Oční lékař Orlová

• „Jak paní doktorka, tak i sestřička jsou velice milé a ochotné, svou prácí dělají na víc než 100% a proto jsem ráda, že jsem jejích pacient Více

K. Sliwky 620, Karviná Mapa

Odborný lékař oční

• „Děkuji panu doktorovi a celému ostravskému týmu Lexum za naprosto profesionální a lidskou péči. Vřele doporučuji.

Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava Mapa

GEMINI oční centrum, a.s.

Masná 3a, Ostrava Mapa

Síť očních klinik LEXUM

• „Byl jsem po urázu , byl jsem velmi spokojeny ......................děkuji pani Doktorce i sestřičce...

Čáslavská 1176, Bohumín Mapa

Odborný lékař oční

• „Děkuji panu doktoru Pastorovi za mimořádně empatický přístup a laskavost. Pan doktor je rozvážný, ale rohodně ne pomalý. Nikdy nikoho neodbyl. Mnoho mých přátel se u něj léčí a jsou spokojeni. O jeho odborných kvalitách vůbec nepochybuji. Mně osobně odstranil dioptrie a také atigmatismus očí. Položil bych si vážnou otázku, zda stěžovatelé se svým vytříbeným jazykem nejsou navedeni. Vždyť konkurence na tomto kolbišti je opravdu veliká. Více

Markvartovická 1200, Ludgeřovice Mapa

Odborný lékař oční

• „le to nejlepsi ocni lekar

Zdeňka Chalabaly 2/3041, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Pan Mašek je super doktor a ještě lepší člověk. Jsem mu hodně vděčný.

Nádražní 18, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „vynikající odbornice-milá,příjemná.Při operaci jsem byl o všem dobře informován.Děkuji jí a jejímu týmu.

1. Oční s.r.o.

• „U Dr. Šmehlíka jsem byl zatím jen jednou. Ale přístup tohoto lékaře naprosto perfektní, včetně jeho sestry (recepční jsou průměr). Nepřipadal jsem si u něj jako otrava, ale jako Člověk. Čekají mne u něj ještě další vyšetření, ale po předchozí zkušenosti se vůbec nebojím. Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

AGEL oční centrum

1. Oční s.r.o.

• „Velmi příjemný člověk a odborník na svém místě. Vřele doporučuji. Už dlouho jsem se nesetkal s takovou ochotou a velmi profesionálním přístupem. Děkuji. Více

Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava Mapa

GEMINI oční centrum, a.s.

• „Zatím mi vždy pomohla, přijme okamžitě i v potenciálně akutních případech. Spokojenost

č.d. 572, Těrlicko Mapa

Vizemed, s.r.o., oční lékař

1 názor

„Dnes jsem pana doktora navštívil a můžu jen doporučit. Vše mně vysvětlil a poradil....profesionální přístup

• Oční lékař

„Paní doktorka je věcná,s dobrým přístupem k pacientovi. Působí na mně odborným dojmem,s dlouholetou praxí.

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „S paní doktorkou Rybenskou jsem velmi spokojený, rozhodně bych neměnil! Jsem překvapen, co tady čtu, že bere pacienta jen jako "čárku se spisu". Při každé návštěvě se paní doktorka ptá a zajímá se o můj zdravotní stav. Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• Oční lékař

„S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Při každé kontrole je pečlivá. Myslím, že je to opravdu lékařka na svém místě. O můj zrak se stará skvěle. A sestřička je naprosto úžasná ... ordinace, do které chodím opravdu ráda. Více

Ostrava Mapa

• „super doktorka vždy fajn pokecám :o) Barbora Miklošová

Masarykova 900, Orlová Mapa

• Podlesí 331, Třinec Mapa

Odborný lékař oční

• „Já si na paní doktorku nemohu stěžovat.

Chittussiho 9/1001, Ostrava Mapa

Frýdecká 936/59, Vratimov Mapa