Nikola Hrabinová, zubař Praha

MDDr. Nikola Hrabinová

přijímá nové pacienty

Zubař

514 návštěv profilu během 30 dní

COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha 4, Praha
Stomatologická péče

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta
727 81.....

Registrace dětských pacientů pouze při současné registraci obou rodičů

Člen České stomatologické komory ČSK Člen Britské stomatologické komory GDC Zaměření záchovná a estetická stomatologie, protetika, endodoncie, dětsk...

• zubní kaz

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha

Dozvědět se více

Stomatologická péče

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Pečlivá, šikovná a trpělivá paní doktorka, ke které se těší celá rodina. Vyřešila vše, co bylo třeba. Já tam chodím relaxovat, to se mi ještě u žádného zubaře nestalo. Sestřička milá. Skutečně se mi splnil sen, jakého zubaře by si člověk přál.

Umístění: Stomatologická péče Jiný

Doteď jsem měla ze zubařů hrozný strach, ale paní doktorka Hrabinová mně ho zbavila. Je precizní a pečlivá, a všechno do detailu vysvětlí. Nikdy by mně nenapadlo, že bych při vrtání zubu mohla skoro usnout ???? oceňuji i příjemné prostředí a milou sestřičku. Mohu jedině doporučit :)

Umístění: Stomatologická péče

Paní doktorka je velice pečlivá a šikovná. Perfektní přístup k pacientům celý tým stomatologické péče. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče Doporučení které jsem přečetla na internetu.

Velice příjemný přístup. A s dětmi to umí paní zubařka Hrabinová velice dobře. Mohu jenom doporučit.

Umístění: Stomatologická péče vstupní prohlídka

Zubaře se bojím od dětství , včera jsem měl poprvé pocit že už strachu bylo dost. V ordinaci jsem byl mile překvapen přístupem a vlídným slovem. Děkuji za novou hezkou zkušenost.

Umístění: Stomatologická péče

Paní doktorka velice milá, pečlivá, nic nezanedbala, po dlouhé době naprostá spokojenost, určitě doporučuji ????

Umístění: Stomatologická péče

Asi se běžně nestává, aby se člověk k zubaři těšil, ale k paní doktorce Hrabinové se vždycky těším...škoda, že už není co opravovat :) Pár zubařů jsem vystřídal a ona je prostě nejlepší. Bezbolestné ošetření je snad samozřejmostí, precizní výkon také, ale tady navíc potkáte milého člověka, se kterým si hezky popovídáte (samozřejmě ještě ještě před otevřením tlamy :-) :-) :-) ) a se sestřičkou tvoří skvělý tým. A malým bonusem je ještě krásné prostředí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče Zubní vyšetření

Tak jako asi každého i mě, když jsem měl navštívit zubaře, přepadl strach a úzkost.
Naštěstí tyhle pocity už jsou pro mě minulostí.
Od chvíle kdy jsem začal navštěvovat ordinaci paní doktorky je návštěva u zubaře bez potících se dlani a svírajících pocitů v žaludku.
Přístup paní doktorky je naprosto profesionální!
Před provedením samotného zákroku mě vždy seznámí s postupem a použitými materiály, ale co hlavně, ošetření je velice jemně a citlivě provedeno, což je pro mě vzhledem k výše popsaným skutečnostem zásadní a rozhodující faktor.
Paní doktorku všem vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče ošetření zubního kazu

Můžu hodnotit jedině kladně profesionální přístup .Vše vysvětleno, jen víc takových lékařů . Vstřícný přístup od celého personálu .

Umístění: Stomatologická péče ošetření zubního kazu

Byl jsem na preventivní prohlídce po mnoha letech, paní doktorka je pečlivá a velmi milá. Nechybí moderní a kvalitní zubařské vybavení.

• zubní kaz
  • bolesti zubů
  • chybějící zuby

Ukončené školy

• Univerzita Karlova

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Dental Surgery, London (2017, 2018)
  • Tomorrow Tooth, Italy (2016)

Znalost jazyků

Angličtina