Adresa

Barna Medical s.r.o.
Pod Krejcárkem 975/2, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Barna Medical s.r.o. Jiný

Na termín soukromé konzultace jsme čekali 2 měsíce. Po 5 minutách nás pan doktor předal kolegyni s tím, že musí dělat něco jiného, ani se neomluvil, naopak byl velmi arogantní. Takové povýšené chování bych od lékaře nečekala a už vůbec ne na soukromé konzultaci. Pan doktor je možná odborník, to ale neznamená, že nebude respektovat pacienta jako člověka.

M
Umístění: Barna Medical s.r.o. Jiný

Přijemné prostředí a ochotní zaměstnanci od recepční po doktory, kteří vyřešili můj problém s bolestí zad. Nevyhodou je aktualní výluka v MHD.

M
Ověřený profil

MUDr. Barna jistě není špatný lékař. Svoji kliniku si ale zařídil spíše jako továrnu na pacienty, podle hesla - neexistuje zdravý, ale pouze špatně vyšetřený člověk. Čekací doby jsou zde kratké, nicméně příliš empatie ani individuálního přístupu nečekejte. Bez ohledu na diagnozu (na tom ultrazvuku se vždycky něco najde) dostanete předepsanou přístrojovou terapii. Personálu kliniky je hodně a přístroje musí běžet. Pokud si připlatíte, můžete se léčit i vlastní krevní plazmou. Nakonec možná zjistíte, že slibované urychlení léčby se nedostavilo. To už ale budete o mnoho tisíc korun lehčí.


R
Ověřený profil

Po několika vyšetření ve státních nemocnicích, kdy mi bylo sděleno, že mi v podstatě nic není mi jako jediný velmi pomohl a odstranil bolesti zad, kterých jsem se nemohl zbavit 4 roky.


L
Ověřený profil

Skvělý doktor, který jako jediný byl schopen přesvědčivě odhalit můj problém, na který mnoho předešlých doktorů nepřišlo a také mu za to děkuji. A samozřejmě mohu vřele doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu