Michal Šťáva, oční lékař Havířov

MUDr. Michal Šťáva

Oční lékař Více

Dlouhá třída 1613/83A, Havířov
Odborný lékař oční

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný lékař oční Jiný

Organizace oční ambulance a fungování Optomedu je příkladný. Slušný, vstřícný a profesionální přístup všech zaměstnanců, žádné zbytečné časové prodlevy, vynikající organizace a systém práce v ambulanci. MUDr. Šťáva je skvělý. Kéž by to tak fungovalo ve všech službách poskytujících zdravotní péči.

W
Umístění: Odborný lékař oční závažné onemocnění očí

Pan doktor Šťáva je odborník na svém místě. Ochotný, vstřícný. Jsem ráda, že mě před lety přijal do své péče. Má špičkové vybavení, které je nutno použít při kontrole mého závažného onemocnění očí, což velmi vítám - dříve jsem musela jezdit do Ostravy. Páni technici a sestra jsou ochotní a milí. Velké poděkování.

Umístění: Odborný lékař oční Kontrola

Spokojenost z vyšetřením.Pán doktor Šťáva,opravdový speialista,pacienta informuje ,vysvětlí o léčbě .Moc chválím.Moderní přístroje na vyšetření.Hezký přístup k pacientovi.

Pan doktor, je dost hrubý,chování takové nelidské....žádný soucit. Lidskost. A brejle Vám napíše kde kdo.
Vlastně i v optice, Takže nedoporučuji.

..velmi super lékař, nikdy bych k jinému už nikdy nešla. Píšou tady, že se neumí chovat k dětem, ale to vůbec není pravda. Nebýt pana doktora, má dcera by byla ve 3 letech slepá na jedno oko. Jiní lékaři na její šilhání nebrali ohled, pořád jsem slýchala: "To se spraví ", nikdo jí se jí do očí ani nepodíval, on tu trpělivost měl. Dceři posvítil do očí a zjistil šedý zákal, ihned po tomto zjištění zkontroloval i mého syna, bylo mu půl roku a měl s ním velkou trpělivost, aby ho vůbec vyšetřil. Moc jsem mu mu za to vděčná, dcera vidí a teď má v péči i mou vnučku, s ní měl při kontrole taky peklo, z toho křiku málem ohluchl...vzal to s humorem. Děkuji pane doktore, jste jednička [:-bd]

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Mám dceru 3roky, která má menší oční vadu a pan doktor i sestřička se k nám chovaly velice pěkně.Nemohu souhlasit s názory, že by byl na děti nepříjemný či řval na ně.

Dnes jsem byl poprvé u pana očního doktora Šťávy.Nechápu reakce něktěrých pacientů,když jsou nespokojení se sestrou.Setra je sympatická,milá a ochotná.Pan doktor je podle mě dobrý odborník a žádnou negativu jsem neviděl a nepocítil.V ordinaci jsem čekal půl hodiny a pak patnáct minut u sestry.Tak čekací doba je v normálu.Mohu jen doporučit,ale pan doktor má pacientů plný počet takže nepřibírá.

arogantni doktor,.. ktery se absolutne neumi chovat k detem a mladym lidem.. chovani ma mozna tak ke starsim... ale jinak se chova povrchne a vztekle...kdyz neco neni hned... a nejsem toho nazoru jen ja z meho okoli..

Mám nedonošenou dceru.Už má 3 roky a navštívili jsme s ní už spoustu lékařů, ale takové sprosté a arogantní chování jako měl MUDr. Šťáva jsem ještě nezažila.K dětem nemá absolutně žádný vztah a místo aby dítě něčím zaujal, tak akorát po dceři řval, když neudělala do dvou sekund to, co on potřeboval.Samozřejmě se ho pak bála.A za druhé,odešla jsem od něho na dětskou oční kliniku do Ostravy-úplně jiný přístup k dětem a hlavně úplně jiný názor a řešení oční vady!Dost se tam divili!Možná je dobrý pro dospělé, ale pro děti v žádném případě!