Vršovická 64, Praha 10, Praha
CLINIC+

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Extrakce zubu • od 1 149 kč +13 Více

Implantologická konzultace • od 1 532 kč

Implantáty • od 16 206 kč

Keramické korunky • od 9 337 kč

Jsem diplomovaným lékařským specialistou v oblasti záchovné a protetické stomatologie. Zabývám se tím již více než 15 let. Od roku 2013 se také aktiv...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Donecká Státní Lékařská Univerzita (2003)
  • Institut Postgraduálního Vzdělávání Ve Zdravotnictví Praha (2013)

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština, Ukrajinština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 9 337 kč

od 540 kč

Názory

Umístění: CLINIC+ vstupní vyšetření

Zatím jsem byl jen na vstupní prohlídce a rentgenu, ale i tak musím říci, že jsem v šoku. Pan Dr. Bilous mi úplně změnil pohled na profesi “zubař”. Můj předchozí zubař dělal povolání z donucení a s nechutí. Kdežto tady jde vidět, že to pana doktora baví a je to zároveň jeho koníček. Naprostá dokonalost.

Umístění: CLINIC+ Zavedení značkového implantátu

Super,profesionál.Velmi ochotný,přátelský,vše důkladně vysvětlí,maximální péče.
Kdyby bylo více takových stomatologů,lidé by se nebáli chodit k zubaři.
Děkuji za skvělou práci, panu Dr. Oleksiy Bilous

Umístění: CLINIC+ Jiný

Není to poprvé, co jsem šel k tomuto lékaři. vždy pozorný a přátelský. vždy profesionální přístup k léčbě. rychle najde řešení problémů. Doporučuji všem.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Bilous je ten nejlepší zubař, kterého jsem navštěvoval na klinice Mediestetik. Naprostý profesionál, perfektní práce po stránce estetiky i přesnosti. Naprosto pečlivý, starostlivý, stále se vyptávající při zákroku, jestli to nebolí. Prostě super. V porovnani z mnoha ostatnímy zubařy je videt, ze absolvoval ty nejlepsi, nejmodernejsi i nejšetrnejsi praxe, je to úplně jiná level. Vsem doporucuji.

Velká spokojenost s panem doktorem Bilousem. Je velmi milý, ochotný a pečlivý. Po osobní konzultaci mi byl ihned zaslán plán mého ošetření. Vše mi bylo vysvětleno a svého lékaře už nechci měnit.

Pan doktor je absolutní bezkonkurenční jednička. Má předchozí zubařka mi v puse zanedbala mnohé, přišla jsem o dva zdravé zuby. Pan doktor uměl odhalit příčinu v případech, kdy jiní z renomovaných klinik selhávali. Je skromný a pečlivý. Ví, že oprava zubu je velmi závislá na čase, který mu lékař věnuje. Nic neuspěchává. Je naprosto šetrný - vrtá jen, co je opravdu třeba. Šetří každý zdravý milimetr zubu. Každý zub nafotí před a po opravě. Vysvětlí, co se během opravy dělo. Ale hlavně, když si není jistý, tak to přizná a doporučí chirurgického specialistu. Velikost pana doktora spatřuji především v této vlastnosti. Je naprosto otevřený, upřímný, komunikativní. Vyrobil mi zubní protézu, která přišla z laboratoře v jiném provedení, než by se mu líbilo. Zažádal tedy laboratoř o udělání nového kusu. Tato náhrada je dokonalá - esteticky i funkčně. Endodoncii provádí trpělivě, vše vyplní, nalezne těžko přístupné kanálky. Panu doktoru patří mé největší díky.

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Donecká Státní Lékařská Univerzita (2003)
  • Institut Postgraduálního Vzdělávání Ve Zdravotnictví Praha (2013)

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Odborný asistent katedry Záchovné Stomatologie (2005-2011)
  • Specializace z Ortopedické stomatologie (2005)
  • Specializace z Terapeutické stomatologie (2007)

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština, Ukrajinština