Ostrava
Poštovní 155/14, Ostrava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ostrava

P.doktorku velice doporučuji. Je odborník,velmi milá, příjemná,vždy usměvavá. Vyšetří,poradi. V případě akutního stavu ihned ošetři.

K paní doktorce jsem přišel bez čekání, hned mě vzala, vyšetřila, domluvili sjme se na terapii - mohu všem doporučit. Lékařka je ochotná, vstřícná, naslouchavá a příjemná. Velmi příjemné rpostředí :)

Mohu směle doporučit tuto p.Doktorku, jelikož se mým očním problémem, zabývala s nebývalou snahou a péčí. Dokonce neváhala a konzultovala moji nemoc s jinými odborníky, aby si ověřila, zda její diagnoza je namístě. Její přístup k práci je velmi pečlivý, vysvětlí problém, důsledně poradí užívání léků i vyšetření je bezbolestivé a šetrné.
Malá perlička: jelokož moje onemocnění nemělo v regionu obdoby, neváhala a pročetla dostupné publikace i informace na internetu.
Tímto chci říct, že je to Můj Oční Lékař, a jinému, anžto specialistovi, bych svůj zrak nesvěřil.

Odborné poradenství, rychlé objednací lhůty, každému pacientovi se maximálně věnuje. S paní doktorkou jsem absolutně spokojená, je vzdělaná, milá a ochotná. Také ji musím poděkovat za doporučení do MINESI optik. Mohu dál jen doporučit, ať už nosíte kontaktní čočky nebo brýle. Chválím kudy chodím..

Paní doktorka je možná odborník, ale hlavně dobrý obchodník. Po vypsání receptu mě ihned paní doktorka odkázala na optiku, která sídlí přímo pod ní. Poslechla jsem a nechala si udělat brýle právě v této optice. O několik dní později jsem šla s manželem, který chodí k jiné lékařce, do jiné optiky v Hrabůvce, ve které jsem zahlédla naprosto totožné brýle, které jsem si zakoupila v optice Minesi. Nejprve jsem se paní optičky zeptala, jestli jsou brýle opravdu totožné. Následně mi paní optička potvrdila, že obroučky brýlí jsou totožné s těmi, které jsem zakoupila v optice Minesi. S hrůzou jsem zjistila, že jsem přeplatila skoro o 100% ! a navíc mi paní optička, která je zřejmě velmi fundovaná, protože mi brýle dodatečně a zdarma upravila, sdělila, že tyhle brýle pro mě vůbec nejsou vhodné, protože mám úzký nos. Tím vším chci jen říci, že si paní doktorka způsobem "dohazování kšeftů" zbytečně kazí svoji pověst........

Osobní přístup, rychlé a perfektní vyšetření s využitím veškeré špičkové techniky, rady a pomoc při dalším postupu (optika).Paní doktorko děkuji.

Dobrá lékařka,spokojenost i s jednáním sestry.pokud vybíraté očního v Ostravě,mohu vřele doporučit!!!

Šel jsem se do ordinace pouze objednat a hned mě vzali na vyšetření, což mě velice potěšilo. S vyšetřením jsem byl spokojen. Paní doktorka i sestra se ke mně chovaly příjemně a mile. Na oční nedocházím pravidelně, byla to výjimka v rámci preventivní prohlídky, nicméně ordinaci doporučuji.

Byl jsem u paní doktorky zhruba před měsícem, aby mi předepsala nové brýle, protože přes původní jsem už skoro neviděl. V oční optice mi podle jejího předpisu zhotovili brýle, které mi doma leží v šuplíku, protože mě z nich bolí hlava. V úplně jiné optice jsem si ověřil, že jsou brýle udělané tak, jak je předepsala paní doktorka. Ještě teď se stydím za to, že jsem vynadal paní optičce, protože jsem si myslel, že je špatně udělala. V optice mi nabídli, že mi změří zrak a zjistí, jaké hodnoty skutečně potřebuji. Zprvu jsem byl nedůvěřivý, ale pak jsme s panem optometristou zjistili, že potřebuji úplně jiné hodnoty. Z výsledku měření bylo zřejmé, že se paní doktorka spletla o jednu dioptrii!!!K paní doktorce už v životě nepůjdu.

Paní doktorku velmi doporučuji, jsem spokojen s přístupem, odborností i krátkou objednací dobou.