Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Čáslavská 1176, Bohumín
Odborný lékař oční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

S paní doktorkou nemám moc dobré zkušenosti :( Jednou jsem měla ječné zrno, když se mi na to chtěla podívat použila vlastní ruku - s dlouhými rudě nalakovanými nehty. Bylo to velice nepříjemné. Byla jsem ještě dítě, ale do teď na tu chvíli vzpomínám jako na "baba jaga mi chtěla vyloupnout oko". Bohužel.

Co se týče běžných kontrol - měla ve zvyku stále nasazovat vyšší a vyšší dioptrie, hrozila různými zákaly, aniž by mi vůbec vysvětlila, co se děje, co mi je a když jsem se ptala, tak mi připadalo, že ji vyloženě obtěžují mé otázky. Nakonec jsem se rozhodla odejít k jiné oční lékařce, kde jsem spokojená, snad to tak zůstane.

T
Ověřeny pacient

Po dnešní návštěvě oční ordinace se pouze potvrdilo to, s čím jsem se již setkal, když se zde léčila má dcera se zánětem spojivek: Vstřícnost, ochota, lidský přístup, to vše ve spojení s profesionalitou jak MUDr.J. Warzechové, tak sestřičky p.Seberové. A možnost objednat si schůzku na dohodnutý čas jen dokreslila celkový skvělý dojem. Díky a ať se vám daří. Jiří Tomáš, Bohumín

Paní doktorka velice mila a myslim si ze i schopna, velice hezky a profesionalni pristu, sestra chovanim velice podobne paní doktorce jestli je lekaru a sester podobne temt tak je to v poradku Pavel Žáček

hodnotím velmi dobrý přístup a kvalitu.

Ověřeny pacient

Velmi ochotná lékařka i sestřičky, jsme velmi spokojeni s jejich péčí, docházím se synem již několik let a vždy s úsměvem, paní doktorka i sestřičky vše vysvětlí a opravdu není co bych jim vytkla. Velice doporučuji.

M

HODNÁ PANÍ DOKTORKA I SESTRY

G

ochotná ,dobrý přístup

J

jde vidět, že se o své pacienty stará :)

Z

Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Její vstřícný přístup mi pomohl a je dobrá profesionálka. Také sestřička je velmi ochotná, mohu každému doporučit.

B

Velmi hezký přístup k pacientům.Milá,ochotná.Hodné sestřičky.Všem doporčjí.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti