Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil

Ja davam pani doktorce bohuzel negativni recenzi.Kdyz jsme k ni s dcerou kojencem prisly,pusobi na me dojmem,ze na nas nema cas,ze ji to obtezuje,ze jsme za ni prisly a ze ji obirame o cas.Podotykam,ze jsme prisly v polovine ordinacni doby,tedy ne ke konci,a presto vysetreni probehlo pani doktorkou jen v mistnosti u sestricky dve minuty ve stylu rychle rychle mezi dvermi,mam plnou cekarnu lidi,do mistnosti lekarky jsme se ani nedostali.Nebyla dostatecne vysvetlena diagnoza,ani zpusob lecby,a ja jsem se pri stylu rychle rychle opravdu bala polozit dotazy,kterych jsem par mela pripravenych,abych pani doktorku neobtezovala.U jinych lekaru jsem zvykla na prostor k zodpovezeni mych dotazu.Tady mi zachazeni s pacientem pripomina styl na bezicim pase,soude podle nasi zkusenosti.Nehodnotim jen jednu navstevu,ale dve,se stejnym pristupem.Tato lekarka ma za me bohuzel palec dolu,protoze jsem nucena jit k jinemu ocnimu lekari,abych se dozvedela vice o diagnoze,zpusobu lecby a dostala odpovedi na sve dotazy k tomu.

P
Ověřený profil

Vstřícná paní doktorka, doporučuji.

K
Ověřený profil

k paní doktorce chodím i se svou postiženou sestrou a její kladný přístup k pacientům je velice profesionální. je vstřícná.


Velice příjemná paní doktorka. Pomohla mi s mými prvními brýlemi, když jsem pak následovně přišla dříve, než byl sjednaný termín, opět mi pomohla ke správnému vidění,přestože změny dle odorných názorů by se ještě nečekaly..


velice ochotná příjemná akvalitní lékařka


Paní Doktorka je Odbornice na svém místě. Chodím k ní už mnoho let a od té doby mám konečně brýle, přes které vidím. A sestřičku má taktéž Super! Vždycky vystupuje taktéž vstřícně a profesionálně. Ina.


Jsem velice spokojena. Je vstřícná, pečlivá, snaží se poradit.


Z

Velmi profesionální paní doktorka, je opravdu vidět, že rozumí svému oboru, kvalitní ošetření.


Došlo k chybě, zkuste to znovu