Pavel Sehnalík, ortoped Praha

MUDr. Pavel Sehnalík

Uložit

Ortoped Více

31 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Pacovská 31, Praha
Orthotes, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Soukenická 22, Praha
Orthotes, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • ortopedie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Sehnalík je vynikající ortoped s nejen profesionálním ale i lidským přístupem k pacientovi. Lékařský zákrok, který zvolil v mém případě, byl účinný a kromě toho mi poskytl mi velmi cenné informace. Prostředí odinace působí velmi příjemně a ostatní personál je také úžasně milý a ochotný. Péče pana doktora je opravdu špičková.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Orthotes, s.r.o. Syn 8 let

Pan doktor je velmi ochotný a milý! S dětmi to více než umí :)
I přes delší objednací dobu, se vyplatí počkat. Přístup více než profesionální! Děkujeme :)
Za nás velká spokojenost!


J
Ověřeny pacient
Umístění: Orthotes, s.r.o. léčba artrózy kolen

Pan doktor Sehnalík je vstřícný, laskavý, pracovitý. Vždy mi pomohl od bolesti a léčbou. Někdy obstřik, samozřejmě rehabilitace. Injekce se doplácí dle druhu, a pouze to, co nehradí pojišťovny. Bohužel, dlouhé čekací termíny, jezdí k němu pacienti z celé republiky. Ostatní lékaři této instituce jsou rovněž vynikající, operatéři z nemocnic. Když pan doktor chyběl, měla jsem zastání u těchto odborníků - vždy s ochotou a pomocí od bolestí.
Rehabilitace jsou s mladými terapeuty s obrovským zájmem o obor, stále se vzdělávají a věnují se vám celou svou osobností. Všem děkuji za pomoc ☺


J

Názor přidán dne 27.03.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


Ověřeny pacient

Skvělý odborník a super člověk, kdyby všichni dělali svoji práci jako dr. Sehnalík, byl by ráj na zemi. Je vnímavý k potřebám pacienta, přistupuje k vám individuálně, rady a léčbu doporučuje takovou, aby byla efektivní a co nejlépe vám sedla. Má velmi sympatické sestřičky ;)


S
Ověřeny pacient

Jenom svět s dobrými lidmi má budoucnost!
Mezi tyto lidi podle mé zkušenosti určitě patří MUDr. Pavel Sehnalík, skvělý lékař – ortoped na Poliklinice Orthotes v Praze, Pacovská 31.
Pana dr. Sehnalíka znám už mnoho let. Byl to on, kdo mi už před mnoha lety diagnostikoval artrózu kloubů a po celá léta ji dokáže dobře nastavenou kombinovanou léčbou udržovat v nezhoršeném stavu a chránit mě před většími bolestmi. Je mi už téměř 80 let.
Ochotně se mě ujal i po propuštění z nedávné ústavní hospitalizace, kam jsem byla přijata po komplikovaném úraze a operaci nohy. Iniciativně mi navrhl komplexní lázeňskou léčbu, kterou jsem ale, bohužel, nemohla z vážných rodinných důvodů přijmout. Pan doktor je vynikající lékař, obdařený nejen vysokou odborností, ale i příkladně lidským zájmem o pacienta, kterému dokáže naslouchat („VIP“ či „neVIP“). Jeho vždy usměvavá, vstřícná a odborně fundovaná sestra je dalším příjemným překvapením tohoto ortopedického pracoviště. Jim oběma patří můj velký dík a uznání. S. Bartošová.


E
Ověřeny pacient

Pan Dr. Sehnalik je uzasny profesional a skvely clovek. Kdyz mate problem a jste v koncech, hleda reseni a jeste ma i pri ty spouste pacientu skvely humor kterym vas alespon na chvili nakazi... Sestricka v Plananske je taky moc vstricna k pacientum. Jediny problem je cekaci lhuta, ale pan Dr. prijima i akutni problemy, nenecha nikoho napospas osudu, je to Dr k pohledani. Urcite doporucuji!


D
Ověřeny pacient

Pouze mohu potvrdit kladné názory. Potřeboval jsem vyšetření a názor jiného lékaře. Pan doktor byl jako jeden z mála, který mě přijal a jako jediný, který mě skutečně vyšetřil fyzicky. Přístup lidský a lituji jen toho, že jsem se nepřešel k němu a nohu si nechal operovat. Výsledek jinde katastrofální a možná díky pochybení operatéra z jiného zařízení na do smrti nevratný. Věřím, že zde by se mi to nestalo. Děkuji..


Ověřeny pacient

Pokud hledáte skvělého odborníka, který má navíc lidský přístup a ochotně vám vše v rámci časových možností vysvětlí, můžu pana doktora Sehnalíka jen doporučit. Již mnoho let je mým lékařem a dnes se u něj už léčí i celá moje rozšířená rodina. Každého pacienta vnímá jako individualitu, pokud cítí potřebu konzultovat s lékaři jiných oborů, řeší to s nimi. Nedívá se na pacienta jako na porouchanou součástku, ale hledá příčinu problému, což je v našem zdravotnictví vzácné. Může se to zdát u lékaře nepodstatné, ale pro mě je i velmi důležitá jeho vždy dobrá nálada a pozitivní přístup, nadhled, smysl pro humor a povzbuzení, kterého se mi v nemoci dostává. Doktoru Sehnalíkovi vděčím za řešení vážných poúrazových stavů i léčbu dlouhodobých nepříjemných onemocnění.


K
Ověřeny pacient

Syn (10) si zlomil nohu. Dostal sádru pod koleno,která se mu během týdne 2x rozmotala a na prstech byl poškrábaný do krve.Po celodenním telefonování,byl pan doktor jako jediný ochotný syna ihned ošetřit. Noha byla v sádře ve špatné poloze + napůl rozmotaná.(700kč). Odcházeli jsme s novou luxusní sádrou nad kotník a navíc k synově radosti modrou.Pan doktor i sestřička,byly velmi milý a ochotní. Moc doporučuji.Koubská


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • ortopedie