Ordinace stomatologa
Kuttelwascherova 921, Praha

SANITAS INVESTMENT spol. s.r.o.
Sklenská 4/532, Praha 14, Praha

Umístění: SANITAS INVESTMENT spol. s.r.o. Jiný

Já jsem takový typ člověka který nechce jen věřit, ale chce všemu rozumět, hlavně toho so se týká zdraví. Když přišel čas kdy mi chyběly zuby (bylo mi jen 73 let), začal jsem se zajímat o zubních implantátech, jelikož to, podle mě, bylo nejlepší řešení. Pak jsem zjistil že to není tak jednoduché a že jsou různé metody a různé materiály a ne každý doktor používá nejlepší materiály a způsoby.
To bylo v roce 2016. Na základě mého průzkumu Dr. Pavel Kříž měl nejlepší metodu a používal nejlepší materiály. V roce 2016 jsem měl udělaný 4 implantáty a v roce 2019 další dva. Manželka měla udělaný 4 implantáty v roce 2019 a další dva v roce 2023.
Oba jsem velice spokojený.

Umístění: SANITAS INVESTMENT spol. s.r.o. Jiný

Skvělý přístup pana doktora k mé rozsáhlé anodoncii. Po své špatné zkušenosti z jednání jednoho doktora jsem hledala někoho, kdo je empatický a chápe, že nechci můstek ve věku 21 let. Byla jsem u 7 specialistů na implantáty a jsem ráda, že jsem zvolila pana doktora Kříže. Pan doktor mi vše načrtnul od finanční náročnosti (pro mě) až po zavedení implantátů . Zvládl mi doplnit kost do dolní čelisti a zavést implantáty najednou, ačkoliv mě předem varoval, že je možné, že to bude na dvakrát. Vše se krásně zhojilo a byly dány provizorní korunky. Za pomocí ortodontické léčby (7 let) mi nedávno byly udělány finální korunky a já jsem úplně nadšená! Poprvé se ve 28 letech směju a nebojím se, že si někdo všimne, že mi chybí zuby. Moc děkuji za všechno.

Umístění: SANITAS INVESTMENT spol. s.r.o. Jiný

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi za velmi lidský a citlivý přístup.Měla jsem hrozný strach z výkonu, ale pan doktor mě uklidnil a nakonec jsem nic necítila. Kdybych v budoucnu potřebovala podobný zákrok, určitě se na pana doktora obrátím, je to skvělý odborník.

Umístění: Ordinace stomatologa implantáty

Nemohu porovnávat s ostatními, ale je fakt, že mi implantáty od MUDr. Kříže bez problémů slouží už 11 let. A po celou tu dobu úspěšně řeší všechny mé zubní problémy. Proto si další implantát nechám aplikovat právě zde a o nikom jiném ani neuvažuji.

MUDr. Kříž je výborný implantolog. Celý tým, včetně MUDr. Klimeše, laboranta p.Jandy i sester, odvádí precizní profesionální práci s velkou mírou empatie. Můj náročný a komplikovaný zdravotní problém, byl vyřešen MUDr. Křížem na špičkové úrovni. Kéž by takových lékařů bylo více.
S poděkováním a velkou úctou
PavlaZ

Umístění: jiné místo protetické konzultace

Touto cestou chci panu doktorovi poděkovat za odbornou konzultaci ohledně způsobu zavedení implantátů.
Rozdíl mezi malou a velkou dostavbou kosti jsem u něho pochopila hned. U jiného implantologa jsem poslouchala půl hodiny a nevěděla nic.
Je to proto, že pan doktor Kříž jako jeden z mála umí provést “laterální sinus lift” nebo-li plné dostavění čelistní kosti.
Jinde tento zákrok obejdou vložením menšího implantátu a riskují jeho brzké přetížení. Lidský a milý člověk. Odpovídá k věci a jasně. Budu-li ještě někdy potřebovat implantát, tak mám s volbou implantologa jasno. A to nemluvím o cenách, které jsou u něho více než přívětivé.

Umístění: SANITAS INVESTMENT spol. s.r.o.

Jsme velice spokojeni s výsledkem práce MUDr. P. Kříže. Je to autorativní člověk s vysokou odborností a lidským přístupem k pacientovi. Jsme rádi, že nám byl doporučen. Více takových profesionálů u nás ! Těší nás, že své zkušenosti předává mladé generaci.
Javorští Třinec

Pan doktor je nesmírně šikovný a hlavně má velmi hezký přístup k pacientům. Trahl mi osmičku a k pak následovaly dva implantáty. Perfektní práce, vše vysvětlil a jeho práce je koncert jeho úžasně šikovných rukou.Velmi ráda pana doktora doporučuji, protože jsem opravdu lepšího nezažila. Díky moc za Vaši skvělou práci.

Velice profesionální přístup k pacientovi. Už při konzultaci na mě Dr. Kříž působil profesionalně.
Vstřícný a milý přístup k pacientovi , zajímal se i o průběh stavu po opraci. Vše dopadlo tak, jak slíbil, ikdyž podmínky k implantaci nebyly optimální.Implantát téměř k nerozeznání od vlastního zubu.
Maximální spokojenost jak s velmi lidským přístupem, tak s celým bezbolestným průběhem zákroku.
Michal J.

Manželka u pana doktora Kříže podstoupila komplikovanou extrakci všech čtyř osmiček najednou (dvě osmičky byly ještě v dásni a třetí zaklíněná v čelisti). Zákrok byl naprosto profesionální, trval cca 45 minut a byl téměř bezbolestný. Díky výborné medikaci bylo i následné hojení bez komplikací. Manželka ocenila osobní přístup a to, že jí pan doktor dopředu vysvětlil, jak bude zákrok probíhat, což snížilo její strach z operace. Martin Šíp