MUDr.

Zdeněk Pastor verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Oční centrum Videat s.r.o.

Boleslavova 19/710, 709 00 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

• I

K panu primáři jsem šel na operaci obou očí metodou WF Lasik letos (2014) v únoru, na obou očích jsem měl -6,75 dioptrií krátkozrakosti. Bylo to v klinice Oční centrum Ostrava. Obeznámil mne se všemi riziky a detailním průběhem operace a operoval obě oči v jeden den. I když se jednalo o metodu Lasik, byl jsem schopen po operaci přečíst hodiny na stěně. Pan primář mi oči vypálil o +7 dioptrií, takže jsem měl oči na +0,25. Po dvou týdnech jsem již začal chodit do práce (s PC), dostával jsem kapky na vyhlazení rohovky. Cca po dvou měsících se mi zrak zcela ustavil na hodnotě 0 na obou očích, pravé oko mám lepší a vodící. Přístup pana primáře byl zcela profesionální, jednal se mnou v klidu. Po operaci nemám žádné komplikace, které by mě omezovaly. Ing. Kostka

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Eva Kremerová
    Eva Kremerová
    Jahnova 5, Ostrava
    Dekujeme paní doktorce za dlouholetou péči o mojeho manžela ktery má velmi těžkou oční vadu její laskavy a citlivy… Více

Ivana Ječmínková
    Ivana Ječmínková
    28. října 139, Ostrava
    K paní doktorce chodím od narození mé starší dcery něco přes 20 let i se všemi dětmi,jednoznačně profesionální… Více

Jarmila Vlasaná
    Jarmila Vlasaná

Ivana Žebráková
    Ivana Žebráková

Sylva Horáková
    Sylva Horáková

Zkušenosti a dovednosti

Oční lékař , primář oddělení ,doktorandská práce na téma Korekce malých astigmatických a refrakčních vad pomocí, astigmatické keratotomie.

Prvneství v ČR v těchto opracích:

implantace biokompatibilní rohovkové protézy/1997/

implantace rohovkových prestenců Keraring /2002/

operace presbyopie erbiovým laserem /2007/

kombinace monofokální a akomodační nitrooční čočky u dětí po fakoemulzifikaci1999

aplikace Add one čočky ke korekci zbytkové vady u multifokálních nitroočních čoček

Komplementární medicína:

léčba biorezonancí - Bicom optima/ léčba všech nemocí a závislostí/

akupunktura korporální a aufrikulární, všeobecně a u očních nemocí

Služby

Oční centrum Videat s.r.o.

Boleslavova 19/710, 709 00 Ostrava, moravskoslezský

Plastická operace horních a dolních víček
    Implantace mezonití
    Aplikace kyseliny hyaluronové
    Aplikace botoxu
    Lipolýsa + bicom nebo akupunktura
    Mezonitě + plaxma u bolestivých stavů
    Aplikace celaskonu i.v. 7,5 gr

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• I

• Z

Dobrý den,předchozí hodnocení jsem napsal v negativním duchu-omlouvám se .Byl jsem omylem špatně informován .Vše se vyřešilo a mohu jen napsat,že Pan doktor - je doktor na svém místě.Zdeněk Kokeš

• G

Mě p. dr. Pastor operovál oči poprvé před mnoha lety a až doteď se snažil mi pomoci dalšími zákroky - byla jsem pomalu slepá ,měla jsme 19 dioptrií na jednom oku a o něco méně na druhém oku.Dnes čtu bez brýlí - zrak na dálku není takový jaký by měl být - ale stačí mi ,je mi 50 let a co víc potřebuji ? vidím díky p. doktoru a zato velké díky .

• Č

u tohoto lékaře jsou peníze až na prvním místě!!!Na jeho klinice Videat jsem podstoupila v roce 2005 laserovou operaci krátkozrakosti. Bohužel i já jsem podlehla touze vidět svět ostře i bez brýlí a jak velí dnešní kult krásy,šla do toho,dnes si říkám-díky bohu-tenkrát jen jedno oko.Po laserovém zákroku u pana Pastora jsem skončila s popálenou rohovkou a z mých původních -6 jsem na operovaném oku měla +3 a na tom neoperovaném mi zůstalo -6.Jen díky MUDr.Tavandzi dnes na operované oko vidím,bohužel,veliký rozdíl v dipptriích už mi žádná klinika nespraví,protože mi byla zjištěna velmi tenká rohovka a tudíž mi neměl být proveden ani zákrok na Videatu.Jenomže tam šlo o peníze,t a nějaké riziko asi nehrálo roli,sedělo nás tam tenkrát dost chtivých vidět svět bez brýlí a šlo to jak na drátkách,jeden za druhým ,po čtvrthodině,tak že penízky pěkně naskakovali.Od roku 2006 jsem se s Videatem za zmrzačený zrak soudila a v květnu 2011 jsem soud na základě dvou znaleckých posudků od daleko větších kapacit než je Pastor, vyhrála a Videat mi měl vyplatit odškodné(ztížení spol.uplatnění).Bohužel se již Oční Videat v té době nacházel v likvidaci a soud v Ostravě určil jako likvidátora této firmy Mgr.Malovaného z Nového Jičína.Když se nám jej po úporném nahánění podařilo sehnat,slíbil,že škodu uplatní u pojištˇovny Kooperativa,kde byla tato firma jako soukromé zdravotnické zařízení ze zákona proti těmto skutkům pojištěna.Tato pojištˇovna mi však napsala po 5ti měsících od nahlášení škody panem likvidátorem,že Oční Videat nedodrželo pojistné podmínky,tudíž na pzaplacení odškodného pojištˇovnou nemám nárok a atˇ ho vymáhám po Očním Videat.Na to,že Videat nemá v pořádku pojistnou smlouvu ovšem pojištˇovna Kooperativa přišla po 6ti letech,kdy u ní byl Videat pojištěn a to přesně v době,kdy se po ní chtělo pojistné plnění..No a kdž jsem se obrátila znovu na pana likvidátora Malovaného s dotazem,jak budeme tuto situaci řešit,stala se z něj opět nekontaktní osoba:nezvedá telefony,neodpovídá na mejly a nepřebírá si poštu.A pa MUDr.Pastor?ten se ze všeho elegantně "vyzul",firma Oční Videat změnila název a on klidně operuje další důvěřivce.Já mám problém sehnat kvůli zmrzačenému zraku práci,bolí mě hlava,mám závratě..Pan doktor nemá ani tolik cti.aby zvedl telefon a omluvil se,nebo alesponˇ situaci nějak řešil,raději se nechává zapírat.O celém mém příběhu byla natočena reportáž do pořadu Černé ovce,který se vysílal dne 12.9.2011 pod názvem OPERACE,myslím,že se to dá najít ještě na netu v archivu.Neříkám,že někomu tento pán nemohl pomoci,ale v mém případě se zachoval jako prase a hyjena.

• J

U pana doktora Pastora jsem absolvovala operaci laserem obou očí po vánocích roku 2011. Namísto 6,5 dioptrií mám opět zdravý zrak. Pro mě je to zázrak. Pan doktor je profesionál na svém místě. Změnil můj život k lepšímu. Těším se, že v létě nebudu muset stát u bazénu a čekat, až si mě někdo z rodiny vyzvedne, protože ještě donedávna jsem byla bez brýlí bezmocná. Při svých vynikajících odborných schopnostech zůstává pan doktor velmi skromný. Je milý a příjemný, v jeho rukou jsem ani neměla strach. Sestřička nás čekající zahrnovala občerstvením. Byli jsme opečovávaní. Mohu vám služby pana doktora a jeho ochotné a vstřícné sestřičky jen doporučit.

• H

Málokdy se člověk setká s lékařem s tak vysokou profesní úrovní jako je pan doktor Pastor. Nejprve voperoval v roce 2008 multifokální čočky mému manželovi, který po operaci vidí neskutečně dobře v porovnání s lidmi, kteří byli operováni na jiných klinikách. Při mých zdravotních problémech jsem dlouho váhala, ale nakonec jsem se na pana doktora obrátila rovněž. Nebýt jeho odborné péče - opravdu nevím, jak by vše dopadlo. Takže shrnuto a podtrženo: mohu jen děkovat Bohu, že mě léčí právě pan doktor Pastor! Jsou s ním také velmi spokojeni i mí přátelé, kterým jsem ho doporučila. A to jich není zrovna málo!

• B

Byl jsem na operaci u dr. Pastora v létě s oběma očima - kvůli krátkozrakosti. Ocenil jsem velice odborný zásah pana doktora a kromě toho také jeho velmi vstřícný postoj. Jsem nyní s očima navýsost spokojen. Velké díky panu doktorovi! P. Bedřich Horák

• Z

Byl jsem operován MUDr.Zdeňkem Pastorem.Je to lékař, který má můj obdiv nejen pro své odborné znalosti, trpělivost a lidský přístup.Nemá smysl tady psát romány a vyzdvihovat ho do nebe.Je to jen ČLOVĚK, kterého mohu jako lékaře doporučit.Internet se stává velmi často zákeřnou zbraní jistých zájmových skupin a proto chci apelovat na čtenáře a potenciální pacienty, aby si vytvořili po osobní návštěvě tohoto lékaře obraz vlastní.Tímto bych chtěl panu doktorovi poděkovat za brýle v koši a popřát nadhled, sílu a elán ve svém poslání.

• Byl jsem operovaný u dr. Pastora v létě 2011. Měl jsem krátkozrakost, 3,5 dioptrie na každém oku. Po operaci vidím výborně, nezaznamenal jsem žádné větší problémy. Musím vyslovit slova uznání za perfektně vykonanou práci. P. Bedřich Horák

• Jak čtu některé příspěvky, zůstává mi rozum stát nad těmito lidmi. Tento
      lékař memu synovi před pár lety zachránil po úraze oko . Syn je dnes v
      hokejové reprezentaci a nemá žádné následky .Když se mu stal úraz ,
      zaskočil za lékaře v Porubě DR.Pastor , dodnes děkuji bohu , že tomu tak
      bylo . Pak se věnovali lékaři v Porubě kteří si s mým synem nevěděli rady ,
      poslali nás i doPrahy , kde nám dali nejprve dvě varianty , neuvidí vůbec a
      nebo jen na 1 oko . Po všech vyšetřeních zjistili , že je vše v naprostém
      pořádku a my se vrátili do ošetření k Dr. Pastorovi .Ten se synovi věnoval
      a dal mu tu nejlepší odbornou péči . Je to jeden z nejlepších lékařů a
      odborníku a nedáme na něj dopustit :-)