Miloš Síbek, ortoped Slaný

Ortopedické konzultace

Ortopedické operace

Vyšetření pohybového aparátu

Umístění: Nemocnice Slaný Jiný

Pan doktor mi velmi pomohl . Měla jsem dlouhodobé obtíže se šlachami na ruce. Po návštěvě více lékařů, kde mi neustále byly podávány medikamenty a ruka opakovaně fixovaná , mi tento pan doktor, okamžitě po vyšetření , správně diagnostikoval povahu a typ postižení a navrhl správnou léčbu. Operaci.

Tuto provedl s absolutním úspěchem. Pan doktor je velmi milý, vstřícný.
Velmi příjemná a lidská je i sestřička p. Horová, která se vzorně o pacienty stará.

Umístění: Nemocnice Slaný Tenisový loket

Pan doktor nepomohl. Když nezabral opich bolavého lokte a ultrazvuk, navrhl operaci, případně rázové vlny, s dalšími možnými měkkými technikami se neobtěžoval. Měla jsem pocit, že ho trochu obtěžuji. Nakonec se mi podařilo najít fyzioterapeutku, která KOMPLEXNÍM vyšetřením zjistila, že bolest souvisí s krční páteří a po vhodně zvolených cvicích mě jí zbavila.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    mám infekční artritidu kolenního kloubu. Orálně užívám antibiotika, předepsané lékařem v zahraničí. V pondělí se snad budu moct vrátit domů, do Prahy. Jakého lékaře mám po návratu vyhledat? Ortopeda, či chirurga? Věděli byste případně o konkrétním lékaři? Děkuji

Dobrý den, určitě ortopedickou ambulanci, lze i u mně pokud jste z Prahy...

MUDr. Miloš Síbek

• Dobrý den, chtěl bych se zeptat, utrhl jsem si před pár týdny přední kolenní vazy, je možné bez nich normálně fungovat, aniž by se časem vyvinula v koleni artróza, například kdybych nosil permanentně ortézu?

Děkuji.

Dobrý den, fungovat lze pokud máte dostatečně silné kolemkloubní svalstvo, ortézu pak stačí nosit jenom na sport (lyžování, bruslení apod.)

• Endoprotéza
  • Bolesti kloubů