Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
50 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Také jsem byla s panem doktorem spokojená. K malému i ke mě se choval hezky. Vyšetření kyčlí proběhlo bez zbytečného zdržování. Sestřička je rovněž milá a hodná.


Ověřeny pacient
Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova bolesti zad

Pana doktora znám již 25 let. Byla jsem u něj již s mým synem na první prohlídce kyčlí. Od té doby jsem ho navštívila několikrát a vždy mi odborně poradil i když si ostatní lékaři nevěděli rady. Je to opravdu profesionál a má dlouholeté zkušenosti.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Artritida prstů dolní končetiny

Pět měsíců mám ztuhlé, zarudlé a bolestivé klouby prstů u nohou.
S poukazem k ortopedickému vyšetření od praktického lékaře jsem se obrátil na MUDr. Noska.
Aniž by si nohu prohlédl, prohlásil, že to bude důsledek cukrovky nebo ploché nohy. Kontrolu u diabetologa jsem s negativním výsledkem již absolvoval dříve a poté co jsem Dr, Noska konečně přiměl k tomu, aby nohu prohlédl, konstatoval, že i klenbu nohy mám v pořádku.
Závěrem mě vyprovodil s doporučením, ať si koupím vložky do bot a dal kartičku s adresou, kam si je mám jít koupit (zřejmě nějaký jeho kamarád)!
DOPORUČUJI SE TOMUTO LÉKAŘI VYHNOUT

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient
Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Kontrola Kyčlí u syna

Také jsme s panem doktorem neměli žádný problém. K našemu juniorovi se choval hezky. Vyšetření kyčlí proběhlo rychle žádné zdržování . Paní Sestřička je moc milá a hodná


D
Ověřeny pacient
Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Byly jsme u pana dr v říjnu a následně prosinci 2017 na vyšetření kyčlí mimina. K malé byl pan doktor extrémně něžný a milý, to samé sestra. Mohu doporučit, i když se tady sbírají negativa, já byla a přístupem velice spokojená.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova vyšetření kyčlí novorozence

Hodnotím bohužel lékaře negativně, pracuji sama s lékaři a mohu tedy srovnávat...takže po jedné návštěvě s miminkem na kyčle musím zhodnotit, že odcházím k jinému ortopedovi, který se jistě nebude chovat jako nekomunikativní lékař, který nic nevysvětlí. NEDOPORUČUJI!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova bolest paty u dítěte

NEDOPORUČIJI!!!! Přisla jsem se synem - dlouhodobě ho bolí paty. Pan doktor neprovedl vůbec žádné vyšetření (na nohu se nepodíval, kluk stál pořád v botech). Po negativním výsledku rentgenu doporučil 6x elektroléčbu a při bolest Nurofen. A koupit opatek. Do zprávy napsáno, že patu palpačně vyšetřil, zhodnotil kůži atd.... nic z toho se nestalo, boty kluk ani nesundal.... HRŮZA.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Rozhodla jsem se trochu zlepsit panu Dr.Noskovi hodnoceni.Byla jsem u nej se svym synem na vysetreni kycli uz 4x. K memu synovi se pan doktor choval jemne a v klidu.Vse mi vysvetlil. Nesmim zapomenout na jeho hodnou a usmevavou sestricku.Takze za me spokojenost.


J
Ověřeny pacient

NEDOPURUČUJI!!! Byl jsem u něj s kolenem. Poslal pouze na RTG, pak poslal domů. Koleno neviděl, neprohmatal, nezájem. Naštěstí mi kamarádka domluvila magnetickou rezonanci jinde. Pokud se máte alespoň trochu rádi, tak sem opravdu NE! Je to neprofesionál vyhořelý bez sebemenšího zájmu o pacienta!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Velmi NEDOPORUČUJI!!! Byli jsme u něj na preventivní kontrole kyčlí s miminkem. Doktor je neurvalý, nepřijemný, k miminkům se chová strašně. Máme za sebou několik velmi nepříjemných vyšetření u jiných lékařů a syn je zvládl bez větších problémů téměř bez pláče. Při téhle návštěvě šíleně plakal. Doktor na něj ani nepromluvil a zacházel s ním jako s kusem hadru. Pravda, celé vyšetření mu trvalo asi 30 vteřin, takže jsme naštěstí byli rychle pryč. Kvalitu jeho odborných znalostí nejsem sto hodnotit, nejsem lékař. Sestra se pláči miminek smála s tím, že cituji: "Takhle řvou všichni." Hrůza! Můj celkový dojem nejhorší jaký mohl být. Prostě příšerná zkušenost. Na další kontrolu jsem šla jinam. Diametrální rozdíl... Takže zjevně to jde i jemně, mile a lidsky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti