Adresy (2)

Orthotes, s.r.o.
Pacovská 31, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Orthotes, s.r.o.
Soukenická 22, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • ortopedie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

34 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Orthotes, s.r.o. Jiný

Pan doktor je nesmírně milý člověk a velký odborník. Byl první kdo mi pomohl s mým problémem. Vyřešil to s čím si ostatní nevěděli rady.

Z
Umístění: jiné místo Jiný

Pan MUDr. Sehnalík mě ošetřuje již léta a vždy přišel na příčinu mých potíží a pomohl mně nejen medikací, ale i doporučená rehabilitace v 1. patře byla úspěšná, děkuji celému personálu i lékařům, kteří mě i v době jeho vytíženosti také ochotně pomohli a jsou opravdu na svém místě, jak přístupem k pacientovi tak i odborností!

L
Umístění: jiné místo Jiný

Dnes jsem byla poprvé u pana Mudr. S ehnalika a jsem z něj naprosto nadšená. Nejenom, že mě pečlivě prohlédl, vše vysvětlil a doporučil léčbu. Byl velmi empatický, nikam nepospichal, mé dotazy mi všechny zodpověděl .Byl a je pro mě number 1. Sice na další prohlídku jdu až v srpnu, neboť pan Mudr. je max. vytižený, ale u takového pana Mudr. si rada počkám.Všem doporučuji, je to skvělýortoped.


J
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Sehnalík je vynikající ortoped s nejen profesionálním ale i lidským přístupem k pacientovi. Lékařský zákrok, který zvolil v mém případě, byl účinný a kromě toho mi poskytl mi velmi cenné informace. Prostředí odinace působí velmi příjemně a ostatní personál je také úžasně milý a ochotný. Péče pana doktora je opravdu špičková.


A
Ověřený profil
Umístění: Orthotes, s.r.o. Syn 8 let

Pan doktor je velmi ochotný a milý! S dětmi to více než umí :)
I přes delší objednací dobu, se vyplatí počkat. Přístup více než profesionální! Děkujeme :)
Za nás velká spokojenost!


J
Ověřený profil
Umístění: Orthotes, s.r.o. léčba artrózy kolen

Pan doktor Sehnalík je vstřícný, laskavý, pracovitý. Vždy mi pomohl od bolesti a léčbou. Někdy obstřik, samozřejmě rehabilitace. Injekce se doplácí dle druhu, a pouze to, co nehradí pojišťovny. Bohužel, dlouhé čekací termíny, jezdí k němu pacienti z celé republiky. Ostatní lékaři této instituce jsou rovněž vynikající, operatéři z nemocnic. Když pan doktor chyběl, měla jsem zastání u těchto odborníků - vždy s ochotou a pomocí od bolestí.
Rehabilitace jsou s mladými terapeuty s obrovským zájmem o obor, stále se vzdělávají a věnují se vám celou svou osobností. Všem děkuji za pomoc ☺


Ověřený profil

Skvělý odborník a super člověk, kdyby všichni dělali svoji práci jako dr. Sehnalík, byl by ráj na zemi. Je vnímavý k potřebám pacienta, přistupuje k vám individuálně, rady a léčbu doporučuje takovou, aby byla efektivní a co nejlépe vám sedla. Má velmi sympatické sestřičky ;)


S
Ověřený profil

Jenom svět s dobrými lidmi má budoucnost!
Mezi tyto lidi podle mé zkušenosti určitě patří MUDr. Pavel Sehnalík, skvělý lékař – ortoped na Poliklinice Orthotes v Praze, Pacovská 31.
Pana dr. Sehnalíka znám už mnoho let. Byl to on, kdo mi už před mnoha lety diagnostikoval artrózu kloubů a po celá léta ji dokáže dobře nastavenou kombinovanou léčbou udržovat v nezhoršeném stavu a chránit mě před většími bolestmi. Je mi už téměř 80 let.
Ochotně se mě ujal i po propuštění z nedávné ústavní hospitalizace, kam jsem byla přijata po komplikovaném úraze a operaci nohy. Iniciativně mi navrhl komplexní lázeňskou léčbu, kterou jsem ale, bohužel, nemohla z vážných rodinných důvodů přijmout. Pan doktor je vynikající lékař, obdařený nejen vysokou odborností, ale i příkladně lidským zájmem o pacienta, kterému dokáže naslouchat („VIP“ či „neVIP“). Jeho vždy usměvavá, vstřícná a odborně fundovaná sestra je dalším příjemným překvapením tohoto ortopedického pracoviště. Jim oběma patří můj velký dík a uznání. S. Bartošová.


E
Ověřený profil

Pan Dr. Sehnalik je uzasny profesional a skvely clovek. Kdyz mate problem a jste v koncech, hleda reseni a jeste ma i pri ty spouste pacientu skvely humor kterym vas alespon na chvili nakazi... Sestricka v Plananske je taky moc vstricna k pacientum. Jediny problem je cekaci lhuta, ale pan Dr. prijima i akutni problemy, nenecha nikoho napospas osudu, je to Dr k pohledani. Urcite doporucuji!


D
Ověřený profil

Pouze mohu potvrdit kladné názory. Potřeboval jsem vyšetření a názor jiného lékaře. Pan doktor byl jako jeden z mála, který mě přijal a jako jediný, který mě skutečně vyšetřil fyzicky. Přístup lidský a lituji jen toho, že jsem se nepřešel k němu a nohu si nechal operovat. Výsledek jinde katastrofální a možná díky pochybení operatéra z jiného zařízení na do smrti nevratný. Věřím, že zde by se mi to nestalo. Děkuji..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • ortopedie