Krystyna Kotasová, oční lékař Orlová

MUDr. Krystyna Kotasová

Uložit

Oční lékař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Polní 600, Orlová Lutyně, Orlová
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

U paní doktorky jsem nikdy nebyl, takže pouze dnešní telefonát s ní:
- "Dobrý den, léčím se ve FN na glaukom, potřeboval bych ještě lékaře na kontroly v místě bydliště"
- "Beru jenom pacienty, kteří nemají jiného lékaře"
- "Mohla by jste mi pomoci s tím glaukomem jinak než léčbou očními kapkami, která u mne nezabírá?"
- "Na glaukom jiná léčba než kapkami není"
- "To není pravda, jiná léčba je, jenom o ní nevíte"
- "Na tohle já nemám čas" ... hovor jednostranně ukončen ze strany lékařky.

Chápu, že paní doktorka má málo času, že pro ni v podstatě není problém, že díky glaukomu přicházím o zrak, že pokud nedoplním léčbu kapkami o doplňující léčbu tak o jedno oko dříve nebo později přijdu.

Stejně tak chápu, že nemá čas podívat se na výsledky posledních lékařských výzkumů a zhodnocení jiných forem léčby.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Byla jsem u pani doktorky s 1/2 rocni dcerou. Velmi vlidny pristup sestricky i pani doktorky. Resime ucpany slzny kanalek. Vse vysvetleno, ukazana spravna technika masaze. Doporucuji.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace kontrola zraku

Jsme velice spokojeni s přístupem paní doktorky a neskutečnou ochotou sestřičky. Vystupování obou je na velice vysoké profesionální úrovni.
manželé Drahomíra a Čestmír Gabzdyl


A
Ověřeny pacient

Jsem velmi ráda, že se mohu přidat k tak výbornému hodnocení paní doktorky Kotasové i její vždy usměvavé a ochotné sestřičky.Paní doktorku Kotasovou jsem navštívila poprvé v minulém roce po operaci sítnice a od této doby ještě několikrát. Nestačila jsem se divit, jak dokáže být milá, ochotná, pracovitá. V poslední době jsem měla možnost poznat různé lékaře, ovšem paní doktorce může konkurovat jen málokdo. Je to opravdový profesionál, který je nejen odborníkem na svém místě, nýbrž léčí pacienty i svým velmi slušným chováním a přístupem. Kéž bychom měli takových lékařů více.Všem pacientům paní doktorku vřele doporučuji. Alena P.


N
Ověřeny pacient

Ordinaci paní doktorky jsem navštívila na doporučení,byla jsem mile překvapená.Ochota,profesionalita,příjemné chování.Ze šedého zákalu,který mi zjistila má bývala lékařka,kdy mi bez operace hrozilo oslepnutí jsem odcházela se sníženými dioptriemi a ujištěním,že jsem naprosto zdravá.Děkuji paní doktorce i její sestřičce a přejí jim plno spokojených pacientů.


D
Ověřeny pacient

Dobrý den,těm kteří navštíví toto hodnoceni.
Chci poděkovat paní doktorce za přístup ke svým pacientům je laskavá,příjemná a hlavně je to profesně člověk na svém místě. Velký dík paní doktorko Bohumila D.Š.


M
Ověřeny pacient

Všem vřele doporučuji !!! Velmi profesionální, pečlivý a přitom lidsky milý přístup k pacientům,který se hned tak u lékařů nevidí a zažila jsem ho snad 2x v životě. Jsem velmi ráda, že jsem paní doktorku objevila. Za celou naši, už zdravou, rodinu velké díky Vám paní doktorko i Vám sestřičko. :-D . Monika Š.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička jsou velice vstřícné a pečlivé. Byla jsem tam prvně a doporučuji všem. Ordinace je vybavena moderními přístroji, prostředí hezké. Ordinace se nachází v centru města, je tam velmi dobrý přístup autobusem nebo autem, pěšky 5 minut od hlavní cesty. Všem mohu POUZE DOPORUČIT.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je hodná a opravdu pečlivá. Velmi slušné jednání, příjemné prostředí, moderní vybavení. Být takových ordinací a lékařů více péče o naše zdraví u odborníku by byla na velmi slušné úrovni. Za mě jednoznačně DOPORUČUJI.


J
Ověřeny pacient

Tak vstřícné jednání jsem ještě v životě nezažila u žádného doktora či doktorky. Profesionálka, která ví co dělá, vstřícná, hodná, zábavná, srozumitelná! Kdybych měla volit nejlepšího doktora ČR, tak je to asi paní Kotasová :D


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti