Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dlouhá třída 1613/83A, Havířov
Odborný lékař oční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor za to asi nemůže, ale dnes 9. 6. 2022 jsem se chtěla objednat a nejen, že sestřičce na recepci očividně vadilo, že jsem u pana doktora byla naposledy v roce 2008, ale při domluvě termínu byla velmi neochotná, až arogantní. To určitě ordinaci pana doktora tedy hezkou vizitku nedělá.

D
Umístění: Odborný lékař oční Jiný

Organizace oční ambulance a fungování Optomedu je příkladný. Slušný, vstřícný a profesionální přístup všech zaměstnanců, žádné zbytečné časové prodlevy, vynikající organizace a systém práce v ambulanci. MUDr. Šťáva je skvělý. Kéž by to tak fungovalo ve všech službách poskytujících zdravotní péči.

W
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař oční závažné onemocnění očí

Pan doktor Šťáva je odborník na svém místě. Ochotný, vstřícný. Jsem ráda, že mě před lety přijal do své péče. Má špičkové vybavení, které je nutno použít při kontrole mého závažného onemocnění očí, což velmi vítám - dříve jsem musela jezdit do Ostravy. Páni technici a sestra jsou ochotní a milí. Velké poděkování.

H
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař oční Kontrola

Spokojenost z vyšetřením.Pán doktor Šťáva,opravdový speialista,pacienta informuje ,vysvětlí o léčbě .Moc chválím.Moderní přístroje na vyšetření.Hezký přístup k pacientovi.

I
Ověřený profil

Pan doktor, je dost hrubý,chování takové nelidské....žádný soucit. Lidskost. A brejle Vám napíše kde kdo.
Vlastně i v optice, Takže nedoporučuji.

I
Ověřený profil

..velmi super lékař, nikdy bych k jinému už nikdy nešla. Píšou tady, že se neumí chovat k dětem, ale to vůbec není pravda. Nebýt pana doktora, má dcera by byla ve 3 letech slepá na jedno oko. Jiní lékaři na její šilhání nebrali ohled, pořád jsem slýchala: "To se spraví ", nikdo jí se jí do očí ani nepodíval, on tu trpělivost měl. Dceři posvítil do očí a zjistil šedý zákal, ihned po tomto zjištění zkontroloval i mého syna, bylo mu půl roku a měl s ním velkou trpělivost, aby ho vůbec vyšetřil. Moc jsem mu mu za to vděčná, dcera vidí a teď má v péči i mou vnučku, s ní měl při kontrole taky peklo, z toho křiku málem ohluchl...vzal to s humorem. Děkuji pane doktore, jste jednička [:-bd]

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

L
Ověřený profil

Mám dceru 3roky, která má menší oční vadu a pan doktor i sestřička se k nám chovaly velice pěkně.Nemohu souhlasit s názory, že by byl na děti nepříjemný či řval na ně.

Ověřený profil

Dnes jsem byl poprvé u pana očního doktora Šťávy.Nechápu reakce něktěrých pacientů,když jsou nespokojení se sestrou.Setra je sympatická,milá a ochotná.Pan doktor je podle mě dobrý odborník a žádnou negativu jsem neviděl a nepocítil.V ordinaci jsem čekal půl hodiny a pak patnáct minut u sestry.Tak čekací doba je v normálu.Mohu jen doporučit,ale pan doktor má pacientů plný počet takže nepřibírá.

arogantni doktor,.. ktery se absolutne neumi chovat k detem a mladym lidem.. chovani ma mozna tak ke starsim... ale jinak se chova povrchne a vztekle...kdyz neco neni hned... a nejsem toho nazoru jen ja z meho okoli..

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti