Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova bolesti zad

Pana doktora znám již 25 let. Byla jsem u něj již s mým synem na první prohlídce kyčlí. Od té doby jsem ho navštívila několikrát a vždy mi odborně poradil i když si ostatní lékaři nevěděli rady. Je to opravdu profesionál a má dlouholeté zkušenosti.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Artritida prstů dolní končetiny

Pět měsíců mám ztuhlé, zarudlé a bolestivé klouby prstů u nohou.
S poukazem k ortopedickému vyšetření od praktického lékaře jsem se obrátil na MUDr. Noska.
Aniž by si nohu prohlédl, prohlásil, že to bude důsledek cukrovky nebo ploché nohy. Kontrolu u diabetologa jsem s negativním výsledkem již absolvoval dříve a poté co jsem Dr, Noska konečně přiměl k tomu, aby nohu prohlédl, konstatoval, že i klenbu nohy mám v pořádku.
Závěrem mě vyprovodil s doporučením, ať si koupím vložky do bot a dal kartičku s adresou, kam si je mám jít koupit (zřejmě nějaký jeho kamarád)!
DOPORUČUJI SE TOMUTO LÉKAŘI VYHNOUT

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Kontrola Kyčlí u syna

Také jsme s panem doktorem neměli žádný problém. K našemu juniorovi se choval hezky. Vyšetření kyčlí proběhlo rychle žádné zdržování . Paní Sestřička je moc milá a hodná

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Byly jsme u pana dr v říjnu a následně prosinci 2017 na vyšetření kyčlí mimina. K malé byl pan doktor extrémně něžný a milý, to samé sestra. Mohu doporučit, i když se tady sbírají negativa, já byla a přístupem velice spokojená.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova vyšetření kyčlí novorozence

Hodnotím bohužel lékaře negativně, pracuji sama s lékaři a mohu tedy srovnávat...takže po jedné návštěvě s miminkem na kyčle musím zhodnotit, že odcházím k jinému ortopedovi, který se jistě nebude chovat jako nekomunikativní lékař, který nic nevysvětlí. NEDOPORUČUJI!!!!!

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova bolest paty u dítěte

NEDOPORUČIJI!!!! Přisla jsem se synem - dlouhodobě ho bolí paty. Pan doktor neprovedl vůbec žádné vyšetření (na nohu se nepodíval, kluk stál pořád v botech). Po negativním výsledku rentgenu doporučil 6x elektroléčbu a při bolest Nurofen. A koupit opatek. Do zprávy napsáno, že patu palpačně vyšetřil, zhodnotil kůži atd.... nic z toho se nestalo, boty kluk ani nesundal.... HRŮZA.

Rozhodla jsem se trochu zlepsit panu Dr.Noskovi hodnoceni.Byla jsem u nej se svym synem na vysetreni kycli uz 4x. K memu synovi se pan doktor choval jemne a v klidu.Vse mi vysvetlil. Nesmim zapomenout na jeho hodnou a usmevavou sestricku.Takze za me spokojenost.

NEDOPURUČUJI!!! Byl jsem u něj s kolenem. Poslal pouze na RTG, pak poslal domů. Koleno neviděl, neprohmatal, nezájem. Naštěstí mi kamarádka domluvila magnetickou rezonanci jinde. Pokud se máte alespoň trochu rádi, tak sem opravdu NE! Je to neprofesionál vyhořelý bez sebemenšího zájmu o pacienta!

Velmi NEDOPORUČUJI!!! Byli jsme u něj na preventivní kontrole kyčlí s miminkem. Doktor je neurvalý, nepřijemný, k miminkům se chová strašně. Máme za sebou několik velmi nepříjemných vyšetření u jiných lékařů a syn je zvládl bez větších problémů téměř bez pláče. Při téhle návštěvě šíleně plakal. Doktor na něj ani nepromluvil a zacházel s ním jako s kusem hadru. Pravda, celé vyšetření mu trvalo asi 30 vteřin, takže jsme naštěstí byli rychle pryč. Kvalitu jeho odborných znalostí nejsem sto hodnotit, nejsem lékař. Sestra se pláči miminek smála s tím, že cituji: "Takhle řvou všichni." Hrůza! Můj celkový dojem nejhorší jaký mohl být. Prostě příšerná zkušenost. Na další kontrolu jsem šla jinam. Diametrální rozdíl... Takže zjevně to jde i jemně, mile a lidsky.

Jsem velice nespokojena s panem doktorem. Navstivila jsem ho s tim ze me boli zapesti a dle ocekavani (jak tu vsichni psali) mi ruku opichnul. Zadny rtg neprobehl jen mi to prohmatal. Lekarskou zpravu jsem nedostala (a ani ji nepsal) a jeste si nauctoval za kousek buniciny 50,- takze mi spise prijde ze se snazi rejzovat penize nez lecit, takze za me urcite nedoporucuji. Berankova Aneta