Hostinského 7, Praha 13 , Praha

Endodontické konzultace +8 Více

Estetická stomatologie

Instruktáž domácí dentální hygieny

Keramické korunky • od 7 500 kč

Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta.
Absolvent stomatologické fakulty (rok 2013)...

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 4 500 kč

od 7 500 kč

od 1 500 kč

od 1 900 kč

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Pan doktor mi pomohl s rozsáhlou opravou, zbavil mě fobie a vše mi vysvětlil. Očividně mu záleží jak na kvalitě jeho práce, tak i na spokojenosti pacienta. Několikrát za zákrok se ujišťuje, že mě nic nebolí a mám pohodlí. Semtam prohodí i milý vtip. Absolutní špička.

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Pan doktor je velice pečlivý, precizní s profesionálním přístupem. Ošetření zubů bylo naprosto bezbolestné. Pan doktor mi vše řádně vysvětlil, zodpověděl veškeré mé dotazy a doporučil nejvhodnější léčbu. Děkuji a určitě pana doktora doporučuji.

Umístění: ProMag Dental

Nejlepší zubař, k jakému jsem kdy chodila. Milý, klid vyzařující lékař, zákrok zcela bezbolestný, výsledný chrup parádní.

S panem doktorem plná spokojenost. Plánované zákroky detailně vysvětlil a na mé zvídavé otázky ochotně odpověděl. Samotné zákroky byly provedeny s ohledem na komfort pacienta (mne :)) a kvalitu odvedené práce. Mohu pouze doporučit.

Doporučuju pana doktora, je špička! Byla jsem u pana doktora, ošetření absolutně bez bolesti. Což pro mně důležité.

S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Zodpoví rád a odborně každý dotaz, ošetření bezbolestné. Mohu doporučit zejména těm, kteří se chtějí zbavit hrůzy z návštěvy zubaře, záleží jim na stavu jejich chrupu a jsou ochotni pro to něco udělat, a těm, kdo chce mít za svého zubaře člověka, který je odborník se zájmem o svůj obor.

Absolvent stomatologické fakulty (rok 2013)...

• zubní lékař - stomatolog