Paní doktorka je velmi příjemná, pozorná. Chodila jsem k jinému očnímu lékaři, ale péče je nesrovnatelná! Byla jsem pečlivě a odborně vyšetřena, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Byla jsem moc spokojená, celou oční ambulanci mohu doporučit. MD

OČNÍ EU s.r.o. (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Oční vyšetření

OCT vyšetření • 300 Kč

Zalužanského 15, Vítkovice, Ostrava
Oční centrum Agel (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

MUDr. Zdeňka Jílková vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Po studiu působila od roku 2012 v Beskydském očním centru v Nemocni...

• šedý zákal
  • oční onemocnění
  • poruchy zraku

Profesionální ošetření, citlivý přístup k pacientovi, dobrá organizace práce kolektivu. Doporučuji ostatním.

Navštívili jsme ambulanci ve Vratimově s celou rodinou, byli jsem mile překvapeni s milým přístupem paní doktorky a sestřiček. Paní doktorka nám vše vysvětlila. Tuhle ambulanci moho jen DOPORUČIT.

Paní doktorka je moc milá, empatická. S vyšetřením jsme byli spokojeni. Ambulance je výborně vybavena. Doporučuji všem.

Oční vyšetření

300 Kč

300 Kč

Preventivní prohlídky

OČNÍ EU s.r.o.

Gonioskopie - vyšetření úhlu mezi duhovkou a rohovkou

• šedý zákal
  • oční onemocnění