Doporučení pediatři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Bílovec

• „Pan doktor Pukovec je borec, vždy jde u něj v ordinaci cítit pohodová atmosféra a děti se ho nebojí a sestřička je milá. Doporučuji Více

Kunín 56, Nový Jičín Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Očkování

2 000 Kč

• „Paní lékařky si velice vážím, je to odborník na svém místě. Nejsem velice duveriva k lékařům, nicméně paní doktorka si získala mou absolutní důvěru, vím, že s ní můžu cokoliv probrat, vyslechne si můj názor, sdělí mi svůj, aniž by mi ho nutila a vždy se na všem rozumně domluvíme. Veškere úkony mi vždy podrobné vysvětlí, zajímá se o stav děti a souvislosti, probere s rodiči možnosti a nemáte pocit, že ji zdrzujete. Nepíše antibiotika už ve dveřích a když už jsme je dostali napsané, bylo to opravdu až ve chvíli, kdy nebyla jiná možnost. Kéž by bylo více takových lékařů, odborníků. A nesmím zapomenout ani na sestřičku, která je také velice milá a empaticka, obě mají úžasný přístup k dětem a jsou skvělý tým. Více

L. Podéště 12/1971, Ostrava Mapa

Dětský lékař - Poruba MUDr. Květoslava Kacířová ,Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je skvělý člověk, skvělá lékařka, empatická, ochotná, k dětem i rodičům velmi milá, stejně jako její sestřička. S dvojčaty k ní docházíme již 13 let a vždy jsem byla maximálně spokojená. Nejsou zde žádná ale... Více

Hlavní třída 1196/27a, Ostrava Poruba, Ostrava Mapa

• „K paní doktorce chodíme s dcerkou chvíli, ale jsme velice spokojeni. Paní doktorka je pečlivá, zajímá se - ptá se, poradí - nic nenutí. Je empatická, a k dětem má krásný vztah. Více

Horymírova 2910/1, Ostrava-Zabřeh Mapa

Pedicor - MUDr. Radana Osmančíková

• „Jsem s paní doktorkou moc spokojená, vždycky se nám poctivě věnuje, je milá a s dětmi to umí. Sestřička je také moc příjemná, tak to má prostě vypadat Více

nám. Dr. Brauna 369/6, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „vynikající paní doktorka, s lidským přístupem, všemožně se snaží pacientovi pomoct a poradit a to nejen chemií, ale i "babskými radami" jako jsou bylinkové čaje a zábaly. Je pravda, že si člověk počká, v ordinaci je stále plno, ale stojí to za to, její léčba je precizní. sestřička je rovněž bezvadná. Když na ni vzpomínám, je mi líto že už nejsem dítě :) Více

Hlavní 126, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou,jsme spokojení.Vždy nám dobře poradila,což se týkalo už nemoci,kojení či jiných starostí maminek a dětí.A když Mucosolvan nezabíral,tak se snažila najít jinou alternativu.My jsme prozatím s dcerkou spokojené.A paní sestřička je taky super!!!Vždy jsou milé a ochotné!!! Více

Nerudovo nám. 614, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Úžasný přístup pana doktora i sestřiček. Vysvětlí, poradí, ochotný pomoci i mimo pracovní dobu. Vše s klidem zvládá i přes řvoucí dítě. Naprostá spokojenost, lékař na svém místě. Více

Řehoře Volného 408, Příbor Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je báječná! Trpělivá, vstřícná a pečlivá. Nemohu jinak než doporučit. Opravdu je to lékařka na svém místě! Více

Volgogradská 2434/147, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pan doktor, je velice inteligentní a rozvážný člověk. Jeho péče je velmi kvalitní i přesto ,že se v ordinaci zdržíte pár minut. Pracuje svižně a k věci, oceňuji lidský přístup. Děti - obě ho mají rády. Vždy dostaneme nějakou pozornost. Je ochotný i mimo pracovní dobu dpovědět na telefonický dotaz, jednou jsem mu volala i do Finska!!!Sestřičky usměvavé, příjemné, výborná domluva s celým týmem ordinace. Vřele doporučuji! Více

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší paní doktorka v Ostravě, má mě v péči už od narození a lepší bych nenašla, má citlivý přátelský přístup, do ordinace chodím ráda a vím že udělá všechno pro mé zdraví. Sestřičky jsou obětavé a hodné, vřele doporučuji. Více

Panelová 6116/1, Ostrava Mapa

B. Martinů 812, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila od malinka už já a dnes ji navštěvuji se svým mimčem. Je perfektní. Opravdu moc hodná, trpělivá, empatická a nevymýšlí nesmysly. Sestřička je taky moc prima. Doporučujeme :) Více

Horymírova 1, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Naprostá spokojenost, výborný přistup a skvělé znalosti.

Partyzánská 4, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka a paní sestřička jsou příjemní, hodní a milí jsme s nimi spokojeni. Doporučuji všem. A hlavně paní sestřičce a paní doktorce doporučuji ať se jím Nadále pěkně pracuje a ať se jím v té ordinaci líbí. Více

Fryčovická 206, Brušperk Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší lékařka, chodila jsem k ní až do 19 let a nemůžu si na nic stěžovat, vždy pomohla.. Lekářka jak má být.

Opavská 57/3126, Kravaře Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší pediatrička kterou jsem kdy měla pro svoje děti i pro sebe když jsem bylas jako dítě v její péči.Lékařka se srdcem na pravém místě,má ráda děti,vlídná k rodičům.Vždy měla pro nás úsměv na tváří a vlídné slovo a pochopení.Dovede výborně léčit svoje dětské pacienty :-) Více

U Zastávky 16/641, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „chodím k ní s miminkem a zatím jsem velmi spokojená :-) velice se mi líbí, že nejede podle tabulek ale přistupuje individuálně, neřeší prkotiny a dokáže uklidnit i vyděšenou prvorodičku jako jsem já Více

Partyzánská 4, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem velice spokojená, doporučuji.

Nám. SNP 4, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou i sestřičkou jsme velice spokojeni, chodil k ní můj manžel do 18 let a jelikož bydlíme kousek, tak jsme neváhali a chodíme s malou jen k ní. Když se malá narodila, tak jsem volala celkem často, když se mi něco nezdálo nebo jsem potřebovala poradit a vždy mě v klidu vyslechla a poradila, nikdy nespěchala nebo mě odbyla. Sestřička také ráda poradí. Já chodím k paní doktorce moc ráda, je milá a jak již někdo zmínil, nedělá z komára velblouda, ale zároveň nic nepodceňuje. Více

Fr. Formana 13/251, Ostrava Mapa