MDDr.

Monika Jiroušová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Fimodent

Pod Kulturním domem 932/1, Praha 13, 155 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Hotovost, Bankovní převod Více (4)

Umístění: FimodentSlužby: Akutní ošetření

Byla jsem u paní doktorky poprvé a musím souhlasit s ostatními názory zde. Pět hvězdiček je pro paní doktorku málo, zasloužila by si jich rozhodně víc. Nejen, že je paní doktorka milá, ale také šikovná. Byla jsem u ní na ošetření kanálků po hlubokém kazu. Vše proběhlo naprosto v klidu a hlavně bezbolestně (mohu porovnat s předchozím vyšetřením u jiného lékaře, kdy jsem bolestí málem lezla po zdi). Paní doktorka mi vše perfektně vysvětlila. Kdyby tak bylo více takových lékařů.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Oleksii Magdyk
    Oleksii Magdyk
    Zubař, Dentální hygienistka, hygienista
    Hostinského 7, Praha
    S panem doktorem plná spokojenost. Plánované zákroky detailně vysvětlil a na mé zvídavé otázky ochotně odpověděl.… Více

Matsak Lavgaev
    Matsak Lavgaev
    Krškova 807/21, Praha
    Pan Lavgaev je sice trochu nerudný (na jeho neustále "Otevřete!" jsem už alergický), nicméně je velmi dobrý. Přišel… Více

Mykyta Gorokhov
    Mykyta Gorokhov
    Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha
    Do ordinace Dobrý dent chodím snad 2. Rok, a jsem velmi spokojená. Oba doktoři jsou vynikající (p. Mykyta Gorokhov… Více

Danylo Gorokhov
    Danylo Gorokhov
    Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha
    Po úvodní návštěvě mám parádní pocit. Vše mi bylo vysvětleno, příjemná atmosféra. Doporučuji a těším se na další… Více

Daniela Hájková
    Daniela Hájková
    Vratislavova 11, Praha
    Paní doktorka byla milá, vstřícná vše vysvětlila. Naprostá spokojenost. Navíc mě objednala i na dentální hygienu… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Absolvent 1. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze obor zubní lékařství
      Člen České stomatologické komory
      Člen České Akademie Dentální Estetiky
      Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, protetická a estetická stomatologie

Semináře:
      Praktický seminář v ordinační výrobě CAD/CAM celokeramických inlejí, onlejí, korunek, faset a můstků
      Základy implantologie praktický kurz
      Teoretický seminář Endodoncie s prof. Buchananem
      Training Session Prague 2014

Organizace různých odborných přednášek
      Organizace mezinárodních odborných kongresů
      Školení a instruktáž hygieny dutiny ústní ve školách a školkách
      Aktivní účast na mezinárodním odborném kongresu s praktickou účastí

• zubní lékař - stomatolog

Nemoci

• zubní kaz
    • zánět dásní
    • zánět zubů

Služby

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Dobrý den, vše najdete na mých stránkách fimodent.cz.
    S pozdravem
    Jiroušová

Hodnocení pacientů

Umístění: FimodentSlužby: Akutní ošetření

• E
      Umístění: jiné místoSlužby: Běžný termín

Na kontrole byly obě naše děti. Paní doktorka obě dokáže přesvědčit, aby spolupracovaly (a že to v jejich případě nebývá snadné!).
      V okamžiku kdy byl třeba urgentní zákrok (vyražený zub), dokázala si poradit i s tím a totálně nespolupracujícím dítkem k tomu. Klobouk dolů!

• C
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i sestřička jsou úžasně pozitivní a při práci velmi šikovné - dokáží pacienta uklidnit, vysvětlují, pracují rychle a precizně. Po několika letech jsem se odhodlala k zubaři a toto byla skvělá volba. Po stěhování budeme k paní doktorce s manželem jezdit i z dálky, protože to stojí za to!

• I
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jednoznačně pani dochtorku se sestřičkou hodnotím max.počtem hvězdiček.Francouzi říkají,že když někdo nemluví pravdu,tak lže jako zubař...Asi proto,že zubaři vždycky pacientům před vrtáním tvrdí - "Néé,nebojte,nebude to bolet...." a většinou to bolí vždycky (;-0) Vzhledem k milému přístupu,vlídnosti,ochotě komunikovat,úsměvu a dobré náladě je ale i ta bolest v této ordinaci daleko mírnější. Přeji všem hodně zdraví,hodně spokojených pacientů,hodně štestí v manželství a zdravé děťátko.

• B
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální i lidský přístup, co více si přát. Snad jen to umístění v činžovním domě mi úplně nesedí.

• T
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pozorovat paní doktorku se sestřičkou v akci, to je koncert. V ordinaci panuje dobrá atmosféra, k vrtání občas i pustí na podkres muziku. Zachránily mi zub s velice ošklivým zánětem. Pracují velice pečlivě, rentgenují, co se dá. Vše vysvětlí, zákroky nebolí. Je dobré, že např. při vrtání pracují obě. Už jsem u nich nějakou dobu, tak mohu hodnotit. Výhodou také je, že při objednání nikdy moc nečekám, většinou jen pár minut. Jen jednou se stalo, že měly asi půl hodiny zpoždění, protože měly nečekaný a komplikovaný případ. To se mi pak omlouvaly, takže i dle toho se asi nejedná o standard.

• K paní doktorce chodím už nějakou chvíli takže mohu napsat objektivní hodnocení. Paní doktorka vždycky vyšla vstříc a i navzdory mému špatně udržovanému chrupu a zlobivým zoubků mě je dokázala dát do pořádku. Všechny zákroky byli bezbolestné a v ordinaci naprosto báječná atmosféra. :-)

• L

Velka spokojenost u pani zubarky i sestricky!
      Vzdy mily pristup a ochota! Kazda otazka ochotne zodpovezena a vzdy mila konsultace o nejlepsim reseni!
      Jedine doporucuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

První dojem při úvodní prohlídce: přirozená a příjemná jak paní doktorka tak sestřička. Paní doktorkou i sestřičkou bylo všechno jasně a srozumitelně vysvětleno, všechny dotazy zodpovězeny. Paní doktorka navrhla co v případě mých zubů řešit (po předchozí zkušenosti jsem k zubaři několik let nešla), popsala, jak se budu při navrhovaném zákroku cítit a sdělila předpokládanou cenu. Vlastní ošetření jsem podstoupila včera – plomba na předním zubu a vytažení zbytků kořenu zubu moudrosti, který tam nějakým nedopatřením předchozí zubařce před lety zůstal a dáseň přes něj přerostla. Kromě napuchlé pusy pár hodin po zákroku (žádné drama), žádná bolest, žádná komplikace. Dámy při práci nestresují ani pacienta ani sebe, a při příjemné hudební kulise vaše zuby s úsměvem ošetří. Za mě 1* .

• N
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

V pár větách se nedá vyjádřit ochota a vstřícnost paní doktorky.Po dlouhé době jsem odcházela z ordinace s úsměvem.Děkuji paní doktorce a sestřičce . I když mně čekají nepříjemné zákroky u paní doktorky nemám obavy .Lucie D.