Očkování Ostrava

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pan doktor Pukovec je borec, vždy jde u něj v ordinaci cítit pohodová atmosféra a děti se ho nebojí a sestřička je milá. Doporučuji Více

Kunín 56, Nový Jičín Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Očkování

2 000 Kč

• „Já a všechny mé 4 děti máme s paní doktorkou Kotrčovou velmi dobrou zkušenost a jsem velice ráda, že jsme k ní mohli přestoupit a naladit se jiným směrem než (jak to bývá) výhradně alopatickým. Co se týká léčby, jsem naopak nadšená, že ji prodiskutujeme a je zde možnost volit z alternativních metod a lituji, že jsem u svého nejstaršího syna tento způsob ani nevyhledávala. Dnes se "neléčíme" jinak než homeopatiky a bylinkami a je také pravda, že jsme dost zásadně změnili jídelníček, čemuž připisuji obrovský ústup nemocnosti i alergií v celé mé rodině. Paní doktorce a také skvělé a vždy usměvavé sestřičce za vše mockrát děkuji a vždy se na setkání těším. Lenka Kutláková Více

Příborská 27, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Praktický lékař, Internista

„K paní doktorce chodím co otevřela ordinaci.Vždy mi pomohla,když jsem potřebovala lékařskou péči.Je příjemná a jsem ráda,že mé zdraví je v jejích rukách:-))) Více

Opavská 959, Ostrava Poruba, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní a PL pro dospělé

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• „Dneska po pomoci pana doktora po vytrhnutem zoubku- otok,bolesti,nespavost,podrazdenost ,pp tom jak nas i maleho uklidnil,navrhnul lecbu,vse vysvetlil...nezname lepsiho pana doktora.. vybrali jsme si dobre,doporucuji vsem Více

Panelová 1513, Petřvald Mapa

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorku můžu jen doporučit všem maminkám. Je to má již 4 doktorka od dětí,ale nejlepší.Ochotna pomocí kdy jsem mnela problém a paní doktorka byla doma mi pomohla vysvětlila a řekla co mám udělat.Vazne nemůžu nic vytknout.Pokud něco zapomenu okamžitě mi to pripomene. Takže co se týče děti péče na 100% Více

Dvouletky 1211/54, Ostrava Mapa

MUDr. Renáta Poláčková