MUDr.

Petra Tylová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Ordinace

Mjr. Nováka 1392/1a, Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• Musím se přidat paní doktorka Tylova je nejlepší a je na svém místě a hlavně velká odbornice a sestřičky jsou velmi příjemné

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jan Janásek
    Jan Janásek
    Zdeňka Chalabaly 2/3041, Ostrava
    le to nejlepsi ocni lekar Více

Kateřina Šinclová
    Kateřina Šinclová

Dalibor Cholevík
    Dalibor Cholevík
    Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava
    Vynikající oční chirurg,ze zkušenosti vřele doporučuji. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah… Více

Eugen Butela
    Eugen Butela
    Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava
    25.3 jsem byl u pana doktora na operaci šedeho zakalu pan doktor je perfektni odborník operace trvala 15 minut… Více

Ivana Novotná
    Ivana Novotná
    Nám. SNP 4, Ostrava
    paní doktorka je moc hodná chodím tam s dcerou mohu doporučit Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M
      Umístění: OrdinaceSlužby: Prohlidka kvuli silhani ditete

Kdyz jsem zde chodila mela jsem podobne pocity jako pani nize, setricka i lekarka mile, vse slo rychle. Pak jsem zde ale dovedla syna, s tim, ze nekolikrat denne zasilha, hlasila jsem, ze je hypotonik a prarodice maji hodne dioptrii. Pani doktorka udelala zakryvaci zkousku, negativni, na dalku samozrejme nic nepojmenoval, v te dobe jeste nechodil, natoz mluvil. V roce a pul se situace opakovala.. Bohuzel nas nenapadlo pozadovat rozkapani.. naivni prvorodice jsme byli radi, ze v mnozstvi lekarkych prohlidek alespon odnekud odchazime s informaci, ze je to v poradku.. Dalsi kontrola mela byt v unoru, diky mnozstvi pacientu objednani na duben.. Ja v te dobe cekala druhe dite, a konec 2. tehotenstvi nebylo uplne idealni, takze jsme opravdu dorazili az na planovany termin v dubnu, v jeho 2 letech.. A hle, to uz silhani videla i pani doktorka a zjistili se 2,75 a 3,25 dioptrii na dalku.. Syn stale nemluvil. Dala bryle a poslala na FNO, objednali nas na srpen..kde jeji postup - vlastnosti bryli jeste pochvalili. A doporucili okluzor. Zadne cviceni. Ten ale s decentraci nebyl schopen nosit. Pak jsme se nastesti odzvedeli o jinych odbornicich mimo MS kraj a bryle ma syn nove, bez decentrace, a okluzory snasi, a ocka cvicime. Ve vsem je ale rok pozadu, ovlivnilo to vse, nejen mluvu.. Dle dr.z neurologie mozek se venoval ladeni videni a nemel cas ucit se nove veci. Do te doby byl velmi klidny, bazlivy, nemluvil, nenapodoboval.. Od bryli je to uplne jine dite..ktere bylo jen uveznene v prostoru na blizky dohled, co nemohli mluvit ani jinak vyjadrit svuj nazor.. Bryle mel nosit o 1 roku.. Coz bylo v dobe, kdy jsme k teto lekarce prisli poprve, "pro jistotu.." Zpetne si cely zivot toto rozhodnuti budu vycitat.. Pri nejmensim jsem mela trvat na rozkapani..mohl by byt dnes uplne v jinem stavu..a kdyz na deti nemaji cas, stacilo to na rovinu rict, ze mame jit jinam.. Jedna veta, par vterin.. I od sestry do telefonu..

• Názor přidán dne 23.02.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• Musím zde přidat svou velmi pozitivní zkušenost. Nikdy jsem ve svém životě nezažil tak skvělou a příjemnou paní doktorku a sestřičku, jejich přístup je naprosto úžasný, kdo nezkusí, opravdu nemůže pochopit. Čekal jsem, že zkušenost a celkový dojem bude tak na středu, ale je to ten nejvyšší bod, který může existovat. :) Při vstupu do čekárny vás překvapí velmi milé prostředí, ve chvíli, kdy vyjde sestřička, budete se cítit, jako byste nebyli u doktora, ale u kamarádky, sestřička je neuvěřitelně přirozená paní a velmi dobře se s ní komunikuje. Paní doktorka má skvělý individuální přístup k pacientovi, ne jako ostatní doktory, které jsem zažil, kdy vás všechny "seřve" za to, že nenosíte brýle, vynadá vám, že neděláte tohle a pak zase tohle, přikazuje vám, že máte dělat tohle a pak tohle, prostě její přístup mi přijde takový, jako kdyby léčila svou rodinu. Opravdu mi nepřišlo, že jsem u doktora, ale že mě léčí má kamarádka. Takže opravdu vřele doporučuji. :)

• M

Asi budu první kdo nebyl a není spokojen , u našeho syna paní doktorka poněkud " přehlédla " tupozrakost , jen doufán že se našemu panu doktorovi a jeho oční školce povede dohnat všechen ten ztracený čas. Svoboda

Petra Tylová2014-09-05

Pane Svoboda, Váš syn byl v naší ambulanci v 12 /2013 i v 3/2014 pokaždé s viděním 100% (1,0 E )jednotlivým okem jistě. Pokud by byl pokles vidění, stav by se řešil ... V 6/13 jste na kontrolu již nedošli. oční ambulance MUDr. Tylová

• L

Jsem v zástupu spokojených pacientů paní doktorky, postupně se přidávala celá naše rodina. Chválím její odbornost, vstřícný a přitom profesionální přístup. Sestřičky jsou rovněž skvělé.

• J

Je skvělá. Vynikající lékař, velký profesionál, laskavý člověk. V ordinaci má nesmírně šikovné, vstřícné a laskavé sestry. Bezvadně sehraný tým. Děkuji jim

• T

Příjemná, věcná, ochotná a hlavně rozumí tomu co dělá. A co dělá, dělá moc dobře.

• Velmi kvalifikovaná oční lékařka, rozumí své profesi, vždy dobře poradí a svou ordinaci má špičkově vybavenou. Navíc s pacienty jedná velmi vstřícně vše dokáže dobře laikovi vysvětlit.

• Musím se přidat k již 18-ti spokojeným pacientům. Taky jsem chodila k dr.Šindlerové na polikliniku v Hrabůvce. Byla jsem tam již delší dobu nespokojená (nejen s celodopoledním čekáním v přeplněné čekárně, ale i s p.doktorkou, která nepříjemně páchla cigaretami). Dnes mně dokonce její velice arogantní sestřička nevzala v 11 hodin (ordinaci má do 12), že má v čekárně ještě 5 lidí. Ani ji nezajímalo, že mám nějaký problém.
      Zašla jsem tedy do ordinace paní doktorky Tylové s tím, že k ní přejdu. Velice milá sestřička mě chtěla objednat, ale když jsem jí řekla, že mám problém s okem a blíží se víkend a mám obavy, aby se mi to nezhoršilo, vzala mě hned.
      Moc tímto sestřičce děkuji a velice mile jsem byla překvapená i přístupem paní doktorky. Navzdory tomu, že je o hodně mladší, než moje bývalá doktorka, pracuje velice profesionálně. Jsem ráda , že jsem tento krok udělala a přeji paní doktorce Tylové ,i její sestřičce,jen to nejlepší a hodně spokojených pacientů.