DENTANELA s.r.o.
Karlovo náměstí 555/31, Praha

K paní doktorce chodíme se synem 4 roky a stačila jediná nevole mého syna nechat si píchnout injekci - rozbrečel se (což si myslím u 7letého dítěte není nic zvláštního) aby prohlásila, že je to pro ní nesmírně vyčerpávající a že na něj nemá čas. Doporučila nám dětskou kliniku, kde si na nej čas udělají. Mám pocit, že paní doktorka je přesvědčená, že pacienti tam jsou pro ni a ne ona pro pacienty

Naprostá spokojenost, opravdu moc doporučuji!!! Pro nás. kdo jsme nervózní, půjčují při ošetření mačkací masážní balónek do ruky. Kdo nevydrží mít dlouho otevřenou pusu kvůli křečím v pantu, půjčí měkké kousátko mezi stoličky. Injekce je samozřejmostí, velmi milý, lidský přístup a také debata pro zasmání. A to hlavní-profesionální péče a ošetření, řekla bych až nadstandartní.

Profesionální přístup, pečlivé vyšetření, úžasně milá, navíc se sestrou tak vtipné, že jsem se jim jednou rozchechtala uprostřed vrtání (to bych měla dát do negativ :)). Nemá problém zkonzultovat problém s kolegou, když existuje víc variant řešení problému. Rentgenuje vždy, když je to potřeba, ne jen jednou za dva roky jako jiní zubaři (i přesto, že disponují stejným vybavením). Vychází vstříc pacientům. Paní doktorka má navíc neuvěřitelnou paměť (to jsem fakt neviděla!), takže krom toho, že si pamatuje téměř doslova, o čem jste se s ní posledně bavili, nemá nejmenší problém "z fleku" navázat na minule stanovenou diagnózu. Od jiné mladé zubařky jsem přišla s pusou plnou kazů, protože ta to prostě zanedbávala - paní doktorka je mnohem pečlivější a konečně si připadám, že jsem opravdu v dobrých rukách.

Naprosto luxusní a profesionální přístup, rozhodně doporučuji. Výtečná komunikace, ochota a nadmíru kvalitní práce. Rozhodně doporučuji!

vyborná Paní zubařka. trochu jse se bála protože je mladá ale bylo to zbytečný všichni tam jsou moc příjemní.
DOPORUČUJI

Šel jsem k paní doktorce na doporučení a msuím říct, že jsem dobře udělal. Naprosto profesionální přístup, veliká pečlivost, neustálá komunikace zaručující bezbolestný zákrok - perfektní. Poseděl jsem si hoďku a půl na křesle s opravdu hlubokým kazem a paní doktorka skutečně nic neodflákne a nezanedbá. Nadto je moc milá (a - pánská část pacientů ocení - ještě k tomu hezká). Ale to jen tak naokraj. Rád si tady za plombu zaplatím malinko víc.

Před ošetřením jsem se hrozně bála, ale paní zubařka moje obavy rozptýlila. Tak pečlivý a lidský přístup lékaře jsem zatím zažila jen párkrát. Celý průběh ošetření byl úplně jiný, než jak jsem byla zvyklá z předchozí ordinace. Měla jsem vypadnutou plombu a i pod ní ještě obrovský kaz, ale paní doktorka vše skvěle zvládla a to NAPROSTO bez bolesti. Našla mi i další kazíky, protože předchozí paní doktorka mi bohužel ani jednou za život nedělala rtg. Ale teď už vím, že není čeho se bát. :) Člověk si sice malinko připlatí, ale k jinému zubaři už bych nešla, ani kdyby mi platil on. :)) Rozhodně doporučuji!!