MUDr.

Nikol Timkovič verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• L

Chodím k paní Doktorce po operacci šedého zákalu, je velice milá, ochotná, nikdy nečekám v čekárně, vše jde jako po drátku, mohu jen doporučit paní doktorku!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Věra Pavlíčková
    Věra Pavlíčková
    K. Sliwky 620, Karviná
    Jak paní doktorka, tak i sestřička jsou velice milé a ochotné, svou prácí dělají na víc než 100% a proto jsem ráda,… Více

Martin Bura
    Martin Bura
    Karviná

Hana Stenchlá
    Hana Stenchlá
    Žižkova 2379/54a, Karviná
    Paní doktorka,je jedna z nejlepší,doporučuji!Její milí příštup k pacientovi mě někdy až udivuje,moc hodná.Opravdu… Více

Hedvika Galuszková

Halina Tomanová
    Zakladatelská 22/975, Karviná
    Příjemná, pečliváJ Více

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Nikol Miseciusová vystudovala Lékařskou Fakultu Univerzity Palackého v Olomouci.
      Po ukončení studia pracovala od června 2008 do května 2009 na Očním oddělení Vojenské nemocnice v Olomouci, kde se věnovala práci na ambulancích a lůžkové časti oddělení.
      Od roku 2009 do současnosti pracuje v Očním centru Agel v Ostravě – Vítkovicích, kde se věnuje komplexní diagnostické péči na úrovni současných poznatků medicíny, diagnostice a léčbě zeleného zákalu a onemocnění sítnice. Provádí chirurgické výkony v oblasti víček a předního segmentu oka.
      MUDr. Nikol Miseciusová je držitelkou Licence České lékařské komory pro výkony samostatné praxe a Specializované způsobilosti v oboru oftalmologie. Je členkou České lékařské komory.

Kurzy:
      2009 – VI. Kataraktová škola organizovaná Českou společnosti refrakční a kataraktové chirurgie (problematika chirurgie katarakty - anestezie, incize, kapsulorhexe, fakoemulzifikace a implantace nitroočních čoček včetně praktických nácviků ve wetlabu)
      2011 – kurz Neurooftalmologie I a II
      2012 – kurz OCT (diagnostika onemocnění sítnice, sklivce a vitreoretinálního rozhraní)
      2013 – První pražská glaukomová škola – wetlab chirurgické léčby glaukomu
      2013 – Diabetes mellitus – oční komplikace

• oftalmologie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• L

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprosto nestandardně nadstandardní přístup, vše proběhlo ve stanoveném čase, sestřička i paní doktorka byly velice milé a ochotné. Mohu jen a jen doporučit.

• S
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Tak by podle mého názoru mělo vypadat jednání lékaře i sestry. Ochota, vstřícnost a milý přístup
      personálu včetně velice příjemné prostředí udělalo z návštěvy lékaře docela zážitek.

• R
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moderní prostředí, profesionální přístup, krátká objednávková čekací lhůta. Určitě u paní doktorky Timkovič zůstanu a všem ji doporučím!

• R

U paní doktorky jsem byla objednaná s dcerkou na vyšetření.Paní doktorka a sestřička jsou velmi milé a profesionální.Krásné a moderní prostředí, objednávkový systém funguje na 100%.Na příští kontrolu se budeme moc těšit.Doporučuji!

• F

Dnes jsem byla s maminkou na očním vyšetření u paní doktorky Timkovič, ve Frýdlantu. Byli jsme překvapení jak z krásného prostředí, tak z velice příjemného přístupu sestřičky a hlavně milém a laskavém přístupu pani doktorky. Je to k nesrovnání s konkurenční amb. na poliklinice. Všem doporučuji a děkuji :-)
      L.P

• I

pídoktorka je velice milá,usměvavá, její přístup ke mě jako pacientovi mě překvapil.Seznámila mě s mou chorobou, s léky,které mám užívat a způsobem léčby.S takovýmto přístupem jsem se v této nemocnici ještě nesetkal.Jen více takových lékařů.

• Dobrý den,

Zdravý člověk má mnoho přání, nemocný jen jedno. Mé jediné přání je takové ,ať je více takových lékařů ,jako je paní doktrorka Nikol Miseciusová.

DĚKUJI , že jste .

s pozdravem Koutný Martin

• dobry den, malokdy me pristup lekare prekvapi, pani doktorka je velice profesionalni, mila, usmevava, kdyz mam problem pokazde mi pomuze. Mohu jedine doporusit.
      Ptackova Helena

• S

velice milá a usměvavá paní doktorka, doporučuji.