Bobkova 736, Praha
Centrum prof. Čecha s.r.o. (mapa)

Sokolovská ul, Praha
C.L.P.A. (mapa)

Umístění: C.L.P.A. Operace ramene

Pan doktor Zídka je profesionál a chlap na svém místě, nepotrpím si na omáčku okolo a jeho přístup mi naprosto vyhovoval, jeho práce mluví za vše, zlaté ruce, odoperované rameno má daleko lepší hybnost, smekám klobouk a děkuji Heglas

Jezdím k panu doktorovi už několik let, operoval mně obě kolena a hlezenní kloub. Jsem naprosto spokojená s jeho vstřícností, profesionalitou a lidskostí. Je to velmi milý lékař a precizní odborník ! Mohu jen doporučit ! Péče na klinice je úžasná, vč.dalšího personálu !!!

Čerstvě odoperována, velmi spokojena. Velmi.
Byl mi doporučen člověkem z oboru a pověsti nelhaly.
Jana Kabátová

nevím jak pan Zídka operuje, ale o tom, že já si svoje dítě (kojence, měsíční dceru) vezmu k sobě do náruče KDYŽ VYŠETŘOVAT SKONČIL, rozhoduji já jako maminka, ok? - ne zdravotnický personál. v tomto případě to bylo tak, že pan doktor buď z nervozity, že už chce jít domů (bylo už něco k páté hodině) nebo aby mi dokázal svou domnělou autoritu lékaře, nevím, ale ať už měl důvod jakýkoli, bylo více než cítit "ve vzduchu", že si na nás potřebuje urvat nějakou energii pro sebe a přikázal mi, abych ho TEĎ POSLOUCHALA, KDYŽ MI CHCE NĚCO ŘÍCT A UKÁZAT (jak složit pleny na 3x), se slovy: "DÍTĚ TO JEŠTĚ CHVÍLI VYDRŽÍ" a zatímco ukazoval, ta malá chuděrka tam řvala jako když ji na nože bere, a když skončil s mluvením, podal mi ji. -- ? -- předtím jsem se ho ptala, jestli ji ještě bude vyšetřovat, že bych si ji vzala do náruče - ne, musel o tom rozhodnout sám, až jemu se bude chtít. nebyl tam jinak jediný objektivní důvod.
já už vím, jak malou obejmout a držet, aby se uklidnila a přestala plakat. kdybych ji vzala, nemusel řvát přes ni a ona by byla u mámy a šťastná. už tak jsou pro ní vyšetřování u lékařů, kde na ní neustále (nejen) sahají cizí lidé, stresující. copak to není dostatečně jasné?
co se týče SAMOTNÉHO VYŠETŘENÍ/NÁLEZU, neukázal nám a neřekl vůbec nic, jen co "budeme teď dělat" - jako robotům. ani neukázal jak mají kyčle novorozence být správně a jak je má naše dítě - kde je rozdíl a proč je tedy nutné/důležité pleny navíc dávat. když jsem se zeptala, nevrle odsekl. k tomuto doktorovi již ne. ne s dítětem.

p.doktor Michal Zídka mne ještě na Vinohradech operoval kyčelni kloub, operace byla pro oba dosti náročná,díky stádiu poškození kloubu a lůžka.Díky jeho přístupu a "zlatým rukám" stále chodím, a běhám ve svých 64 letech!

K panu doktoru Zídkovi jsem se dostala náhodou na doporučení mé kamarádky. Můj předešlý ortoped byl velmi laxní, proto mě přístup pana doktora Zídky velmi překvapil. Oceňuji hlavně jeho ochotu člověku pomoci a né dělat z něj "neschopného pitomce" co si za vše vlastně může sám jak byla bohužel má předchozí zkušenost. V ordinaci vládla naprostá pohoda, sestřička byla také velmi ochotná. Pro mě je to pan DOKTOR a troufám si říct, že jeden z nejlepších v Praze. Moc děkujeme, já i můj syn.

Chci se ještě jednou vyjádřit k předešlému hodnocení z října 2009. Psala jsem ho jako negativní. Bohužel k tomu mě dohnal můj zdravotní stav, který byl velmi špatný. Když jsem chodila po vyšetřeních (kde právě zjistili poškození menisků atd.) nikde mi s tím nikdo nechtěl nic dělat a každý říkal : "ať si to spraví ten kdo to zvoral". Z toho vyplynul můj názor na p. doktora Zídka, že to "zvoral". Čas ale ukázal, že všechno bylo jinak, že se ostatní mýlili-objevili mi nakonec revmatoidní artritídu, která vše zavinila díky času po který "mohla působit" než byla objevena. Proto opravuji svůj názor a omlouvám se za předešlé hodnocení.
Jolana

Pana doktora mohu jen doporučit, zbavil mě více než ročního trápení jednou operací. Operované rameno dnes funguje lépe než rameno druhé - neoperované. I takto na dálku, ještě jednou velký DÍK pane doktore za vrácení do života. R. Pavlíčková, Praha

Velmi profesionalni a lidsky pristup. Jsem stastna, ze jsem na takoveho ortopeda narazila, ma i skvely pristup k detem.

Pan doktor operoval velice úspěšně maminku mého manžela,koleno jí odoperoval tak,že může zase normálně chodit,cvičit,aniž by ji bolelo.
Má lidský příjemný přístup.