Finedent

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů • 6 799 Kč

Běžný termín

Chirurgická extrakce zubu • od 1 500 kč +7 Více

Dentální hygiena • 1 400 Kč

Imediátní náhrady • od 3 600 kč

Keramické korunky • od 7 500 kč

Paní doktorka Olga Čarná nové pacienty ne přijímá . Nové pacienty přijímá paní doktorka MDDr. Mišková Lívia Máme smlouvy se zdravotními pojišťo...

• Bolesti zubů

od 10 000 kč

Zavedení implantátu

od 15 000 kč

Umístění: Finedent Běžný termín

Dnes jsem u paní doktorky byla s tříletou dcerkou a přístup úžasný. Moc milý přístup k malým i velkým pacientům. Určitě doporučuji. Od té doby co chodíme k této paní zubařce, tak se k zubaři těšíme :-) Lenka H.

Umístění: Finedent Běžný termín

Perfektni , neni co dodat ani vytknout.Pristup pani doktorky i sestricky k pacijentovi by mel byt prikladem pro ostatni.Mohu jen doporučit.Děkuji

Umístění: Finedent Běžný termín

Paní zubařka je moc milá a umí komunikovat s osobami, které mají sluchové postižení. Je trpělivá a komunikativní. Spravovala mi také zubní kaz a byla to příjemná procedura :-)

Olga Čarná (Rozhko)

Děkujeme za hezké hodnocení a moc se těšíme na další vaší návštěvu. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent ošetření kořenových kanálků

Vřele doporučuji. Paní doktorka je výborný profesionál a v ordinaci je příjemná atmosféra. Šla jsem k ní pro akutní bolest na starém dávno zaplombovaném zubu. Vše mi trpělivě vysvětlila a věcně navrhla varianty postupu. Následně mi vyčistila kanálky a to naprosto zručně, bez bolesti. Už na druhý den od zákroku bylo znát, že se zubu (a mně) ulevilo. Celkově paní doktorka působila velmi pečlivě a svědomitě: poprvé v životě se mnou někdo tak podrobně řešil zubní rentgen a vnitřní kazy. Navíc jsou obě se sestřičkou velmi sympatické. Děkuji, bylo to u vás skvělé. :)

Olga Čarná (Rozhko)

Moc děkujeme za krásné hodnocení a vaši důvěru. :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Běžný termín

Paní doktorka je moc šikovná. Spravovala mi mimojiné zub přímo u dásně, což je dost hloupé místo na kaz. Nic nebolelo, ani při zákroku ani po, teď už vlastně ani nevím který přesně to byl zub. Vše vždy vysvětlí a je velice precizní. Nikdy jsem dlouho nečekala. Chodím k ní velice ráda, nikdo mi nevěří, jak se těším k zubaři. :D

Olga Čarná (Rozhko)

Děkuji Vám mockrát za hezké hodnocení! :)))

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Běžný termín

Kvalitně a pěkně vybavená ordinace. Také mě velmi potěšil milý přístupem paní zubařky i sestřičky. Samotná péče byla perfektní a zákrok - trhání osmičky - byl bezbolestný (i po odeznění anestetik).

Olga Čarná (Rozhko)

Děkuji moc za hezké hodnocení paní Červinková! Budeme se na Vás těšit :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent zubní vyšetření

Paráda jako vždy. Těší mě profesionální přístup p.doktorky i sestřiček. I když zuby odcházejí, já u paní doktorky zůstávám.

Olga Čarná (Rozhko)

:) Děkuji za vtipné hodnocení.
Doufám, že postupem času kromě Vás budou zůstávat i ty zuby :)

Umístění: Finedent Kazy na zubech

Pristup paní doktorky MDDr.Olga Rozhko byl velice profesionální a lidský. Věnovala se mi vše vysvětlila jak bude moje léčba probíhat co je všechno potřeba k mě léčbě. Neuvěřitelne milá a laskavá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Běžný termín

Paní doktorka je strašně šikovná a milá, stejně tak sestřička. Vše mi bylo předem vysvětleno a vrtaní zubů jsem vůbec necítila. Prostředí ordiance taky super. Troufám si říct, že lepšího zubaře člověk těžko najde :)

Olga Čarná (Rozhko)

Děkujeme Vám moc za hezké hodnocení! Těšíme se na Váši dálši návštěvu! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Běžný termín

Paní zubařka je velice sympatická a milá. Rozhodně doporučuji tomu, kdo se bojí zubaře. Paní doktorka vše podrobně vysvětlí a ukáže. Při komunikaci máte spíš pocit, že mluvíte s kamarádkou jak je přátelská. Sestřička je taktéž úžasná.

Olga Čarná (Rozhko)

Děkujeme Vám moc za hezké hodnocení! :) Těšíme se na Vás.

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby