Finedent

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů • 6 799 Kč

Běžný termín

Chirurgická extrakce zubu • od 1 500 kč +7 Více

Dentální hygiena • 1 400 Kč

Imediátní náhrady • od 3 600 kč

Keramické korunky • od 7 500 kč

Paní doktorka Čarná dočasně nepřijímá nové pacienty. Nové pacienty v naše ordinaci přijímá ještě paní doktorka MDDr. Mišková Lívia ve spolupráci s pa...

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Zubní kámen

Ukončené školy

• Odeská Statní Lékařská Univerzita 2010 rok

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

6 799 Kč

od 1 200 kč

od 10 000 kč

od 15 000 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

Zpětné hodnotím návštěvu velice negativně. Zubařku jsem si našel dle recenzi, ale její práce rozhodne neodpovídá hodnocení. Nechal jsem si vyvrtat kaz na dvou sousedících stoličkách. Zuby vůbec nevymodelovala, barva výplně je úplně jiná než barva zubu (na dotaz proč je jiná mi bylo řečeno, že je to normální), anestezii mi píchala asi na 4x protože furt nezabirala (asi špatně zvolené místo) - tvářila se, že je to má chyba. Nic nekomentovala, vůbec jsem nevěděl co bude dělat, vynesla stříkačku a začala aplikovat. Zuby si musím nyní po cca 3 letech předělat. Vyhozené peníze, ale hlavní je špatně odvedena práce.

Dobrý den vážený TS.
Moc mě tohle mrzí, ale za posledních skoro 6 let jsem nedostala žádné špatné hodnocení. Jenom v vaši recenzi nesedí několik věci, a to potvrdí každý pacient, který ke mě chodí už dlouho:
1. Snažím se vždy anatomický vymodelovat tvar zubů, kromě případů kdy zuby jsou doporučené k protetickému ošetření, ale je to vždy vysvětleno a probráno s pacientem.
2. Barvu vybíráme aby byla maximálně podobná barvě zubu.
3. Za 11 let praxi 4x injekci na stejné místo přidávala jsem možná jen několik krát, ale vůbec ani nedokážu říct, kdy to bylo naposled.
3. VŽDY vysvětluju co budu dělat, každý krok. Dokonce vždy upozorňuji kdy to může trochu zabolet, aby pacient s tím počítal.

Nikdy jsem nikomu neodmítla něco upravit a předělat pokud pacient si to přál. Peníze Vám bez problému vrátíme, pokud by jste to chtěl. Jen nevíme přesně o jakého pacienta jde. Takže obraťte se nás a tenhle problém vyřešíme. Vážíme si našich pacientů a určitě nechceme aby někdo odcházel nespokojený.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Běžný termín

Děkuji pani doktorce za hezký přístup k dětem, moje dcera moc se oblíbila paní doktorku, dnes sme zvládly vše na jedničku. Tesimese na další návštěvu a budeme hodit k paní doktorce velmy rádi. Děkuji mě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Běžný termín

Vstupní prohlídka - vše v pořádku, byla jsem spokojená. Milý přístup, příjemná ordinace, moderní vybavení.

Olga Čarná (Rozhko)

Dobrý den. Moc děkujeme za vaše hezké hodnocení a budeme se těšit na další návštěvu.

Umístění: Finedent ošetření zubního kazu

Recenzie pisem malokedy, ale po 4 uspesnej navsteve zubni ambulancie musim. Nemal som v minulosti dobre skusenosti so zubarom a som velmi rad ze mi bola pani doktorka odporucena. Velmi profesionalny a priatelsky pristup a snaha vzdy pre pacienta spravit skvely finalny vysledok. Dakujem!

Olga Čarná (Rozhko)

Dobrý den. Moc děkujeme za vaše hodnocení a jsme moc rádi,že jste u nás spokojený.Budeme se těšit na další návštěvu.

Umístění: Finedent ošetření kořenových kanálků

Pani doktorka pred zákrokom všetko vysvetlí, perfektný prístup k pacientovi, profesionálny výkon, vybavenie ordinácie na vysokej úrovni. Doporučujem.

Olga Čarná (Rozhko)

Děkujeme za hezké hodnocení. Jsme rádi,že jste byl u nás spokojený a budeme se těšit na další návštěvu.

Umístění: Finedent Běžný termín

Dnes jsem u paní doktorky byla s tříletou dcerkou a přístup úžasný. Moc milý přístup k malým i velkým pacientům. Určitě doporučuji. Od té doby co chodíme k této paní zubařce, tak se k zubaři těšíme :-) Lenka H.

Olga Čarná (Rozhko)

Děkujeme za hodnocení paní Haltufová. Také se vždy na vás těšíme :)

Umístění: Finedent Běžný termín

Perfektni , neni co dodat ani vytknout.Pristup pani doktorky i sestricky k pacijentovi by mel byt prikladem pro ostatni.Mohu jen doporučit.Děkuji

Mockrát vám děkujeme :)

Umístění: Finedent Běžný termín

Paní zubařka je moc milá a umí komunikovat s osobami, které mají sluchové postižení. Je trpělivá a komunikativní. Spravovala mi také zubní kaz a byla to příjemná procedura :-)

Olga Čarná (Rozhko)

Děkujeme za hezké hodnocení a moc se těšíme na další vaší návštěvu. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent ošetření kořenových kanálků

Vřele doporučuji. Paní doktorka je výborný profesionál a v ordinaci je příjemná atmosféra. Šla jsem k ní pro akutní bolest na starém dávno zaplombovaném zubu. Vše mi trpělivě vysvětlila a věcně navrhla varianty postupu. Následně mi vyčistila kanálky a to naprosto zručně, bez bolesti. Už na druhý den od zákroku bylo znát, že se zubu (a mně) ulevilo. Celkově paní doktorka působila velmi pečlivě a svědomitě: poprvé v životě se mnou někdo tak podrobně řešil zubní rentgen a vnitřní kazy. Navíc jsou obě se sestřičkou velmi sympatické. Děkuji, bylo to u vás skvělé. :)

Olga Čarná (Rozhko)

Moc děkujeme za krásné hodnocení a vaši důvěru. :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Finedent Běžný termín

Paní doktorka je moc šikovná. Spravovala mi mimojiné zub přímo u dásně, což je dost hloupé místo na kaz. Nic nebolelo, ani při zákroku ani po, teď už vlastně ani nevím který přesně to byl zub. Vše vždy vysvětlí a je velice precizní. Nikdy jsem dlouho nečekala. Chodím k ní velice ráda, nikdo mi nevěří, jak se těším k zubaři. :D

Olga Čarná (Rozhko)

Děkuji Vám mockrát za hezké hodnocení! :)))

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby