Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti od 12 let

Extrakce zaklíněného zubu • Od 3 722 Kč

Extrakce zubu • Od 992 Kč

Implantologická konzultace • Od 2 196 Kč +7 Více

Implantáty • Od 23 769 Kč

Keramické korunky • Od 12 600 Kč

Léčba dočasných zubů • Od 1 831 Kč

Více

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Vršovická 64, Praha

Od 3 722 Kč

CLINIC+Vršovická 64, Praha

Od 992 Kč

CLINIC+Vršovická 64, Praha

Od 2 196 Kč

CLINIC+Vršovická 64, Praha

Od 23 769 Kč

CLINIC+Vršovická 64, Praha

Od 12 600 Kč

CLINIC+Vršovická 64, Praha

Od 1 831 Kč

CLINIC+Vršovická 64, Praha

Od 7 629 Kč

CLINIC+Vršovická 64, Praha

Od 2 502 Kč

CLINIC+Vršovická 64, Praha

Od 765 Kč

CLINIC+Vršovická 64, Praha

Od 12 600 Kč

CLINIC+

Zkušenosti

O mně

Jsem diplomovaným lékařským specialistou v oblasti záchovné a protetické stomatologie. Zabývám se tím již více než 15 let. Od roku 2013 se také aktiv...

Více


Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: CLINIC+ ošetření kořenových kanálků

Nejlepší zubař na světě. Empatický, pečlivý a jediný se kterým jsem překonala i svůj strach ze zubních ordinací.

P
Ověřený profil
Umístění: CLINIC+ ošetření zubního kazu

Jsem velmi náročná na lékaře obecně a dlouho jsem hledala kvalitního stomatologa. Naprostou náhodou, za kterou jsem moc vděčná, jsem narazila na pana doktora Bilouse. Vzhledem k tomu, že jsem "vyzkoušela" mnoho konzultací ohledně fazet, které by zakryly mou nevzhlednou mezeru mezi jedničkami, šla jsem k panu doktorovi bez jakéhokoliv očekávání. Nakonec je vše jinak. Nejenže mne pan doktor dokázal přesvědčit na rovnátka, které se už vyrábí, ale nabídl mi zůstat v jeho péči, takže jsem se k němu registrovala. Odstranil mi nevzhledné plomby, věnuje se každému, byť sebemenšímu estetickému či funkčnímu defektu v ústech, vše podrobně vysvětluje a byť ne docela příjemný zákrok se v podstatě stane takovou chvilkou odpočinku s moc hezkým výsledkem. Žádný pocit, že někoho obtěžuji, mohu se na cokoliv zeptat, pan doktor se rozloučí podáním ruky, oslovuje velmi slušně křestním jménem. Takto si představuji lékařskou péči, bohužel je to zatím spíše výjimka. Panu doktorovi děkuji za to, snad se budu díky jeho povzbuzení brzy usmívat i na fotkách :-)

M
Umístění: CLINIC+

Zatím jsem byl jen na vstupní prohlídce a rentgenu, ale i tak musím říci, že jsem v šoku. Pan Dr. Bilous mi úplně změnil pohled na profesi “zubař”. Můj předchozí zubař dělal povolání z donucení a s nechutí. Kdežto tady jde vidět, že to pana doktora baví a je to zároveň jeho koníček. Naprostá dokonalost.


L
Umístění: CLINIC+ Zavedení značkového implantátu

Super,profesionál.Velmi ochotný,přátelský,vše důkladně vysvětlí,maximální péče.
Kdyby bylo více takových stomatologů,lidé by se nebáli chodit k zubaři.
Děkuji za skvělou práci, panu Dr. Oleksiy Bilous


N
Ověřený profil
Umístění: CLINIC+ Jiný

Není to poprvé, co jsem šel k tomuto lékaři. vždy pozorný a přátelský. vždy profesionální přístup k léčbě. rychle najde řešení problémů. Doporučuji všem.


M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Bilous je ten nejlepší zubař, kterého jsem navštěvoval na klinice Mediestetik. Naprostý profesionál, perfektní práce po stránce estetiky i přesnosti. Naprosto pečlivý, starostlivý, stále se vyptávající při zákroku, jestli to nebolí. Prostě super. V porovnani z mnoha ostatnímy zubařy je videt, ze absolvoval ty nejlepsi, nejmodernejsi i nejšetrnejsi praxe, je to úplně jiná level. Vsem doporucuji.


K
Ověřený profil

Velká spokojenost s panem doktorem Bilousem. Je velmi milý, ochotný a pečlivý. Po osobní konzultaci mi byl ihned zaslán plán mého ošetření. Vše mi bylo vysvětleno a svého lékaře už nechci měnit.


M
Ověřený profil

Pan doktor je absolutní bezkonkurenční jednička. Má předchozí zubařka mi v puse zanedbala mnohé, přišla jsem o dva zdravé zuby. Pan doktor uměl odhalit příčinu v případech, kdy jiní z renomovaných klinik selhávali. Je skromný a pečlivý. Ví, že oprava zubu je velmi závislá na čase, který mu lékař věnuje. Nic neuspěchává. Je naprosto šetrný - vrtá jen, co je opravdu třeba. Šetří každý zdravý milimetr zubu. Každý zub nafotí před a po opravě. Vysvětlí, co se během opravy dělo. Ale hlavně, když si není jistý, tak to přizná a doporučí chirurgického specialistu. Velikost pana doktora spatřuji především v této vlastnosti. Je naprosto otevřený, upřímný, komunikativní. Vyrobil mi zubní protézu, která přišla z laboratoře v jiném provedení, než by se mu líbilo. Zažádal tedy laboratoř o udělání nového kusu. Tato náhrada je dokonalá - esteticky i funkčně. Endodoncii provádí trpělivě, vše vyplní, nalezne těžko přístupné kanálky. Panu doktoru patří mé největší díky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu