Krystyna Kotasová, oční lékař Orlová

MUDr. Krystyna Kotasová

Uložit

Oční lékař Více

11 názorů

Uložit


Adresa

Polní 600, Orlová Lutyně, Orlová
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

U paní doktorky jsem nikdy nebyl, takže pouze dnešní telefonát s ní:
- "Dobrý den, léčím se ve FN na glaukom, potřeboval bych ještě lékaře na kontroly v místě bydliště"
- "Beru jenom pacienty, kteří nemají jiného lékaře"
- "Mohla by jste mi pomoci s tím glaukomem jinak než léčbou očními kapkami, která u mne nezabírá?"
- "Na glaukom jiná léčba než kapkami není"
- "To není pravda, jiná léčba je, jenom o ní nevíte"
- "Na tohle já nemám čas" ... hovor jednostranně ukončen ze strany lékařky.

Chápu, že paní doktorka má málo času, že pro ni v podstatě není problém, že díky glaukomu přicházím o zrak, že pokud nedoplním léčbu kapkami o doplňující léčbu tak o jedno oko dříve nebo později přijdu.

Stejně tak chápu, že nemá čas podívat se na výsledky posledních lékařských výzkumů a zhodnocení jiných forem léčby.

P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Byla jsem u pani doktorky s 1/2 rocni dcerou. Velmi vlidny pristup sestricky i pani doktorky. Resime ucpany slzny kanalek. Vse vysvetleno, ukazana spravna technika masaze. Doporucuji.

Ověřený profil
Umístění: Ordinace kontrola zraku

Jsme velice spokojeni s přístupem paní doktorky a neskutečnou ochotou sestřičky. Vystupování obou je na velice vysoké profesionální úrovni.
manželé Drahomíra a Čestmír Gabzdyl

A
Ověřený profil

Jsem velmi ráda, že se mohu přidat k tak výbornému hodnocení paní doktorky Kotasové i její vždy usměvavé a ochotné sestřičky.Paní doktorku Kotasovou jsem navštívila poprvé v minulém roce po operaci sítnice a od této doby ještě několikrát. Nestačila jsem se divit, jak dokáže být milá, ochotná, pracovitá. V poslední době jsem měla možnost poznat různé lékaře, ovšem paní doktorce může konkurovat jen málokdo. Je to opravdový profesionál, který je nejen odborníkem na svém místě, nýbrž léčí pacienty i svým velmi slušným chováním a přístupem. Kéž bychom měli takových lékařů více.Všem pacientům paní doktorku vřele doporučuji. Alena P.

N
Ověřený profil

Ordinaci paní doktorky jsem navštívila na doporučení,byla jsem mile překvapená.Ochota,profesionalita,příjemné chování.Ze šedého zákalu,který mi zjistila má bývala lékařka,kdy mi bez operace hrozilo oslepnutí jsem odcházela se sníženými dioptriemi a ujištěním,že jsem naprosto zdravá.Děkuji paní doktorce i její sestřičce a přejí jim plno spokojených pacientů.

D
Ověřený profil

Dobrý den,těm kteří navštíví toto hodnoceni.
Chci poděkovat paní doktorce za přístup ke svým pacientům je laskavá,příjemná a hlavně je to profesně člověk na svém místě. Velký dík paní doktorko Bohumila D.Š.

M
Ověřený profil

Všem vřele doporučuji !!! Velmi profesionální, pečlivý a přitom lidsky milý přístup k pacientům,který se hned tak u lékařů nevidí a zažila jsem ho snad 2x v životě. Jsem velmi ráda, že jsem paní doktorku objevila. Za celou naši, už zdravou, rodinu velké díky Vám paní doktorko i Vám sestřičko. :-D . Monika Š.

K
Ověřený profil

Paní doktorka i sestřička jsou velice vstřícné a pečlivé. Byla jsem tam prvně a doporučuji všem. Ordinace je vybavena moderními přístroji, prostředí hezké. Ordinace se nachází v centru města, je tam velmi dobrý přístup autobusem nebo autem, pěšky 5 minut od hlavní cesty. Všem mohu POUZE DOPORUČIT.

M
Ověřený profil

Paní doktorka je hodná a opravdu pečlivá. Velmi slušné jednání, příjemné prostředí, moderní vybavení. Být takových ordinací a lékařů více péče o naše zdraví u odborníku by byla na velmi slušné úrovni. Za mě jednoznačně DOPORUČUJI.

J
Ověřený profil

Tak vstřícné jednání jsem ještě v životě nezažila u žádného doktora či doktorky. Profesionálka, která ví co dělá, vstřícná, hodná, zábavná, srozumitelná! Kdybych měla volit nejlepšího doktora ČR, tak je to asi paní Kotasová :D

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti