MUDr.

Zdeňka Bušovská /roz. Jílková/ verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• M

Paní doktorka je velmi příjemná, pozorná. Chodila jsem k jinému očnímu lékaři, ale péče je nesrovnatelná! Byla jsem pečlivě a odborně vyšetřena, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Byla jsem moc spokojená, celou oční ambulanci mohu doporučit. MD

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Petra Tylová
    Petra Tylová
    Mjr. Nováka 1392/1a, Ostrava
    Musím se přidat paní doktorka Tylova je nejlepší a je na svém místě a hlavně velká odbornice a sestřičky jsou velmi… Více

Jan Janásek
    Jan Janásek
    Zdeňka Chalabaly 2/3041, Ostrava
    le to nejlepsi ocni lekar Více

Kateřina Šinclová
    Kateřina Šinclová

Dalibor Cholevík
    Dalibor Cholevík
    Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava
    Vynikající oční chirurg,ze zkušenosti vřele doporučuji. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah… Více

Eugen Butela
    Eugen Butela
    Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava
    25.3 jsem byl u pana doktora na operaci šedeho zakalu pan doktor je perfektni odborník operace trvala 15 minut… Více

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Zdeňka Jílková

vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni.
      Po studiu působila od roku 2012 v Beskydském očním centru v Nemocnici ve Frýdku-Místku, kde se věnovala lůžkové části oddělení, akutní a ambulantní oftalmologii. Později se specializovala zvláště na problematiku onemocnění sítnice a sklivce, včetně laserové terapie a aplikace intravitreálních injekcí.
      V roce 2014 získala Certifikát o absolvování základního kmene oboru Oftalmologie.
      V roce 2015 absolvovala týdenní stáž na oční klinice VFN Praha v Centru pro onemocnění rohovky a spojivky.
      V ambulanci ve Vratimově pracuje od července roku 2015.
      Současně pracuje i v Evropské oční klinice Lexum v Ostravě, kde provádí vyšetření a operační indikace pacientů se šedým zákalem a kontrolu pacientů po refrakčních zákrocích. Provádí Nd YAG laserovou kapsulotomii a iridotomii.

Je členkou České oftalmologické společnosti, České lékařské komory, České glaukomové společnosti a České společnosti mladých oftalmologů. Pravidelně se účastní vzdělávacích oftalmologických akcí a kongresů.

• oftalmologie

Služby

OČNÍ EU s.r.o.

Frýdecká 936/59, 73932 Vratimov, moravskoslezský

Oct vyšetření 300 Kč
    Sondáž a průplach slzných cest
    Perimetrie
    Preventivní prohlídky

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

• B

Profesionální ošetření, citlivý přístup k pacientovi, dobrá organizace práce kolektivu. Doporučuji ostatním.

• R

Navštívili jsme ambulanci ve Vratimově s celou rodinou, byli jsem mile překvapeni s milým přístupem paní doktorky a sestřiček. Paní doktorka nám vše vysvětlila. Tuhle ambulanci moho jen DOPORUČIT.

• P

Paní doktorka je moc milá, empatická. S vyšetřením jsme byli spokojeni. Ambulance je výborně vybavena. Doporučuji všem.