Stroupežnického 18/522, Praha

V. Klementa 147, Mladá Boleslav
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav a.s. nemocnice Středočeského kraje

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - ortopedie Problém s nohou

Bohužel, MUDr. Milan Kuřaček nebyl schopný rozpoznat banální unavovou zlomeninu. Buhužel, jeho diagnostika byla neadekvátní.

Umístění: Oblastní nemocnice Mladá Boleslav a.s. nemocnice Středočeského kraje operace hlezna po úrazu

K panu doktorovi chodím již řadu let ambulantně, několikrát jsem byla operována i v Mladé Boleslavi (naposledy únor 2018). Vždy jsem spokojená (pokud to lze říci o návštěvě u lékaře), především s odborným přístupem a schopností vše srozumitelně vysvětlit. Čekání na ambulanci je vždy nepříjemně dlouhé, odměnou je ale profesionální přístup a úspěšná léčba.

Pak doktor mi dělal znalecký posudek na bolestné po nehodě a byl jsem extrémně spokojený s vyhodnocením i profesionalitou přístupu, který poskytl. Jednoznačně doporučuji!

Pan doktor mě operoval před pár lety po nezdařené operaci v Motole, veškerá péče v ambulanci i následně v nemocnici byla výborná, je to profesionál. V následujících letech jsem ho znovu vyhledala pro jiné potíže způsobené sport.přetížením, vždy mi uměl pomoci a zajímal se o léčbu a její výsledek i dlouho poté. Mohu jen doporučit.

Vynikající ortoped a chirurg. Před rokem mi operoval nepříjemnou zlomeninu holenní kosti, kdy bylo potřeba zlomenou kost podepřít kostním štěpem z pánve a následně sešroubovat. Pan doktor mi vše před zákrokem vysvětlil, varoval mě před možnými trvalými následky a seznámil mě s možnostmi další léčby. Vše se mnou konzultoval. Musím říct, že i když dle jeho slov byl zákrok náročný s nejistým výsledkem, vše dopadlo dobře a chodím bez problémů a omezení. Před nedávnem jsem byla opět u něj na extrakci kovů po tomto zranění a opět vše v pořádku. Zákrok tedy dopadl dobře a stejně tak chválím i jím navrženou podpůrnou léčbu.
Dále bych tímto chtěla pochválit i pomocný personál chirurgicko-ortopedického oddělení Klaudiánovy nemocnice. Všechny zdravotní sestřičky i asistenti, se ke mně po dobu mého pobytu chovali velice pěkně. Takhle má vypadat profesionální péče. :)

Děkuji za operaci kolene u pana doktora v Mladé Boleslavi. Po pěti letech jsem vyřešila svůj problém nadměrně rychle :-)... přišla jsem, věnoval mi veškerý čas který jsem potřebovala, ihned jsem dostala termín operace už za dva následující týdny a veškerý průběh, péče i aktuální následné pooperační vyšetření si nemůžu vynachválit. Doporučuji všem! Ano, vemte si s sebou do čekárny časopis, protože čekat budete hodně dlouho, ale za cenu skvělého doktora navíc s dobrým smyslem pro humor :).

Vždycky plná čekárna, ale vždycky pomůže od jakýchkoliv problémů. Naprosto perfektní a naprostá spokojenost!!!!

Jana Santnerová
Pan doktor je velmi ochotný, byla jsem dnes u něj vlastně po sedmé a musím říci, že je to člověk na svém místě. Jsem moc ráda, že mám tu možnost se u něj léčit. Mám trápení s koleny už 2 roky, podrobila jsem se artroskopii a ani ta mi nepomohla, doktoři u nás v Kladně nebyli naprosto schopní přijít na to, co to je, a pan doktor přišel na to, o co jde, chybějící chrupavka, chodím na ACP, po injekcích bolest zvolna ustává a už se pomalu zapojuji do normálního života. Sám pan doktor je vtipný člověk, jeho přístup je lidský, a musím říci, že vždy od něj odcházím s pozitivní náladou. Děkuji.

K panu doktorovi jsem přišla kvůli bolestem kolen a kyčlí, kdy jsem měla podezření na začínající artrózu (vyskytla se mi v rodině u poměrně mladého člověka). Pan doktor mě vyšetřil pohmatem - nic mě nebolelo - a pouze mi dal letáček na jakýsi doplněk stravy na klouby, který nejenže byl nehorázně předražený a dostupný jen přes lékaře, ale po srovnání s podobnými doplňky stravy byl také v podstatě jen kapslí s rybím olejem.
Nebyla jsem poslána na krevní testy ani na RTG - asi jen kvůli tomu, že mi ještě nebylo ani 30 let a žádné onemocnění tohoto typu se u mě asi nepředpokládá, jinak si tento přístup neumím vysvětlit. Navíc mi pan doktor přišel povýšený a měl nevhodné poznámky. Našla jsem si jiného doktora, který nejenže mě důkladně vyšetřil a konečně řekl, co mi je, ale také mi ihned předepsal rehabilitace. Tohoto doktora proto rozhodně nedoporučuji!

G

Dobrý den, dnes jsem se vrátil z nemocnice domů po zákroku pana doktora Kutáčka. Měl jsem utržený meniskus v pravém koleni, podle slov pana doktora v akutním stavu. Stalo se mi to v neděli a byl jsem na pohotovosti ve fakultní nemocnici Motol kde mi dali pouze ortézu a řekli ať si přijdu v týdnu na kontrolu, poté díky nedůvěře v tuto nemocnici jsem šel na polikliniku Lípa na Nových Butovicích, kde se mě doktor, který mi k mému zranění nechtěl říct ani jak se léčí ani jak dlouho a poslal mě domů s tím ať se objednám za dva týdny na zdejší ortopedii.. Opět rozčílen a s bolestí v koleni jsem tedy začal hledat jinde a narazil jsem na pana doktora Kutáčka, kterému jsem ve středu v ranních hodinách zavolal, ten den mě ještě přijal ve své ordinaci v Praze i přesto, že čekárna byla plná objednaných lidí a po shlédnutí mého zranění jen kroutil hlavou, že si mě nenechali už v Motole.. Okamžitě mi našel místo v harmonogramu operací v Mladé Boleslavi a v pátek již provedl osobně operaci. Podle mě takhle vypadá přístup profesionála a člověka, kterého jeho práce neobtěžuje. Tímto mu chci znovu poděkovat za lidský přístup a rychlost jakou se vše vyřešilo. S pozdravem Robert Gómez

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den ,11.listopadu si syn (16.let) zlomil klíční kost při fotbale.Je to prý dobře zlomené - nasazená fixace Del.kruhy. .Kontroly po týdnu +RTG...14.prosince kontrola po 3.týdnech + RTG - dobře se to hojí - kruhy ještě nesundané ,protože to není zcela zahojené -zatím je tam jen svalek. Další kontrola začátkem ledna -kruhy sundavat jen doma -bez sportu nadále.
    Chtěla jsem se zeptat na váš názor za jakou dobu je kost opravdu zhojená natolik ,aby se mohl zapojit do plných tréninků a zápasů .- chodí hrát i za reprezentaci -takže trénink každý den . A jestli se stává často ,že se to opět zlomí . Mám strach ,aby nešel moc brzo hrát a kost se nezlomila znovu -to už by měl po sezóně. Strašně moc děkuji za váš názor -je lepší slyšet více názorů -syn je léčený v Motole na Ortopedii .

Dobrý den, hojení klíční kosti je velmi individuální, k posouzení bych potřebovat rtg snímky.
    Dr Kutáček

MUDr. Milan Kutáček

• Bolesti ramena.Byly zjisteny dve utrzene slachy v pravem rameni napr.supraspinatus.Na röntgenu je videt, ze kost nema jiz zadnou chrupavku a magn. rezonanci je to tez potvrzeno, cili kost narazi vlastne (bez pufru chrupavky)na kost. .Dle sonografu mam tam vytvorenou cystu asi 1cm dlouhou a 2-3mm sirokou. Injekce s kortizonem moc nezabrala, takze k utiseni bolesti beru denne silnejsi davku leku (Novaminsulfon 500mg cili Novalgin), na operaci nechci.Mam tento problem(z aktivnniho sportu, trenink 5-6x v tydnu).Nejprve byla slacha zanicena, prestal jsem ze sportem pred 30 lety,asi pred 10 lety mi slacha praskla a nyni, zhruba 3-4 tydny mam velmi silne bolesti, ze jsem asi 14 dnu nemohl spat.
    Existuje moznost zamezit tyto bolesti, bez operacniho , zakroku?
    Prominte me laicke vysvetleni. Predem dekuji za odpoved.

Dobrý den, dle Vašeho popisu se již jedná o těžkou arthrosu raměnního kloubu. Náprava není jednoduchá, záleží na mnoha okolnostech, na Vašem věku, anatomickém nálezu...
    Těžké arthrosy se řeší i operacemi ramenních endoprotéz, výsledky nejsou ale zcala bezproblémové.
    Pokud se chcete vyhnout operaci je možné ke zmírnění potíží / ne ale jejich plné likvidaci/ využít léžby tzv. "ACP" - detaily můžete najít na mém webu
    dr kutáček

MUDr. Milan Kutáček