Čáslavská 1176, Bohumín
Odborný lékař oční (mapa)

S paní doktorkou nemám moc dobré zkušenosti :( Jednou jsem měla ječné zrno, když se mi na to chtěla podívat použila vlastní ruku - s dlouhými rudě nalakovanými nehty. Bylo to velice nepříjemné. Byla jsem ještě dítě, ale do teď na tu chvíli vzpomínám jako na "baba jaga mi chtěla vyloupnout oko". Bohužel.

Co se týče běžných kontrol - měla ve zvyku stále nasazovat vyšší a vyšší dioptrie, hrozila různými zákaly, aniž by mi vůbec vysvětlila, co se děje, co mi je a když jsem se ptala, tak mi připadalo, že ji vyloženě obtěžují mé otázky. Nakonec jsem se rozhodla odejít k jiné oční lékařce, kde jsem spokojená, snad to tak zůstane.

Po dnešní návštěvě oční ordinace se pouze potvrdilo to, s čím jsem se již setkal, když se zde léčila má dcera se zánětem spojivek: Vstřícnost, ochota, lidský přístup, to vše ve spojení s profesionalitou jak MUDr.J. Warzechové, tak sestřičky p.Seberové. A možnost objednat si schůzku na dohodnutý čas jen dokreslila celkový skvělý dojem. Díky a ať se vám daří. Jiří Tomáš, Bohumín

Paní doktorka velice mila a myslim si ze i schopna, velice hezky a profesionalni pristu, sestra chovanim velice podobne paní doktorce jestli je lekaru a sester podobne temt tak je to v poradku Pavel Žáček

hodnotím velmi dobrý přístup a kvalitu.

Velmi ochotná lékařka i sestřičky, jsme velmi spokojeni s jejich péčí, docházím se synem již několik let a vždy s úsměvem, paní doktorka i sestřičky vše vysvětlí a opravdu není co bych jim vytkla. Velice doporučuji.

HODNÁ PANÍ DOKTORKA I SESTRY

G

ochotná ,dobrý přístup

jde vidět, že se o své pacienty stará :)

Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Její vstřícný přístup mi pomohl a je dobrá profesionálka. Také sestřička je velmi ochotná, mohu každému doporučit.

Velmi hezký přístup k pacientům.Milá,ochotná.Hodné sestřičky.Všem doporčjí.