Praktická zubní lékařka
Antala Staška 80/1670, Praha

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Jednou větou - dobře pečuje o můj chrup a jsem ráda,že ji mám jako ošetřující zubní lékařku.
Dobře umí diagnostikovat,problém mi nastíní a konzultuje se mnou,hledá nejlepší řešení.Je rychlá,precizní. M. Ramešová

Umístění: Praktická zubní lékařka

Mila prijemna a stoprocentni profesionalka.Uz mnoho let navstevuji jeji ordinaci a ja a cela moje rodina muzeme jeji osobnost aprofesionalitu hodnotit pouze kladne.

Paní doktorku Popplovou navštěvuji už nějaký ten pátek a jsem s její péči naprosto spokojena. Příjemné prostředí, profesionální přístup, žádné dlouhé čekání, perfektní a bezbolestné ošetření, za celé roky není nic, co by se dalo vytknout.Do její ordinace vstupuji bez obav a odcházím s úsměvem a tak tomu bylo i dnes, v případě akutního ošetření. Trhání osmičky jsem téměř nezaznamenala Za mě poděkování a nejvyšší hodnocení!!!

Paní doktorka je velmi hrubá, její zacházení se mi nelíbí. Matce zanedbala zánět, skončila na operaci. Po týdnu nastávají ihned problémy s vypadlou plombou apod. Už k ní nedorazíme.

Pani doktorka se s ničím moc nepáře, přestal jsem k ní chodit poté, co mi na zub, který jiný lekář na soukromé klinice zachránil, chtěla udělat korunku. Dále také výplň zubů po zánětu nebyla ani zdaleka profesionální, téměř vše, co udělala, jsem si musel nechat předělat. Na druhou stranu rutinu jako plomby zvládá perfektně, s perfektním odstraněním zubního kamene si moc hlavu neláme, preventivní prohlídka vypada přesně tak, jak ti jiní popisují.

Po několika předchozích zkušenostech jsem s MUDr. Popplovou bezvýhradně spokojen. V čekárně čekám max 10min po čase objednání a vše jí jde rychle a kvalitně od ruky. Mohu doporučit všem dospělým.

Paní doktorka je vcelku řemeslně zručná, ale náznaky lidského přístupu k pacientovi jsem zažil jen v případě, že si zákrok plně hradím, k čemuž jsem bohužel tvrdě tlačen, s poukazem, že "erární" materiály a postupy nejsou kvalitní.Preventivní prohlídky paní doktorka vždy sfoukla v okamžiku, kdy sestra připravovala výplň do mého opravovaného zubu. Vždy se jednalo o bleskové, maximálně desetivteřinové projetí úst zrcátkem. To, že jde o "preventivku" se dovídám vždy jen z toho, že to lékařka diktuje sestře do karty.Celkem třikrát jsem k lékařce musel v rozpětí 2-4 týdnů po takto kvalitní prohlídce znovu pro bolest zubu způsobenou kazem. Kde se tam mrška za tak krátkou dobu vzal?

Paní doktorku MUDr. Naděždu Popplovou znám mnohem déle než-li pacienti, kteří takto o ní píši. S Vašimi výše negativními názory rozhodně NESOUHLASÍM!!! Nikdy jsem se nesetkala s jejím odmítavým postojem, jak popisujete a to samé platí o sestřičce, která je taktéž příjemná stejně jako paní doktorka. Né nejsem doktor ani doktorka jsem jen pacientka, která se službami N.P. je naprosto spokojená. Pravděpodobně záleží na Vašem postoji k ní a pokud takto píšou ženy, tak je možné že i závidí jak vypadá skvěle a tak to asi bude. Nic víc.

Zjistila jsem, že má paní doktorka velmi odlišný přístup k různým pacientům. Na mě osobně bývá nepříjemná a neustále mě kárá za různé věci.

Začal k ní chodit můj přítel a na toho je naopak velmi milá a vstřícná i když nechodí včas na prevenci a zapomíná si kartičku.

Souhlasím tedy se všemi komentáři výše. FAktem ale je, že paní doktorka je profesionálka a svou práci odvádí dobře, což byl důvod, proč jsem paní doktorku doporučila příteli.

Myslím si, že je to dobrá volba i když my méně vyvolení se občas můžeme u paní doktorky cítit jako zlobivé děti v mateřské škole

Přístup paní doktorky k pacientům je různý. Má vyvolené pacienty, ke kterým je jistě milá a vstřícná. Pokud zrovna takový sedí v čekárně a Vy na křesle, musíte počítat s tím, že bude spěchat s Vaším ošetřením, nedá Vám injekci i když vrtání je velmi bolestivé a kroutíte se na křesle. V případě preventivní prohlídky zvládá v rekordním čase jedné minuty!