Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Prisla jsem k panu doktorovi od jineho ortopeda,ktery me pomalu ani nevysetril a predepsal ortezu a kontrolu za mesic.Pan doktor Nosek diagnostikoval zanet kloubu a po 2 injekcich,tedy tydnu lecby, je muj problem zcela vyresen. Doporucuji a dekuji.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Pokud se chcete dozvědět něco ze života pana doktora a popovídat si tak budete spokojeni. Hlavně za ním nechoďte s nějakými problémy ! To už začíná být nepříjemný. Začnete-li mu sdělovat, co Vás trápí, tak to ho prý děsně vysává!?! Vše léčí injekcemi. Několikrát si protiřečil. Jednou jsem ploché nohy neměla pak zase měla ......Vrcholem všeho byl jeho závěrečné konstatování "že to pro něho není" že málo kulhám a lékařskou pomoc mám hledat u jiného lékaře. A pokud se cítím sklíčená z té bolesti nohou, která mě i přes jeho léčbu neopustila, tak je to spíše na psychiatra, To mě dorazilo úplně. Ano, budu si hledat jiného lékaře - nového ortopeda.
P.S. O úhradě úkonů, za které chce platit (a jsou hrazené ZP) se už ani zmiňovat nebudu.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Na MUDr. Noska jsem se obrátila telefonicky z důvodu akutní bolesti zad. Rozhovor byl však z jeho strany natolik nepříjemný, že jsem se zde rozhodla sdílet svůj negativní poznatek. MUDr. Nosek mne zcela neprofesionálně odbyl, nenechal mě vysvětlit, ohledně čeho se na něho obracím a jeho přístup byl naprosto arogantní až sprostý. Celkovým chováním ve mně vzbudil i pochybnosti o kvalitě své erudice. I přes četné zkušenosti s českým zdravotnictvím jsem se ze strany lékaře s takovýmto jednáním nikdy nesetkala. Rozhodně bych do jeho lékařské péče nesvěřila sebe, natož své dítě!

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Byli jsme s miminkem několikrát preventivně na kyčlích. Funguje to tam sice rychle, ale krátce jsme čekali, vše mi bylo zodpovězeno a s miminkem bylo zacházeno normálně. Vysetreni trvalo pár sekund, ale zdrejme bylo dostacujici.Sestřička byla taky milá.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Nedoporučuji!!! Když jsem vešla lékařce neustále usmíval na sestřičku, měla jsem pocit jakoby se vysmívali. Přišla jsem se zraněním kyčle, ale ani se na mě nepodíval, vůbec se nedotkl a nezajímal. Jen mi jednoduše řekl že mě to bolet ještě bude dlouho. A že s tím určitě nic není.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

NEODPORUČUJI! Na to, že dělá sono kyčlí miminkům, tak manipulace hrozná. Např. obracel syna tak, že mu poposkočila hlavička. Vyšetřoval ho tak, že ještě dlouho poté hodně brečel. U jiného ortopeda při sonu kyčlí staršího syna to takto vůbec neprobíhalo.
Doplňuji, že syn k doktoru Noskovi nešel s žádným podezřením - tohle jeho chování k dítěti nebylo vůbec nutné! Na další vyšetření jdu k jinému lékaři, toto nemáme za potřebí.

NEDOPORUČUJI.... vůbec

Hledala jsem lékaře, který mi provede předepsanou kontrolu s rtg. Ta měla být do týdne od poslední kontroly. Lékař mi nejdřív povyprávěl o tom jak spadnul že schodů on. A během toho si nebyl schopny ani zkontrolovat zda má otevřenou správnou kartu pacienta. Nepřišlo mu divné, že osoba které karta je o 10 let starší než já. Celé vyšetření kde se jen podíval na mou nohu napsal na úplně jinou pacientku. Napsal na ni i recept. Díky kterému jsem si všimla té chyby. Řekl, že sádra je nefunkční, ale že ji takhle nechá. Pak mi nabídl novou sádru která by byla chodící. Ale to si rozmyslel se slovy, že když by to měl příští týden sundavat, že to přece nebude dělat. RTG které mělo byt provedeno neprovedl. A jako třešinku na dortu mi předepsal slabší variantu léků na ředění krve se slovy - “Víte co to stojí? Napíšu vám slabší. Ty jsou levnější.” Když jsem se pak podívala do zprávy a šla se zpět zeptat proč mi teda nedal ty samé léky co mám původně předepsané když to je hrazené pojišťovnou. No vy se stejně hýbete, tak to není nutné. Kdyby to řekl hned v ordinaci neřešila bych to. Takže doufám že se podezření na zlomeninu nepotvrdí. Přestože jsem v tento výrok doufala již dnes. Za mě už nikdy ani kdyby to byl poslední doktor na zemi. Ani na tu kontrolu kam jsem objednaná se mi jít nechce.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Také jsem byla s panem doktorem spokojená. K malému i ke mě se choval hezky. Vyšetření kyčlí proběhlo bez zbytečného zdržování. Sestřička je rovněž milá a hodná.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova bolesti zad

Pana doktora znám již 25 let. Byla jsem u něj již s mým synem na první prohlídce kyčlí. Od té doby jsem ho navštívila několikrát a vždy mi odborně poradil i když si ostatní lékaři nevěděli rady. Je to opravdu profesionál a má dlouholeté zkušenosti.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Artritida prstů dolní končetiny

Pět měsíců mám ztuhlé, zarudlé a bolestivé klouby prstů u nohou.
S poukazem k ortopedickému vyšetření od praktického lékaře jsem se obrátil na MUDr. Noska.
Aniž by si nohu prohlédl, prohlásil, že to bude důsledek cukrovky nebo ploché nohy. Kontrolu u diabetologa jsem s negativním výsledkem již absolvoval dříve a poté co jsem Dr, Noska konečně přiměl k tomu, aby nohu prohlédl, konstatoval, že i klenbu nohy mám v pořádku.
Závěrem mě vyprovodil s doporučením, ať si koupím vložky do bot a dal kartičku s adresou, kam si je mám jít koupit (zřejmě nějaký jeho kamarád)!
DOPORUČUJI SE TOMUTO LÉKAŘI VYHNOUT