Pod Krejcárkem 975/2, Praha
Barna Medical s.r.o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

MUDr. Barna jistě není špatný lékař. Svoji kliniku si ale zařídil spíše jako továrnu na pacienty, podle hesla - neexistuje zdravý, ale pouze špatně vyšetřený člověk. Čekací doby jsou zde kratké, nicméně příliš empatie ani individuálního přístupu nečekejte. Bez ohledu na diagnozu (na tom ultrazvuku se vždycky něco najde) dostanete předepsanou přístrojovou terapii. Personálu kliniky je hodně a přístroje musí běžet. Pokud si připlatíte, můžete se léčit i vlastní krevní plazmou. Nakonec možná zjistíte, že slibované urychlení léčby se nedostavilo. To už ale budete o mnoho tisíc korun lehčí.

Po několika vyšetření ve státních nemocnicích, kdy mi bylo sděleno, že mi v podstatě nic není mi jako jediný velmi pomohl a odstranil bolesti zad, kterých jsem se nemohl zbavit 4 roky.

Skvělý doktor, který jako jediný byl schopen přesvědčivě odhalit můj problém, na který mnoho předešlých doktorů nepřišlo a také mu za to děkuji. A samozřejmě mohu vřele doporučit.