DENTANELA s.r.o.

(27 názorů)
Zobrazit lékaře

Jedná se o stomatologické zařízení v samém centru Prahy se zaměřením na estetickou stomatologii, stomatochirurgii, dětské zubní lékařství a protetiku. Více

DENTANELA s.r.o.

Karlovo náměstí 555/31

12000 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Jiří Švejda

Zubař, MUDr.

• A

Chodili jsme k panu doktorovi celá rodina, bohužel používá jen nejdražší materiály, a když žena jednou chtěla místo bílé plomby (kterou má už za 850,- Kč.) normální amalgánovou , která je hrazena pojišťovnou , tak pan doktor z brunátněl, se vším bouchal a byl už velice nepříjemný.
      Jednou mě před dovolenou zaplomboval špatně vyčištený zub od kazu, chytl jsem zánět do dásně, a na dovolené musel jít zub ven, a na zánět jsem bral ještě antibiotika. Úžasná dovolená :-)
      Od té doby co ordinuje n Karláku, tak ceny zase zvedl. Známí co chodí k jiným zubařům , a jsou spokojený s péčí, tak kolikrát za stejné zákroky neplatí nic, nebo jen zlomek ceny co tady.
      V současné době již chodíme jinam, a spokojenost.

• M

Pan doktor je velmi pečlivý,precizní,ochotný,milý..Vybavení v nové ordinaci je na vysoké úrovni a to samé chování veškerého personálu,chodí k němu celá naše rodina a jsme velmi spokojeni.M.M.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Jan Dvořáček

Zubař, MDDr.

• Než jsem poprvé navštívila pana Dvořáčka, měla jsem strach ze zubařů. Teď se tam pokaždé skoro těším. Vstřícný, milý, extrémně pečlivý, veškeré zákroky provádí bezbolestně. Naprosto doporučuji!

• pan doktor je velmi vstricny , vse velmi dobre vysvetli , je velmi peclivy , vse bezbolestne , opravdu profesional na svem miste . I presto ze je mlady , tak myslim, ze vhledem k velmi dobre odvedene praci je jeden z nejlepsich stomatologu vubec :)

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Miroslava Hejduková

Zubař, MDDr.

• R

K paní doktorce chodíme se synem 4 roky a stačila jediná nevole mého syna nechat si píchnout injekci - rozbrečel se (což si myslím u 7letého dítěte není nic zvláštního) aby prohlásila, že je to pro ní nesmírně vyčerpávající a že na něj nemá čas. Doporučila nám dětskou kliniku, kde si na nej čas udělají. Mám pocit, že paní doktorka je přesvědčená, že pacienti tam jsou pro ni a ne ona pro pacienty

• Naprostá spokojenost, opravdu moc doporučuji!!! Pro nás. kdo jsme nervózní, půjčují při ošetření mačkací masážní balónek do ruky. Kdo nevydrží mít dlouho otevřenou pusu kvůli křečím v pantu, půjčí měkké kousátko mezi stoličky. Injekce je samozřejmostí, velmi milý, lidský přístup a také debata pro zasmání. A to hlavní-profesionální péče a ošetření, řekla bych až nadstandartní.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře