Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Štychova 2, Praha

Můžu jenom souhlasit. Paní doktorka je výborná, i sestřička, obě jsou skvělé.

Opravdu je to výborná lékařka a člověk!

Pečlivá, umí naslouchat i poradit, chápavá. Sestřička skvělá.

Je báječná, mám jí už více než 10 let, od té doby kdy jsem se přestěhoval do Prahy. Teď za ní dojíždím 35 KM z místa bydliště. Neměnil bych.

Souhlasím, že je paní doktorka pečlivá, velice ochotná, nic nezanedbá a od té doby, co má tuto sestřičku, je jejich péče zkrátka na jedničku.

Super

Prostě super

Předností je velká pečlivost, nepodcenění žádného problému, trpělivost a schopnost naslouchat. Velmi oceňuji prezentaci výsledků, vysvětlení příčin, rizik, léčebných postupů - připadám si jako "zákazník" nebo "klient" v tom nejlepším smyslu slova (a ne jako další otravný "pacoš"). Když se při minulé návštěvě paní doktorka zmínila o tom, jak se jí blíží důchodový věk, doslova jsem se zděsil, ke které lékařce se bude celá rodina chodit léčit. Lepší péči jsem asi nepoznal (je mi 45..)

ochotná

Lidská, chápavá, naslouchá, odborník, vyléčí či doporučí k vhodnému odborníkovi bez zbytečných průtahů.