Praha

ordinace

Člen České stomatologické komory ČSK
Člen Britské stomatologické komory GDC
Zaměření záchovná a estetická stomatologie, protetika, endod...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Paní (slečna) zubařka je anděl dnešní stomatologické léčby :-) .
10 let jsem se bál k zubaři jít, až jsem našel tuto kliniku se slečnou Nikolou, která mne strachu dokázala po první návštěvě zbavit.
Absolvoval jsem půl rok spravování zubů (výměna výplní, ošetření kazů, dostavba vrchní jedničky) a již druhou návštěvu jsem se dokonce těšil na setkání (a další návštěvy tomu nebylo jinak). Bez nadsázky říkám, že kdyby byla možnost, jak normálně polykat sliny + mít otevřenou pusu bez námahy, tak bych při ošetřování zubů i spal :-) .
Tak milý přístup, kladné a pozitivní vysvětlení případně zodpovězení dotazů, tak je veliké plus.
Ceny neřeším, srovnání nemám, přijdou mi naprosto adekvátní k výkonu, prostředí i péči.
Nyní, po půl roce mám všechny zuby opravené, vylepšené, cítím neuvěřitelnou radost z toho, jak můj chrup vypadá, co se povedlo udělat, štěstí z toho, že jsem našel místo, kde si nepřipadám, jako by mne měli naporcovat zaživa, ale jako osoba, se kterou je pracováno velmi profesionálně a lidsky :-) .
V ordinaci je také přítomna moc milá sestřička, která je ochotná a taktéž profesionální. Při výkonu se o Vás dobře stará, takže péče je ještě příjemnější.
Dotazy obou na to, jestli Vás něco nebolí, co dělat, když ano, jestli máte pohodlí, jak se Vám líbí výsledek vždy potěší. :-)
Na recepci je moc milá paní, se kterou si dobře popovídáte a už i to byl krůček při mé první návštěvě, abych se nebál. Takový ice breaker, který z Vás shodí trochu nervozity. Nyní chodím rád na návštěvy a zákroky a vlastně je mi i líto, že se teď uvidíme až za půl roku na preventivní prohlídce.
Děkuji za vše, co jste pro můj chrup udělala, vážím si toho a nadále zůstávám věrným a spokojeným zákazníkem :-) . Děkuji i za Váš andělský přístup!

DĚKUJI!

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Paní zubařka je anděl. Naprosto profesionální přístup, v životě jsem takovou péči nezažila. Trhala mi rozštříštěný zub dole. Viděla, jak jsem nervózní, povídala si se mnou o dovolené, dala mi prostor pro zklidnění se - nádech, vydech. Každý krok podrobné vysvětlila, ptala se, zda se je vše v pořádku. A najednou: Už je venku. Obrovská úleva, vůbec nic jsem necítila. Děkuju moc za takové lékaře. Smekám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologická péče Jiný

Paní doktorka je profesionál. Nejen přístupem, ale jsem maximálně spokojený i s odvedenou prací. Vše vysvětlí, lze s ní cokoliv konzultovat a nemusíte se ničeho obávat. Jsem vážně rád, že jsem našel tak skvělého stomatologa.

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Pečlivá, šikovná a trpělivá paní doktorka, ke které se těší celá rodina. Vyřešila vše, co bylo třeba. Já tam chodím relaxovat, to se mi ještě u žádného zubaře nestalo. Sestřička milá. Skutečně se mi splnil sen, jakého zubaře by si člověk přál.

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Doteď jsem měla ze zubařů hrozný strach, ale paní doktorka Hrabinová mně ho zbavila. Je precizní a pečlivá, a všechno do detailu vysvětlí. Nikdy by mně nenapadlo, že bych při vrtání zubu mohla skoro usnout ???? oceňuji i příjemné prostředí a milou sestřičku. Mohu jedině doporučit :)

Umístění: Stomatologická péče

Paní doktorka je velice pečlivá a šikovná. Perfektní přístup k pacientům celý tým stomatologické péče. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologická péče Doporučení které jsem přečetla na internetu.

Velice příjemný přístup. A s dětmi to umí paní zubařka Hrabinová velice dobře. Mohu jenom doporučit.

Umístění: Stomatologická péče vstupní prohlídka

Zubaře se bojím od dětství , včera jsem měl poprvé pocit že už strachu bylo dost. V ordinaci jsem byl mile překvapen přístupem a vlídným slovem. Děkuji za novou hezkou zkušenost.

Umístění: Stomatologická péče

Paní doktorka velice milá, pečlivá, nic nezanedbala, po dlouhé době naprostá spokojenost, určitě doporučuji ????

Umístění: Stomatologická péče

Asi se běžně nestává, aby se člověk k zubaři těšil, ale k paní doktorce Hrabinové se vždycky těším...škoda, že už není co opravovat :) Pár zubařů jsem vystřídal a ona je prostě nejlepší. Bezbolestné ošetření je snad samozřejmostí, precizní výkon také, ale tady navíc potkáte milého člověka, se kterým si hezky popovídáte (samozřejmě ještě ještě před otevřením tlamy :-) :-) :-) ) a se sestřičkou tvoří skvělý tým. A malým bonusem je ještě krásné prostředí.