Doporučení pediatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Liberec

• Pediatr, Kardiolog

„K paní doktorce chodíme s dcerkou už skoro 4 rokem a teď tam máme i syna a opravdu si nemůžeme stěžovat. Doktorka i sestřička jsou opravdu profesionálky, milé, vstřícné, vždy pomohou a neodbydou vás. Za mě je nejlepší a jsme opravdu rádi, že jsme u ní. Více

Ještědská 636/61, Liberec Mapa

MUDr. Jana Nováková s.r.o.

• „Vynikající lékařka, sama jsem k ní chodila do svých 19 let a nyní ji navštěvuji s dcerkou. Preferuji rovněž využití přírodní medicíny a homeopatik, oceňuji citlivý přístup k nejmenším dětem a jejich potřebám. Více

Novoměstská 1236, Frýdlant Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Milá , hodná, příjemná ,ochotná ,velmi dobrá paní doktorka . Moc si ji vážím děti se u ní nebojí a nebrečí . Dříve jsem jezdila s dětma do Liberce a děcka vždycky brečeli . Ted jsem nad míru spokojená . Sestřička je taky moc fajn vždy usměvavá a mooc milá . Více

generála Svobody 646, Hrádek nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Doktorka trpělivá, k dětem taková, jak si představuji.... Sestřička na stejné vlně... Co ovšem mě trochu trápí, je celková podoba budovy... Nemluvím o stavu, (jelikož je je to budova, která již něco pamatuje), ale o čistotě a celkovém dojmu. Čekárna a celý komplex, je na dětskou ordinaci v ubohém stavu... Mluvím o nečistém vybavení, (ať už rozbité hračky, se kterými si děti hrají), sociální zařízení. Horší dojem ze střediska jsem ještě neměl. Ordinace jde ruku v ruce s celým problémem, jen je pravda, že tam bývá útulněji. Apeluji na to, aby bylo vše alespoň čisté.( Nemusím být bohatý, abych měl doma čisto... Stačí hadr a horkou vodu s jarem...) Více

generála Svobody 646, Hrádek nad Nisou Mapa

• „je super

č.d. 100, Osečná Mapa

Praktický dětský lékař a pro dospělé