Vršovická 64, Praha 10, Praha
CLINIC+

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta

Jsem diplomovaným lékařským specialistou v oblasti záchovné a protetické stomatologie. Zabývám se tím již více než 15 let. Od roku 2013 se také aktiv...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Donecká Státní Lékařská Univerzita (2003)
  • Institut Postgraduálního Vzdělávání Ve Zdravotnictví Praha (2013)

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština, Ukrajinština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: CLINIC+ ošetření zubního kazu

Jsem velmi náročná na lékaře obecně a dlouho jsem hledala kvalitního stomatologa. Naprostou náhodou, za kterou jsem moc vděčná, jsem narazila na pana doktora Bilouse. Vzhledem k tomu, že jsem "vyzkoušela" mnoho konzultací ohledně fazet, které by zakryly mou nevzhlednou mezeru mezi jedničkami, šla jsem k panu doktorovi bez jakéhokoliv očekávání. Nakonec je vše jinak. Nejenže mne pan doktor dokázal přesvědčit na rovnátka, které se už vyrábí, ale nabídl mi zůstat v jeho péči, takže jsem se k němu registrovala. Odstranil mi nevzhledné plomby, věnuje se každému, byť sebemenšímu estetickému či funkčnímu defektu v ústech, vše podrobně vysvětluje a byť ne docela příjemný zákrok se v podstatě stane takovou chvilkou odpočinku s moc hezkým výsledkem. Žádný pocit, že někoho obtěžuji, mohu se na cokoliv zeptat, pan doktor se rozloučí podáním ruky, oslovuje velmi slušně křestním jménem. Takto si představuji lékařskou péči, bohužel je to zatím spíše výjimka. Panu doktorovi děkuji za to, snad se budu díky jeho povzbuzení brzy usmívat i na fotkách :-)

Umístění: CLINIC+ vstupní vyšetření

Zatím jsem byl jen na vstupní prohlídce a rentgenu, ale i tak musím říci, že jsem v šoku. Pan Dr. Bilous mi úplně změnil pohled na profesi “zubař”. Můj předchozí zubař dělal povolání z donucení a s nechutí. Kdežto tady jde vidět, že to pana doktora baví a je to zároveň jeho koníček. Naprostá dokonalost.

Umístění: CLINIC+ Zavedení značkového implantátu

Super,profesionál.Velmi ochotný,přátelský,vše důkladně vysvětlí,maximální péče.
Kdyby bylo více takových stomatologů,lidé by se nebáli chodit k zubaři.
Děkuji za skvělou práci, panu Dr. Oleksiy Bilous

Umístění: CLINIC+ Jiný

Není to poprvé, co jsem šel k tomuto lékaři. vždy pozorný a přátelský. vždy profesionální přístup k léčbě. rychle najde řešení problémů. Doporučuji všem.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Bilous je ten nejlepší zubař, kterého jsem navštěvoval na klinice Mediestetik. Naprostý profesionál, perfektní práce po stránce estetiky i přesnosti. Naprosto pečlivý, starostlivý, stále se vyptávající při zákroku, jestli to nebolí. Prostě super. V porovnani z mnoha ostatnímy zubařy je videt, ze absolvoval ty nejlepsi, nejmodernejsi i nejšetrnejsi praxe, je to úplně jiná level. Vsem doporucuji.

Velká spokojenost s panem doktorem Bilousem. Je velmi milý, ochotný a pečlivý. Po osobní konzultaci mi byl ihned zaslán plán mého ošetření. Vše mi bylo vysvětleno a svého lékaře už nechci měnit.

Pan doktor je absolutní bezkonkurenční jednička. Má předchozí zubařka mi v puse zanedbala mnohé, přišla jsem o dva zdravé zuby. Pan doktor uměl odhalit příčinu v případech, kdy jiní z renomovaných klinik selhávali. Je skromný a pečlivý. Ví, že oprava zubu je velmi závislá na čase, který mu lékař věnuje. Nic neuspěchává. Je naprosto šetrný - vrtá jen, co je opravdu třeba. Šetří každý zdravý milimetr zubu. Každý zub nafotí před a po opravě. Vysvětlí, co se během opravy dělo. Ale hlavně, když si není jistý, tak to přizná a doporučí chirurgického specialistu. Velikost pana doktora spatřuji především v této vlastnosti. Je naprosto otevřený, upřímný, komunikativní. Vyrobil mi zubní protézu, která přišla z laboratoře v jiném provedení, než by se mu líbilo. Zažádal tedy laboratoř o udělání nového kusu. Tato náhrada je dokonalá - esteticky i funkčně. Endodoncii provádí trpělivě, vše vyplní, nalezne těžko přístupné kanálky. Panu doktoru patří mé největší díky.

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Donecká Státní Lékařská Univerzita (2003)
  • Institut Postgraduálního Vzdělávání Ve Zdravotnictví Praha (2013)

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Odborný asistent katedry Záchovné Stomatologie (2005-2011)
  • Specializace z Ortopedické stomatologie (2005)
  • Specializace z Terapeutické stomatologie (2007)

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština, Ukrajinština