Polní 600, Orlová Lutyně, Orlová

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace kontrola zraku

Jsme velice spokojeni s přístupem paní doktorky a neskutečnou ochotou sestřičky. Vystupování obou je na velice vysoké profesionální úrovni.
manželé Drahomíra a Čestmír Gabzdyl

Jsem velmi ráda, že se mohu přidat k tak výbornému hodnocení paní doktorky Kotasové i její vždy usměvavé a ochotné sestřičky.Paní doktorku Kotasovou jsem navštívila poprvé v minulém roce po operaci sítnice a od této doby ještě několikrát. Nestačila jsem se divit, jak dokáže být milá, ochotná, pracovitá. V poslední době jsem měla možnost poznat různé lékaře, ovšem paní doktorce může konkurovat jen málokdo. Je to opravdový profesionál, který je nejen odborníkem na svém místě, nýbrž léčí pacienty i svým velmi slušným chováním a přístupem. Kéž bychom měli takových lékařů více.Všem pacientům paní doktorku vřele doporučuji. Alena P.

Dobrý den,těm kteří navštíví toto hodnoceni.
Chci poděkovat paní doktorce za přístup ke svým pacientům je laskavá,příjemná a hlavně je to profesně člověk na svém místě. Velký dík paní doktorko Bohumila D.Š.

Všem vřele doporučuji !!! Velmi profesionální, pečlivý a přitom lidsky milý přístup k pacientům,který se hned tak u lékařů nevidí a zažila jsem ho snad 2x v životě. Jsem velmi ráda, že jsem paní doktorku objevila. Za celou naši, už zdravou, rodinu velké díky Vám paní doktorko i Vám sestřičko. :-D . Monika Š.

Paní doktorka i sestřička jsou velice vstřícné a pečlivé. Byla jsem tam prvně a doporučuji všem. Ordinace je vybavena moderními přístroji, prostředí hezké. Ordinace se nachází v centru města, je tam velmi dobrý přístup autobusem nebo autem, pěšky 5 minut od hlavní cesty. Všem mohu POUZE DOPORUČIT.

Paní doktorka je hodná a opravdu pečlivá. Velmi slušné jednání, příjemné prostředí, moderní vybavení. Být takových ordinací a lékařů více péče o naše zdraví u odborníku by byla na velmi slušné úrovni. Za mě jednoznačně DOPORUČUJI.

Tak vstřícné jednání jsem ještě v životě nezažila u žádného doktora či doktorky. Profesionálka, která ví co dělá, vstřícná, hodná, zábavná, srozumitelná! Kdybych měla volit nejlepšího doktora ČR, tak je to asi paní Kotasová :D

Paní doktorka je velice příjemná a pečlivá. Pacientovi se věnuje.. Neni to jako jinde "na běžícím páse"..Ordinace je nová, moderně vybavená. Sestřička byla moc hodná a vstřícná. Vřele všem doporučuji..
Mirek V.