Orthotes, s.r.o.

Soukenická 22, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

• ortopedie

Umístění: Orthotes, s.r.o. Jiný

Pan doktor je nesmírně milý člověk a velký odborník. Byl první kdo mi pomohl s mým problémem. Vyřešil to s čím si ostatní nevěděli rady.

Pan MUDr. Sehnalík mě ošetřuje již léta a vždy přišel na příčinu mých potíží a pomohl mně nejen medikací, ale i doporučená rehabilitace v 1. patře byla úspěšná, děkuji celému personálu i lékařům, kteří mě i v době jeho vytíženosti také ochotně pomohli a jsou opravdu na svém místě, jak přístupem k pacientovi tak i odborností!

Dnes jsem byla poprvé u pana Mudr. S ehnalika a jsem z něj naprosto nadšená. Nejenom, že mě pečlivě prohlédl, vše vysvětlil a doporučil léčbu. Byl velmi empatický, nikam nepospichal, mé dotazy mi všechny zodpověděl .Byl a je pro mě number 1. Sice na další prohlídku jdu až v srpnu, neboť pan Mudr. je max. vytižený, ale u takového pana Mudr. si rada počkám.Všem doporučuji, je to skvělýortoped.

Pan doktor Sehnalík je vynikající ortoped s nejen profesionálním ale i lidským přístupem k pacientovi. Lékařský zákrok, který zvolil v mém případě, byl účinný a kromě toho mi poskytl mi velmi cenné informace. Prostředí odinace působí velmi příjemně a ostatní personál je také úžasně milý a ochotný. Péče pana doktora je opravdu špičková.

Umístění: Orthotes, s.r.o. Syn 8 let

Pan doktor je velmi ochotný a milý! S dětmi to více než umí :)
I přes delší objednací dobu, se vyplatí počkat. Přístup více než profesionální! Děkujeme :)
Za nás velká spokojenost!

Umístění: Orthotes, s.r.o. léčba artrózy kolen

Pan doktor Sehnalík je vstřícný, laskavý, pracovitý. Vždy mi pomohl od bolesti a léčbou. Někdy obstřik, samozřejmě rehabilitace. Injekce se doplácí dle druhu, a pouze to, co nehradí pojišťovny. Bohužel, dlouhé čekací termíny, jezdí k němu pacienti z celé republiky. Ostatní lékaři této instituce jsou rovněž vynikající, operatéři z nemocnic. Když pan doktor chyběl, měla jsem zastání u těchto odborníků - vždy s ochotou a pomocí od bolestí.
Rehabilitace jsou s mladými terapeuty s obrovským zájmem o obor, stále se vzdělávají a věnují se vám celou svou osobností. Všem děkuji za pomoc ☺

Skvělý odborník a super člověk, kdyby všichni dělali svoji práci jako dr. Sehnalík, byl by ráj na zemi. Je vnímavý k potřebám pacienta, přistupuje k vám individuálně, rady a léčbu doporučuje takovou, aby byla efektivní a co nejlépe vám sedla. Má velmi sympatické sestřičky ;)

Jenom svět s dobrými lidmi má budoucnost!
Mezi tyto lidi podle mé zkušenosti určitě patří MUDr. Pavel Sehnalík, skvělý lékař – ortoped na Poliklinice Orthotes v Praze, Pacovská 31.
Pana dr. Sehnalíka znám už mnoho let. Byl to on, kdo mi už před mnoha lety diagnostikoval artrózu kloubů a po celá léta ji dokáže dobře nastavenou kombinovanou léčbou udržovat v nezhoršeném stavu a chránit mě před většími bolestmi. Je mi už téměř 80 let.
Ochotně se mě ujal i po propuštění z nedávné ústavní hospitalizace, kam jsem byla přijata po komplikovaném úraze a operaci nohy. Iniciativně mi navrhl komplexní lázeňskou léčbu, kterou jsem ale, bohužel, nemohla z vážných rodinných důvodů přijmout. Pan doktor je vynikající lékař, obdařený nejen vysokou odborností, ale i příkladně lidským zájmem o pacienta, kterému dokáže naslouchat („VIP“ či „neVIP“). Jeho vždy usměvavá, vstřícná a odborně fundovaná sestra je dalším příjemným překvapením tohoto ortopedického pracoviště. Jim oběma patří můj velký dík a uznání. S. Bartošová.

Pan Dr. Sehnalik je uzasny profesional a skvely clovek. Kdyz mate problem a jste v koncech, hleda reseni a jeste ma i pri ty spouste pacientu skvely humor kterym vas alespon na chvili nakazi... Sestricka v Plananske je taky moc vstricna k pacientum. Jediny problem je cekaci lhuta, ale pan Dr. prijima i akutni problemy, nenecha nikoho napospas osudu, je to Dr k pohledani. Urcite doporucuji!

Pouze mohu potvrdit kladné názory. Potřeboval jsem vyšetření a názor jiného lékaře. Pan doktor byl jako jeden z mála, který mě přijal a jako jediný, který mě skutečně vyšetřil fyzicky. Přístup lidský a lituji jen toho, že jsem se nepřešel k němu a nohu si nechal operovat. Výsledek jinde katastrofální a možná díky pochybení operatéra z jiného zařízení na do smrti nevratný. Věřím, že zde by se mi to nestalo. Děkuji..