Upřímně moc děkuji panu Dr. Cibochovi za lidský přístup a záchranu zubu.

Pan doktor mi dělal zubní implantáty.Jeho přístup byl skvělej.Kdyby se takhle bezvadně chovaly všichni doktoři bylo by to skvělý.Vždy mě uklidnoval abych se nebála a když jsem měla jakýkoli problém hned mě objednal na další den abychom problém co nejdříve vyřešily.Je to skvělej doktor.

Roztěkaný, nesoustředěný, nedochvilný. Čas pro něj nic neznamená. Chybí mu takt a úcta k pacientovi jako k člověku. Zneužívá svou pozici lékaře. Nekorektní jednání. Nedoporučuji!!!

včera jsem u pana doktora absolvovala zákrok otevřený sinus lift, myslela jsem, že to strachy nezvládnu. pan doktor mě uklidnil, jeho neskutečný lidský přístup a profesionalita dělá zázraky! Vřele doporučuji! Proč to takhle nefunguje všude? děkuji panu doktorovi! Kateřina Pešková

vřele doporučuji, zaměřuje se na implantáty, rychlé objednání, skvělý profesionální i lidský přístup, milá asistenstka, dobře provedený zákrok, reaguje na emailové i telefonické dotazy, rozumné ceny (předem stanovené a neměnící se) Renáta

Doktora Cibocha nedoporučuji - otec po včerejším zásahu na pohotovosti potřeboval nutně ošetřit, protože tvář ještě více naběhla. (V Praze ještě u zubaře nebyl, tudíž zde svého nemá.) I přes horečku a evidentně nateklou tvář až pod oko nebyl u tohoto doktora, na kterého se chtěl s důvěrou obrátit, přijat. Sestra rovněž - nezájem. Takže hodnotím jejich přístup - neochotný, nelaskavý, nelidský a jak řekl můj manžel - také lékař, i když z jiného oboru - krajně neprofesionální.

Celou ordinaci hodnotím naprosto kladně. Téměř po ordinačních hodinách ošetřili mojí invalidní matku. Na pokladnu! Ing.arch. Jebavý ml.

Líbí se mně jak bez nadřazenosti a lidsky vysvětlí problém a a nabízí nejmodernější metody léčby. Doporučuji. Dr. K.L.

Velmi dobrý přístup jak pana doktora tak i jeho milé a krásné sestry.

Za sebe bych chtěla panu doktorovi poděkovat za lidský a velice profesionální přístup.
Kdyby každý doktor byl takto pečlivý a svědomitý hned by to vypadalo jinak.
Má hlavu i srdce na správném místě a já si ho opravdu velice vážím. Pomohl mě i mému synovi a opravdu nemusel.
Mohu jen doporučit.Vinterová Renata.