Aplikace botoxu

Aplikace kyseliny hyaluronové +5 Více

Implantace mezonití

Laserová léčba šedého zákalu

Lipolýsa + bicom nebo akupunktura

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Oční centrum Videat s.r.o.

Oční lékař , primář oddělení ,doktorandská práce na téma Korekce malých astigmatických a refrakčních vad pomocí, astigmatické keratotomie.

...

Byla jsem u pana doktora Pastora na operaci dolních víček v roce 2019 a nejdou vidět žádné jizvy, jsem spokojená s jeho práci. Velice příjemný přístup. Můžu jen doporučit.

K panu primáři jsem šel na operaci obou očí metodou WF Lasik letos (2014) v únoru, na obou očích jsem měl -6,75 dioptrií krátkozrakosti. Bylo to v klinice Oční centrum Ostrava. Obeznámil mne se všemi riziky a detailním průběhem operace a operoval obě oči v jeden den. I když se jednalo o metodu Lasik, byl jsem schopen po operaci přečíst hodiny na stěně. Pan primář mi oči vypálil o +7 dioptrií, takže jsem měl oči na +0,25. Po dvou týdnech jsem již začal chodit do práce (s PC), dostával jsem kapky na vyhlazení rohovky. Cca po dvou měsících se mi zrak zcela ustavil na hodnotě 0 na obou očích, pravé oko mám lepší a vodící. Přístup pana primáře byl zcela profesionální, jednal se mnou v klidu. Po operaci nemám žádné komplikace, které by mě omezovaly. Ing. Kostka

Dobrý den,předchozí hodnocení jsem napsal v negativním duchu-omlouvám se .Byl jsem omylem špatně informován .Vše se vyřešilo a mohu jen napsat,že Pan doktor - je doktor na svém místě.Zdeněk Kokeš

Mě p. dr. Pastor operovál oči poprvé před mnoha lety a až doteď se snažil mi pomoci dalšími zákroky - byla jsem pomalu slepá ,měla jsme 19 dioptrií na jednom oku a o něco méně na druhém oku.Dnes čtu bez brýlí - zrak na dálku není takový jaký by měl být - ale stačí mi ,je mi 50 let a co víc potřebuji ? vidím díky p. doktoru a zato velké díky .

Č

u tohoto lékaře jsou peníze až na prvním místě!!!Na jeho klinice Videat jsem podstoupila v roce 2005 laserovou operaci krátkozrakosti. Bohužel i já jsem podlehla touze vidět svět ostře i bez brýlí a jak velí dnešní kult krásy,šla do toho,dnes si říkám-díky bohu-tenkrát jen jedno oko.Po laserovém zákroku u pana Pastora jsem skončila s popálenou rohovkou a z mých původních -6 jsem na operovaném oku měla +3 a na tom neoperovaném mi zůstalo -6.Jen díky MUDr.Tavandzi dnes na operované oko vidím,bohužel,veliký rozdíl v dipptriích už mi žádná klinika nespraví,protože mi byla zjištěna velmi tenká rohovka a tudíž mi neměl být proveden ani zákrok na Videatu.Jenomže tam šlo o peníze,t a nějaké riziko asi nehrálo roli,sedělo nás tam tenkrát dost chtivých vidět svět bez brýlí a šlo to jak na drátkách,jeden za druhým ,po čtvrthodině,tak že penízky pěkně naskakovali.Od roku 2006 jsem se s Videatem za zmrzačený zrak soudila a v květnu 2011 jsem soud na základě dvou znaleckých posudků od daleko větších kapacit než je Pastor, vyhrála a Videat mi měl vyplatit odškodné(ztížení spol.uplatnění).Bohužel se již Oční Videat v té době nacházel v likvidaci a soud v Ostravě určil jako likvidátora této firmy Mgr.Malovaného z Nového Jičína.Když se nám jej po úporném nahánění podařilo sehnat,slíbil,že škodu uplatní u pojištˇovny Kooperativa,kde byla tato firma jako soukromé zdravotnické zařízení ze zákona proti těmto skutkům pojištěna.Tato pojištˇovna mi však napsala po 5ti měsících od nahlášení škody panem likvidátorem,že Oční Videat nedodrželo pojistné podmínky,tudíž na pzaplacení odškodného pojištˇovnou nemám nárok a atˇ ho vymáhám po Očním Videat.Na to,že Videat nemá v pořádku pojistnou smlouvu ovšem pojištˇovna Kooperativa přišla po 6ti letech,kdy u ní byl Videat pojištěn a to přesně v době,kdy se po ní chtělo pojistné plnění..No a kdž jsem se obrátila znovu na pana likvidátora Malovaného s dotazem,jak budeme tuto situaci řešit,stala se z něj opět nekontaktní osoba:nezvedá telefony,neodpovídá na mejly a nepřebírá si poštu.A pa MUDr.Pastor?ten se ze všeho elegantně "vyzul",firma Oční Videat změnila název a on klidně operuje další důvěřivce.Já mám problém sehnat kvůli zmrzačenému zraku práci,bolí mě hlava,mám závratě..Pan doktor nemá ani tolik cti.aby zvedl telefon a omluvil se,nebo alesponˇ situaci nějak řešil,raději se nechává zapírat.O celém mém příběhu byla natočena reportáž do pořadu Černé ovce,který se vysílal dne 12.9.2011 pod názvem OPERACE,myslím,že se to dá najít ještě na netu v archivu.Neříkám,že někomu tento pán nemohl pomoci,ale v mém případě se zachoval jako prase a hyjena.

U pana doktora Pastora jsem absolvovala operaci laserem obou očí po vánocích roku 2011. Namísto 6,5 dioptrií mám opět zdravý zrak. Pro mě je to zázrak. Pan doktor je profesionál na svém místě. Změnil můj život k lepšímu. Těším se, že v létě nebudu muset stát u bazénu a čekat, až si mě někdo z rodiny vyzvedne, protože ještě donedávna jsem byla bez brýlí bezmocná. Při svých vynikajících odborných schopnostech zůstává pan doktor velmi skromný. Je milý a příjemný, v jeho rukou jsem ani neměla strach. Sestřička nás čekající zahrnovala občerstvením. Byli jsme opečovávaní. Mohu vám služby pana doktora a jeho ochotné a vstřícné sestřičky jen doporučit.

Málokdy se člověk setká s lékařem s tak vysokou profesní úrovní jako je pan doktor Pastor. Nejprve voperoval v roce 2008 multifokální čočky mému manželovi, který po operaci vidí neskutečně dobře v porovnání s lidmi, kteří byli operováni na jiných klinikách. Při mých zdravotních problémech jsem dlouho váhala, ale nakonec jsem se na pana doktora obrátila rovněž. Nebýt jeho odborné péče - opravdu nevím, jak by vše dopadlo. Takže shrnuto a podtrženo: mohu jen děkovat Bohu, že mě léčí právě pan doktor Pastor! Jsou s ním také velmi spokojeni i mí přátelé, kterým jsem ho doporučila. A to jich není zrovna málo!

Byl jsem na operaci u dr. Pastora v létě s oběma očima - kvůli krátkozrakosti. Ocenil jsem velice odborný zásah pana doktora a kromě toho také jeho velmi vstřícný postoj. Jsem nyní s očima navýsost spokojen. Velké díky panu doktorovi! P. Bedřich Horák

Byl jsem operován MUDr.Zdeňkem Pastorem.Je to lékař, který má můj obdiv nejen pro své odborné znalosti, trpělivost a lidský přístup.Nemá smysl tady psát romány a vyzdvihovat ho do nebe.Je to jen ČLOVĚK, kterého mohu jako lékaře doporučit.Internet se stává velmi často zákeřnou zbraní jistých zájmových skupin a proto chci apelovat na čtenáře a potenciální pacienty, aby si vytvořili po osobní návštěvě tohoto lékaře obraz vlastní.Tímto bych chtěl panu doktorovi poděkovat za brýle v koši a popřát nadhled, sílu a elán ve svém poslání.

Byl jsem operovaný u dr. Pastora v létě 2011. Měl jsem krátkozrakost, 3,5 dioptrie na každém oku. Po operaci vidím výborně, nezaznamenal jsem žádné větší problémy. Musím vyslovit slova uznání za perfektně vykonanou práci. P. Bedřich Horák

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.
Je mi 37 let. Asi 3 měsíce na světlém pozadí, vidím světle šedé tečky a nitky. Po chvíli čtení nebo psaní mám unavené oči. Chtěla bych se zeptat jestli mám navštívit očního lékaře. Děkuji

Dobrý den , dle mého názoru se rovněž jedná o zákalky
ve sklivcovém prostoru, tyto útvary by se měly pohybovat proti směru pohybu oka.
Jejich nepřiznivý vliv se projevuje , zejména při čtení,
protože oči jsou více u sebe -v konvergenci.
Na tyto zákalky používáme , jako jediné pravoviště v ČR, speciální kapky 2% L acetyl carnosine.

MUDr. Zdeněk Pastor

Nejspíš už dlouhodobě mám problémy s “občasným” šilhaním levého oka. Je mi 19 let a v dětství jsem s touto oční vadou problémy neměl, pouze jsem před 6 lety jsem začal hůře vidět do dálky a teď mám -2,15 dioptrie. Podle “mých” studií se domnívám, že mám lehkou hypertropii. Když se zádívám na určitý bod v dálce tak je vše v pořádku, ale pokud zakryji postižené oko a po několika sekundách ho odkryji, tak se chvilku dorovnává ze zhora. To samé i když zakryji zdravé oko - postiženým vidím normálně a po odkrytí zdravého se postižené posune trochu nahoru a hned se dorovná. Odchylka není tolik patrná. Horší je když se zadívám hodně ostře do prava, to mi levé oko trošku vyjede nahoru a mám patrnou diplopii. Nejhorší je to je pokud se koukám hodně do boku na blízký předmět. Během normálního denního fungování je tento problém zanedbatelný. Zajímavé je, že od dětství, vlastně od narození, umím mrkat a zavírat jen pravé oko. Nemůže to mít s tím nějakou souvislost? Občas jsem tak unaven, že před spaním koukám jen jedním okem. Díky Bohu můžu normálně číst a do prava se tak ostře nekoukám, možná jsem až moc velký hypochondr, ale normální člověk tak nekouká. Občas cítím drobné ujetí oka při velmi prudkém pohybu do prava, kdy se koukám na nějaký bod. Může být toho dědičné nebo sem si zkazil zrak tak, že se mi vyskytlo skryté šilhaní? Obracím se sem, protože jsem na internetu nic “podobného” co mám já nenašel. K očnímu se plánuji objednat, ale momentálně se snažím toto neřešit, protože mám před maturitou a potřebuji být soustředěn.
Omlouvám se za sloh.
Děkuji za odpověď a objasnění.

Dobrý den, pro diagnostiku Vašeho očního onemocnění
by bylo nutné provést ortoptické vyšetření.Každopádně
máte základní vadu krátkozrakost, levostrannou pozitivní hypertropii/ sursumvergenci/. Vzhledem k tomu, že na blízko se to zhoršuje můžete mít A syndrom, to znamená , že při pohledu na blízko se oči
více rozjíždějí, máte slabou konvergenci, což by se muselo řešit slabší korekcí vaší krátkozrakosti na blízko. Vyšší postavení pravého oka při pohledu do pravé strany by svědčilo pro hyperfunkci šikmého dolního svalu vpravo nebo postižení levostranného horního šikmého svalu. Vzhledem k tomu že nemrkáte a nezavíráte levé oko může se jednat o slabou obrnu III. hlavového nervu.
Každopádně je nutné ortoptické vyšetření binokulárních funkcí, úprava brýlí s decentrací středů
skel nebo s prismaty. Vhodné by bylo i neurologické vyšetření hybnosti svalů víček a úprava klasickou nebo alternativní léčbou - oční cviky, vitaminozní léčba , akupunktura a další metody.

MUDr. Zdeněk Pastor