Stomatologická ordinace

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měla, empatická, velmi milá a velmi profesionální, v ordinaci má všechny vymoženosti a neustále vylepšuje

Paní Dr. Nekulová je velice příjemná a vstřícná lékařka. Hlavně veliký odborník a profesionál.Chodím k ní již několik let a jsem nadmíru spokojená.Chci jí tímto nejen velice pochválit , ale i vyslovit veliký dík za skvělou péči. Dcera k ní též chodí a je velmi spokojená.I paní zubní hygienistka s kterou spolupracuje je velmi milá a též pečlivá.Děkujeme Balínová Dana

Ač zubaře od mala nenávidím, tak paní doktorce chodím velmi rád. Milá, vstřícná, vše vystvětlí, neustále vylepšuje ordinaci a jde s dobou. Mimo skvělou zubní lékařku jde také o specialistku přes červená vína a cestování:)

Dobrý stomatolog vybavení na vysoké úrovni.

Na paní doktorku bych nedala dopustit. Dala mi vše dopořádku po tom, co mi to minulá zubařka naprosto zanedbala (mám kvůli ní o zub méně).
Má skvělý přístup, všechno do detailů vysvětlí, přesně popíše jaký úkon bude dělat.
Takhle by to mělo být u každého doktora. Také má perfektní vybavení (i rentgen).
Jediné co je škoda, že nebere další pacienty, chtěla bych tam protlačit přítele, který má strašnou zubařku... jojo dobrých zubařů aby člověk hledal lupou :(

paní doktorka je skvělá

Naprosto skvělá lékařka.

taky chodíme celá rodina, už se tam chystám

Souhlasím s předchozími dvěma názory. Je to výborná doktorka, záleží jí na svých pacientech, velmi milá a ve svém oboru je to špička. K pacientovi vždycky citlivá, ale pečlivá. Jedním slovem super zubařka s výbornými výsledky. Chodíme k ní celá rodina a všichni jsme moc spokojeni.

zlaté ruce, lidský přístup k pacientům