Pod Kulturním domem 932/1, Praha 13 , Praha
Fimodent (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 6 Více

Bělení zubů

Běžný termín

Estetická stomatologie +8 Více

Odstranění zubů

Ošetření kořenových kanálků

Parodontologické konzultace

Absolvent 1. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze obor zubní lékařství Člen České stomatologické komory Člen České Akademie Dentální Estetiky...

• zubní kaz

Běžný termín

Ústní hygiena

Preventivní vyšetření dutin ústní

Umístění: Fimodent Akutní ošetření

Byla jsem u paní doktorky poprvé a musím souhlasit s ostatními názory zde. Pět hvězdiček je pro paní doktorku málo, zasloužila by si jich rozhodně víc. Nejen, že je paní doktorka milá, ale také šikovná. Byla jsem u ní na ošetření kanálků po hlubokém kazu. Vše proběhlo naprosto v klidu a hlavně bezbolestně (mohu porovnat s předchozím vyšetřením u jiného lékaře, kdy jsem bolestí málem lezla po zdi). Paní doktorka mi vše perfektně vysvětlila. Kdyby tak bylo více takových lékařů.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Běžný termín

Na kontrole byly obě naše děti. Paní doktorka obě dokáže přesvědčit, aby spolupracovaly (a že to v jejich případě nebývá snadné!).
V okamžiku kdy byl třeba urgentní zákrok (vyražený zub), dokázala si poradit i s tím a totálně nespolupracujícím dítkem k tomu. Klobouk dolů!

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i sestřička jsou úžasně pozitivní a při práci velmi šikovné - dokáží pacienta uklidnit, vysvětlují, pracují rychle a precizně. Po několika letech jsem se odhodlala k zubaři a toto byla skvělá volba. Po stěhování budeme k paní doktorce s manželem jezdit i z dálky, protože to stojí za to!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jednoznačně pani dochtorku se sestřičkou hodnotím max.počtem hvězdiček.Francouzi říkají,že když někdo nemluví pravdu,tak lže jako zubař...Asi proto,že zubaři vždycky pacientům před vrtáním tvrdí - "Néé,nebojte,nebude to bolet...." a většinou to bolí vždycky (;-0) Vzhledem k milému přístupu,vlídnosti,ochotě komunikovat,úsměvu a dobré náladě je ale i ta bolest v této ordinaci daleko mírnější. Přeji všem hodně zdraví,hodně spokojených pacientů,hodně štestí v manželství a zdravé děťátko.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální i lidský přístup, co více si přát. Snad jen to umístění v činžovním domě mi úplně nesedí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pozorovat paní doktorku se sestřičkou v akci, to je koncert. V ordinaci panuje dobrá atmosféra, k vrtání občas i pustí na podkres muziku. Zachránily mi zub s velice ošklivým zánětem. Pracují velice pečlivě, rentgenují, co se dá. Vše vysvětlí, zákroky nebolí. Je dobré, že např. při vrtání pracují obě. Už jsem u nich nějakou dobu, tak mohu hodnotit. Výhodou také je, že při objednání nikdy moc nečekám, většinou jen pár minut. Jen jednou se stalo, že měly asi půl hodiny zpoždění, protože měly nečekaný a komplikovaný případ. To se mi pak omlouvaly, takže i dle toho se asi nejedná o standard.

K paní doktorce chodím už nějakou chvíli takže mohu napsat objektivní hodnocení. Paní doktorka vždycky vyšla vstříc a i navzdory mému špatně udržovanému chrupu a zlobivým zoubků mě je dokázala dát do pořádku. Všechny zákroky byli bezbolestné a v ordinaci naprosto báječná atmosféra. :-)

Velka spokojenost u pani zubarky i sestricky!
Vzdy mily pristup a ochota! Kazda otazka ochotne zodpovezena a vzdy mila konsultace o nejlepsim reseni!
Jedine doporucuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

První dojem při úvodní prohlídce: přirozená a příjemná jak paní doktorka tak sestřička. Paní doktorkou i sestřičkou bylo všechno jasně a srozumitelně vysvětleno, všechny dotazy zodpovězeny. Paní doktorka navrhla co v případě mých zubů řešit (po předchozí zkušenosti jsem k zubaři několik let nešla), popsala, jak se budu při navrhovaném zákroku cítit a sdělila předpokládanou cenu. Vlastní ošetření jsem podstoupila včera – plomba na předním zubu a vytažení zbytků kořenu zubu moudrosti, který tam nějakým nedopatřením předchozí zubařce před lety zůstal a dáseň přes něj přerostla. Kromě napuchlé pusy pár hodin po zákroku (žádné drama), žádná bolest, žádná komplikace. Dámy při práci nestresují ani pacienta ani sebe, a při příjemné hudební kulise vaše zuby s úsměvem ošetří. Za mě 1* .

Návštěva z ZnamyLekar.cz

V pár větách se nedá vyjádřit ochota a vstřícnost paní doktorky.Po dlouhé době jsem odcházela z ordinace s úsměvem.Děkuji paní doktorce a sestřičce . I když mně čekají nepříjemné zákroky u paní doktorky nemám obavy .Lucie D.

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den berete nové pacienty , dělate korunky a nastavby díky

Dobrý den, přijímáme nové pacienty a děláme korunky i nástavby.
    Hezký den
    Dr. Jiroušová

MDDr. Monika Jiroušová

• Dobrý den, zajímalo by mě, kolik u vás stojí odstranění kazu jednoho zubu, dentální hygiena, atd..? Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, vše najdete na mých stránkách fimodent.cz.
    S pozdravem
    Jiroušová