Vršovická 64, Praha 10, Praha
CLINIC+

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta

Celková náhrada - methylmethakrylát • od 5 003 kč

Celokeramická korunka na implantát • od 14 000 kč

Endodontické ošetření kořenových kanálků pod operačním mikroskopem • od 7 231 kč +10 Více

Estetická faseta celokeramická • 11 090 Kč

Fotokompozitní výplň stalého zubu • od 2 372 kč

Komplexní vyšetření stomatologem při registraci pacienta (vč. rentgenových snímků a léčebného plánu) • 2 370 Kč

Jsem diplomovaným odborníkem v oblasti záchovné a protetické stomatologie více než 15 let, od roku 2013 se také aktivně věnuji problematice ztráty zub...

• Zubní kaz

od 5 003 kč

Celokeramická korunka na implantát

od 14 000 kč

CLINIC+

Endodontické ošetření kořenových kanálků pod operačním mikroskopem

od 7 231 kč

od 7 700 kč

Nekomplikovaná extrakce stalého zubu

1 149 Kč

CLINIC+

Opakované komplexní vyšetření a ošetření registrovaného pacienta - preventivní prohlídka

1 094 Kč

Provizorní ochranná korunka

1 399 Kč

CLINIC+

Provizorní ochranná korunka z plastu PMMA

od 3 319 kč

Skloionomerní cement stalý zub

od 1 724 kč

Zavedení značkového implantátu

od 15 000 kč

Umístění: CLINIC+ Jiný

Není to poprvé, co jsem šel k tomuto lékaři. vždy pozorný a přátelský. vždy profesionální přístup k léčbě. rychle najde řešení problémů. Doporučuji všem.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Bilous je ten nejlepší zubař, kterého jsem navštěvoval na klinice Mediestetik. Naprostý profesionál, perfektní práce po stránce estetiky i přesnosti. Naprosto pečlivý, starostlivý, stále se vyptávající při zákroku, jestli to nebolí. Prostě super. V porovnani z mnoha ostatnímy zubařy je videt, ze absolvoval ty nejlepsi, nejmodernejsi i nejšetrnejsi praxe, je to úplně jiná level. Vsem doporucuji.

Velká spokojenost s panem doktorem Bilousem. Je velmi milý, ochotný a pečlivý. Po osobní konzultaci mi byl ihned zaslán plán mého ošetření. Vše mi bylo vysvětleno a svého lékaře už nechci měnit.

Pan doktor je absolutní bezkonkurenční jednička. Má předchozí zubařka mi v puse zanedbala mnohé, přišla jsem o dva zdravé zuby. Pan doktor uměl odhalit příčinu v případech, kdy jiní z renomovaných klinik selhávali. Je skromný a pečlivý. Ví, že oprava zubu je velmi závislá na čase, který mu lékař věnuje. Nic neuspěchává. Je naprosto šetrný - vrtá jen, co je opravdu třeba. Šetří každý zdravý milimetr zubu. Každý zub nafotí před a po opravě. Vysvětlí, co se během opravy dělo. Ale hlavně, když si není jistý, tak to přizná a doporučí chirurgického specialistu. Velikost pana doktora spatřuji především v této vlastnosti. Je naprosto otevřený, upřímný, komunikativní. Vyrobil mi zubní protézu, která přišla z laboratoře v jiném provedení, než by se mu líbilo. Zažádal tedy laboratoř o udělání nového kusu. Tato náhrada je dokonalá - esteticky i funkčně. Endodoncii provádí trpělivě, vše vyplní, nalezne těžko přístupné kanálky. Panu doktoru patří mé největší díky.

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů