Fryštatáská 168/32, Karviná

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí
Zalužanského 15/1192, Ostrava-Jih , Ostrava
1. Oční s.r.o.

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

MUDr. Nikol Miseciusová vystudovala Lékařskou Fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Po ukončení studia pracovala od června 2008 do května 2009 na...

• oční onemocnění
  • vady zraku
  • šedý zákal

Chodím k paní Doktorce po operacci šedého zákalu, je velice milá, ochotná, nikdy nečekám v čekárně, vše jde jako po drátku, mohu jen doporučit paní doktorku!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprosto nestandardně nadstandardní přístup, vše proběhlo ve stanoveném čase, sestřička i paní doktorka byly velice milé a ochotné. Mohu jen a jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Tak by podle mého názoru mělo vypadat jednání lékaře i sestry. Ochota, vstřícnost a milý přístup
personálu včetně velice příjemné prostředí udělalo z návštěvy lékaře docela zážitek.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moderní prostředí, profesionální přístup, krátká objednávková čekací lhůta. Určitě u paní doktorky Timkovič zůstanu a všem ji doporučím!

U paní doktorky jsem byla objednaná s dcerkou na vyšetření.Paní doktorka a sestřička jsou velmi milé a profesionální.Krásné a moderní prostředí, objednávkový systém funguje na 100%.Na příští kontrolu se budeme moc těšit.Doporučuji!

F

Dnes jsem byla s maminkou na očním vyšetření u paní doktorky Timkovič, ve Frýdlantu. Byli jsme překvapení jak z krásného prostředí, tak z velice příjemného přístupu sestřičky a hlavně milém a laskavém přístupu pani doktorky. Je to k nesrovnání s konkurenční amb. na poliklinice. Všem doporučuji a děkuji :-)
L.P

pídoktorka je velice milá,usměvavá, její přístup ke mě jako pacientovi mě překvapil.Seznámila mě s mou chorobou, s léky,které mám užívat a způsobem léčby.S takovýmto přístupem jsem se v této nemocnici ještě nesetkal.Jen více takových lékařů.

Dobrý den,

Zdravý člověk má mnoho přání, nemocný jen jedno. Mé jediné přání je takové ,ať je více takových lékařů ,jako je paní doktrorka Nikol Miseciusová.

DĚKUJI , že jste .

s pozdravem Koutný Martin

dobry den, malokdy me pristup lekare prekvapi, pani doktorka je velice profesionalni, mila, usmevava, kdyz mam problem pokazde mi pomuze. Mohu jedine doporusit.
Ptackova Helena

velice milá a usměvavá paní doktorka, doporučuji.

• oční onemocnění
  • vady zraku