Pan doktor je velmi ochotný a milý! S dětmi to více než umí :)
I přes delší objednací dobu, se vyplatí počkat. Přístup více než profesionální! Děkujeme :)

Pacovská 31, Praha
Orthotes, s.r.o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Soukenická 22, Praha
Orthotes, s.r.o. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Umístění: Orthotes, s.r.o. léčba artrózy kolen

Pan doktor Sehnalík je vstřícný, laskavý, pracovitý. Vždy mi pomohl od bolesti a léčbou. Někdy obstřik, samozřejmě rehabilitace. Injekce se doplácí dle druhu, a pouze to, co nehradí pojišťovny. Bohužel, dlouhé čekací termíny, jezdí k němu pacienti z celé republiky. Ostatní lékaři této instituce jsou rovněž vynikající, operatéři z nemocnic. Když pan doktor chyběl, měla jsem zastání u těchto odborníků - vždy s ochotou a pomocí od bolestí.
Rehabilitace jsou s mladými terapeuty s obrovským zájmem o obor, stále se vzdělávají a věnují se vám celou svou osobností. Všem děkuji za pomoc ☺

Názor přidán dne 27.03.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Skvělý odborník a super člověk, kdyby všichni dělali svoji práci jako dr. Sehnalík, byl by ráj na zemi. Je vnímavý k potřebám pacienta, přistupuje k vám individuálně, rady a léčbu doporučuje takovou, aby byla efektivní a co nejlépe vám sedla. Má velmi sympatické sestřičky ;)

Jenom svět s dobrými lidmi má budoucnost!
Mezi tyto lidi podle mé zkušenosti určitě patří MUDr. Pavel Sehnalík, skvělý lékař – ortoped na Poliklinice Orthotes v Praze, Pacovská 31.
Pana dr. Sehnalíka znám už mnoho let. Byl to on, kdo mi už před mnoha lety diagnostikoval artrózu kloubů a po celá léta ji dokáže dobře nastavenou kombinovanou léčbou udržovat v nezhoršeném stavu a chránit mě před většími bolestmi. Je mi už téměř 80 let.
Ochotně se mě ujal i po propuštění z nedávné ústavní hospitalizace, kam jsem byla přijata po komplikovaném úraze a operaci nohy. Iniciativně mi navrhl komplexní lázeňskou léčbu, kterou jsem ale, bohužel, nemohla z vážných rodinných důvodů přijmout. Pan doktor je vynikající lékař, obdařený nejen vysokou odborností, ale i příkladně lidským zájmem o pacienta, kterému dokáže naslouchat („VIP“ či „neVIP“). Jeho vždy usměvavá, vstřícná a odborně fundovaná sestra je dalším příjemným překvapením tohoto ortopedického pracoviště. Jim oběma patří můj velký dík a uznání. S. Bartošová.

Pan Dr. Sehnalik je uzasny profesional a skvely clovek. Kdyz mate problem a jste v koncech, hleda reseni a jeste ma i pri ty spouste pacientu skvely humor kterym vas alespon na chvili nakazi... Sestricka v Plananske je taky moc vstricna k pacientum. Jediny problem je cekaci lhuta, ale pan Dr. prijima i akutni problemy, nenecha nikoho napospas osudu, je to Dr k pohledani. Urcite doporucuji!

Pouze mohu potvrdit kladné názory. Potřeboval jsem vyšetření a názor jiného lékaře. Pan doktor byl jako jeden z mála, který mě přijal a jako jediný, který mě skutečně vyšetřil fyzicky. Přístup lidský a lituji jen toho, že jsem se nepřešel k němu a nohu si nechal operovat. Výsledek jinde katastrofální a možná díky pochybení operatéra z jiného zařízení na do smrti nevratný. Věřím, že zde by se mi to nestalo. Děkuji..

Pokud hledáte skvělého odborníka, který má navíc lidský přístup a ochotně vám vše v rámci časových možností vysvětlí, můžu pana doktora Sehnalíka jen doporučit. Již mnoho let je mým lékařem a dnes se u něj už léčí i celá moje rozšířená rodina. Každého pacienta vnímá jako individualitu, pokud cítí potřebu konzultovat s lékaři jiných oborů, řeší to s nimi. Nedívá se na pacienta jako na porouchanou součástku, ale hledá příčinu problému, což je v našem zdravotnictví vzácné. Může se to zdát u lékaře nepodstatné, ale pro mě je i velmi důležitá jeho vždy dobrá nálada a pozitivní přístup, nadhled, smysl pro humor a povzbuzení, kterého se mi v nemoci dostává. Doktoru Sehnalíkovi vděčím za řešení vážných poúrazových stavů i léčbu dlouhodobých nepříjemných onemocnění.

Syn (10) si zlomil nohu. Dostal sádru pod koleno,která se mu během týdne 2x rozmotala a na prstech byl poškrábaný do krve.Po celodenním telefonování,byl pan doktor jako jediný ochotný syna ihned ošetřit. Noha byla v sádře ve špatné poloze + napůl rozmotaná.(700kč). Odcházeli jsme s novou luxusní sádrou nad kotník a navíc k synově radosti modrou.Pan doktor i sestřička,byly velmi milý a ochotní. Moc doporučuji.Koubská

K panu doktorovy chodím já i syn a jsem již několik let velmi spokojena.Pomohl nám velmi,a to je prioritní...

Umístění: Orthotes, s.r.o. léčba artrózy kolen

Názor přidán dne 27.03.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Jenom svět s dobrými lidmi má budoucnost!

• ortopedie