Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha 4, Praha
Stomatologická péče (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více
727 81.....

Zubní výplň • od 1 350 kč

Člen České stomatologické komory ČSK Člen Britské stomatologické komory GDC Zaměření záchovná a estetická stomatologie, protetika, endodoncie, dětsk...

• zubní kaz

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha

od 1 350 kč

Stomatologická péče

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče Zubní vyšetření

Tak jako asi každého i mě, když jsem měl navštívit zubaře, přepadl strach a úzkost.
Naštěstí tyhle pocity už jsou pro mě minulostí.
Od chvíle kdy jsem začal navštěvovat ordinaci paní doktorky je návštěva u zubaře bez potících se dlani a svírajících pocitů v žaludku.
Přístup paní doktorky je naprosto profesionální!
Před provedením samotného zákroku mě vždy seznámí s postupem a použitými materiály, ale co hlavně, ošetření je velice jemně a citlivě provedeno, což je pro mě vzhledem k výše popsaným skutečnostem zásadní a rozhodující faktor.
Paní doktorku všem vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče ošetření zubního kazu

Můžu hodnotit jedině kladně profesionální přístup .Vše vysvětleno, jen víc takových lékařů . Vstřícný přístup od celého personálu .

Umístění: Stomatologická péče ošetření zubního kazu

Byl jsem na preventivní prohlídce po mnoha letech, paní doktorka je pečlivá a velmi milá. Nechybí moderní a kvalitní zubařské vybavení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče

Paní doktorku můžu jen doporučit. Skvělý profesionální přístup, ochotně mi vysvětlila problém a možné postupy řešení. Byla citlivá, pečlivá a velmi příjemná. Děkuji, Velochová P.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče

Pani doktorku muzu jen doporucit. Skvely profesionalni pristup, ochotne mi vysvetlila problem a mozne postupy reseni. Byla citliva, pecliva a velmi prijemna. Dekuji Petra Velochova

• zubní kaz
  • bolesti zubů
  • chybějící zuby

Ukončené školy

• Univerzita Karlova

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Dental Surgery, London (2017, 2018)
  • Tomorrow Tooth, Italy (2016)

Fotografie

Znalost jazyků