Žižkova 2379/54a, Karviná
Poliklinika Karviná (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Mohu vřele doporučit všem.

Paní doktorka je milá, všechno vysvětlí. Určitě doporučuji

Pani doktorka je opravdu moc dobra a jsem sni i se sestrickou spokojena.

Paní doktorka je velmi mila, chodím k ní už delší dobu a nikdy jsem neměla problémy. Dokonce se při navštěvě i zasmějeme, což se mi u doktora moc často nestava. Při minulé navštěvě jsem si zažadala o kontaktní čočky a i přesto že jsem trubka přišla namalovana mně je dala do oči a ještě mně nechala se u nich přelíčit. po vysvětlení co a jak mi dala na ní telefonní číslo kam ji mohu zavolat kdykoliv bych měla s nasazovaním a vyndavaním čoček problém. Vážně k ní chodím strašně rada.

Paní doktorka je velmi příjemná a umí poradit i vyšetřit, jsem s ní i se sestřičkou velmi spokojená.

Mohu vřele doporučit všem.

Paní doktorka je milá, všechno vysvětlí. Určitě doporučuji

Pani doktorka je opravdu moc dobra a jsem sni i se sestrickou spokojena.