Centrum prof. Čecha s.r.o.
Bobkova 736, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
C.L.P.A.
Sokolovská ul, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: C.L.P.A. Jiný

Mám špatnou zkušenost. Doktora bych nedopuručovala.

Umístění: C.L.P.A. Jiný

Pan primář byl první ortoped u kterého jsem měla dojem, že mě bere vážně a neříká že se to spraví samo a mám jen odpočívat... Skutečně jsem měla pocit že se snaží najít nejlepší řešení, vše mi vysvětlil a nechal mě rozhodnout. Zároveň je prostor pěkný, moderní, dobře přístupný a personál celkové milý.

Umístění: Centrum prof. Čecha s.r.o. Jiný

Byli jsme na vysetreni kycli s miminkem a vse probehlo bez problemu.

Umístění: Centrum prof. Čecha s.r.o. vyšetření kyčlí novorozence

Bohuzel nemam uplne dobrou zkusenost, urcite ne s malymi detmi. Na prvni navsteve nam bylo na fyziologickou nezralost doporuceno siroke baleni, bohuzel odpovedi zdali je neco v neporadku jsem z pana doktora musela pacit. Jelikoz se mi to uplne nezdalo, tak jsem kontaktovala jeste jednoho odbornika, ktery po shlednuti fotografii sona konstatoval, ze k sirokemu baleni neni zadny duvod. Na dalsi kontrole si puvodni doktor pochvaloval jak siroke baleni funguje, ze ma kycle mnohem lepsi (siroke baleni jsem nedala ani jednou, a to po konzultaci s odbornikem, ktery se zabyva detskymi kyclemi 30 let, dalsi duvody proc jsem ho nedavala- prdiky, omezena hybnost ditete, ochable svaly, atd.). Na druhe kontrole na kycle 1b doporuceno siroke baleni na noc. Je skoda, ze se nekteri doktori zabrzdi na metodach z 50 let a zbytecne stresuji rodice a trapi deticky az do 4 mesice ve 2 latkovych plinach navic. Technicky sono udelano dobre. Za me s ditetem uz ne.

Umístění: C.L.P.A. Operace ramene

Pan doktor Zídka je profesionál a chlap na svém místě, nepotrpím si na omáčku okolo a jeho přístup mi naprosto vyhovoval, jeho práce mluví za vše, zlaté ruce, odoperované rameno má daleko lepší hybnost, smekám klobouk a děkuji Heglas

Jezdím k panu doktorovi už několik let, operoval mně obě kolena a hlezenní kloub. Jsem naprosto spokojená s jeho vstřícností, profesionalitou a lidskostí. Je to velmi milý lékař a precizní odborník ! Mohu jen doporučit ! Péče na klinice je úžasná, vč.dalšího personálu !!!

Čerstvě odoperována, velmi spokojena. Velmi.
Byl mi doporučen člověkem z oboru a pověsti nelhaly.
Jana Kabátová

nevím jak pan Zídka operuje, ale o tom, že já si svoje dítě (kojence, měsíční dceru) vezmu k sobě do náruče KDYŽ VYŠETŘOVAT SKONČIL, rozhoduji já jako maminka, ok? - ne zdravotnický personál. v tomto případě to bylo tak, že pan doktor buď z nervozity, že už chce jít domů (bylo už něco k páté hodině) nebo aby mi dokázal svou domnělou autoritu lékaře, nevím, ale ať už měl důvod jakýkoli, bylo více než cítit "ve vzduchu", že si na nás potřebuje urvat nějakou energii pro sebe a přikázal mi, abych ho TEĎ POSLOUCHALA, KDYŽ MI CHCE NĚCO ŘÍCT A UKÁZAT (jak složit pleny na 3x), se slovy: "DÍTĚ TO JEŠTĚ CHVÍLI VYDRŽÍ" a zatímco ukazoval, ta malá chuděrka tam řvala jako když ji na nože bere, a když skončil s mluvením, podal mi ji. -- ? -- předtím jsem se ho ptala, jestli ji ještě bude vyšetřovat, že bych si ji vzala do náruče - ne, musel o tom rozhodnout sám, až jemu se bude chtít. nebyl tam jinak jediný objektivní důvod.
já už vím, jak malou obejmout a držet, aby se uklidnila a přestala plakat. kdybych ji vzala, nemusel řvát přes ni a ona by byla u mámy a šťastná. už tak jsou pro ní vyšetřování u lékařů, kde na ní neustále (nejen) sahají cizí lidé, stresující. copak to není dostatečně jasné?
co se týče SAMOTNÉHO VYŠETŘENÍ/NÁLEZU, neukázal nám a neřekl vůbec nic, jen co "budeme teď dělat" - jako robotům. ani neukázal jak mají kyčle novorozence být správně a jak je má naše dítě - kde je rozdíl a proč je tedy nutné/důležité pleny navíc dávat. když jsem se zeptala, nevrle odsekl. k tomuto doktorovi již ne. ne s dítětem.

p.doktor Michal Zídka mne ještě na Vinohradech operoval kyčelni kloub, operace byla pro oba dosti náročná,díky stádiu poškození kloubu a lůžka.Díky jeho přístupu a "zlatým rukám" stále chodím, a běhám ve svých 64 letech!

K panu doktoru Zídkovi jsem se dostala náhodou na doporučení mé kamarádky. Můj předešlý ortoped byl velmi laxní, proto mě přístup pana doktora Zídky velmi překvapil. Oceňuji hlavně jeho ochotu člověku pomoci a né dělat z něj "neschopného pitomce" co si za vše vlastně může sám jak byla bohužel má předchozí zkušenost. V ordinaci vládla naprostá pohoda, sestřička byla také velmi ochotná. Pro mě je to pan DOKTOR a troufám si říct, že jeden z nejlepších v Praze. Moc děkujeme, já i můj syn.