Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Bělení zubů • 6 799 Kč

Od 1 200 Kč

Od 10 000 Kč

Od 15 000 Kč

Finedent

Případě zájmu o objednání k paní doktorce nás neváhejte kontaktovat telefonicky.

Další lékaři v naší ordinaci, kteří přijímají ...

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Zubní kámen
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Finedent Jiný

Paní doktorka je nejlepší zubařka, naprosto profesionální přístup, vždy vše vysvětlí, jasně řekne o co se jedná, co je potřeba, vstřícná, ochotná a vždy příjemná, z péče o zuby jsem nadšená, velmi doporučuji.

Umístění: Finedent Běžný termín

S pani doktorkou jsem opravdu spokojena. Na stesti nemam zadny problem se zubama, tak ze nemuzu hodnotit jak resi problem kazu, trhani zubu atd. Opravdu se me libi ze behem kazdy preventivni prohlidky dela rentgen aby neprehledla nejaky problem. Je empaticka a prijemna (stejne jako veskery personal v ordinaci). Navice musim rict ze ordinace je krasna a moderni, nikdy zbytecne me tu nenabizeli sluzby ktere nepotrebuji. Prohlidky hrazene pojistovnou, navice platim jen za dentalni hygienu ktera cenove odpovida prumeru na trhu.

Umístění: Finedent Jiný

k paní doktorce chodím již několik let a lepšího zubaře neznám.
Zachránila mi zuby, o kterých jsem si myslela, že o ně přijdu. Opravila a dala do pořádku všechno co moje předchozí zubařka zanedbala (nebo přehlédla … nevím).
Samozřejmostí jsou rentgeny, konzultace jak problém řešit, nabídka různých možností atd.
K tomu všemu milá a ochotná … Díky paní doktorko :-)

Olga Čarná (Rozhko)

Děkuji moc za Váš názor paní Masařová :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zpětné hodnotím návštěvu velice negativně. Zubařku jsem si našel dle recenzi, ale její práce rozhodne neodpovídá hodnocení. Nechal jsem si vyvrtat kaz na dvou sousedících stoličkách. Zuby vůbec nevymodelovala, barva výplně je úplně jiná než barva zubu (na dotaz proč je jiná mi bylo řečeno, že je to normální), anestezii mi píchala asi na 4x protože furt nezabirala (asi špatně zvolené místo) - tvářila se, že je to má chyba. Nic nekomentovala, vůbec jsem nevěděl co bude dělat, vynesla stříkačku a začala aplikovat. Zuby si musím nyní po cca 3 letech předělat. Vyhozené peníze, ale hlavní je špatně odvedena práce.

Dobrý den vážený TS.
Moc mě tohle mrzí, ale za posledních skoro 6 let jsem nedostala žádné špatné hodnocení. Jenom v vaši recenzi nesedí několik věci, a to potvrdí každý pacient, který ke mě chodí už dlouho:
1. Snažím se vždy anatomický vymodelovat tvar zubů, kromě případů kdy zuby jsou doporučené k protetickému ošetření, ale je to vždy vysvětleno a probráno s pacientem.
2. Barvu vybíráme aby byla maximálně podobná barvě zubu.
3. Za 11 let praxi 4x injekci na stejné místo přidávala jsem možná jen několik krát, ale vůbec ani nedokážu říct, kdy to bylo naposled.
3. VŽDY vysvětluju co budu dělat, každý krok. Dokonce vždy upozorňuji kdy to může trochu zabolet, aby pacient s tím počítal.

Nikdy jsem nikomu neodmítla něco upravit a předělat pokud pacient si to přál. Peníze Vám bez problému vrátíme, pokud by jste to chtěl. Jen nevíme přesně o jakého pacienta jde. Takže obraťte se nás a tenhle problém vyřešíme. Vážíme si našich pacientů a určitě nechceme aby někdo odcházel nespokojený.

Umístění: Finedent Běžný termín

Děkuji pani doktorce za hezký přístup k dětem, moje dcera moc se oblíbila paní doktorku, dnes sme zvládly vše na jedničku. Tesimese na další návštěvu a budeme hodit k paní doktorce velmy rádi. Děkuji mě.

Olga Čarná (Rozhko)

Děkuji moc za hodnocení, jsem rada že jste spokojená :)

Umístění: Finedent Běžný termín

Vstupní prohlídka - vše v pořádku, byla jsem spokojená. Milý přístup, příjemná ordinace, moderní vybavení.

Olga Čarná (Rozhko)

Dobrý den. Moc děkujeme za vaše hezké hodnocení a budeme se těšit na další návštěvu.

Umístění: Finedent ošetření zubního kazu

Recenzie pisem malokedy, ale po 4 uspesnej navsteve zubni ambulancie musim. Nemal som v minulosti dobre skusenosti so zubarom a som velmi rad ze mi bola pani doktorka odporucena. Velmi profesionalny a priatelsky pristup a snaha vzdy pre pacienta spravit skvely finalny vysledok. Dakujem!

Olga Čarná (Rozhko)

Dobrý den. Moc děkujeme za vaše hodnocení a jsme moc rádi,že jste u nás spokojený.Budeme se těšit na další návštěvu.

Umístění: Finedent ošetření kořenových kanálků

Pani doktorka pred zákrokom všetko vysvetlí, perfektný prístup k pacientovi, profesionálny výkon, vybavenie ordinácie na vysokej úrovni. Doporučujem.

Olga Čarná (Rozhko)

Děkujeme za hezké hodnocení. Jsme rádi,že jste byl u nás spokojený a budeme se těšit na další návštěvu.

Umístění: Finedent Běžný termín

Dnes jsem u paní doktorky byla s tříletou dcerkou a přístup úžasný. Moc milý přístup k malým i velkým pacientům. Určitě doporučuji. Od té doby co chodíme k této paní zubařce, tak se k zubaři těšíme :-) Lenka H.

Olga Čarná (Rozhko)

Děkujeme za hodnocení paní Haltufová. Také se vždy na vás těšíme :)

Umístění: Finedent Běžný termín

Perfektni , neni co dodat ani vytknout.Pristup pani doktorky i sestricky k pacijentovi by mel byt prikladem pro ostatni.Mohu jen doporučit.Děkuji

Mockrát vám děkujeme :)