Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

U tohoto lekare jsem byla s mesicnim miminkem. Naridil mi, at si sednu opodal a nesmela jsem stat behem vysetreni u sveho miminka. Toto jsem odmitla s tim, ze mu do jeho prace nebudu zasahovat a ze chci pouze pohladit placici dite, aby se uklidnilo a dat mu najevo svou pritomnost. Lekar byl vytoceny, zvysoval na me hlas a vyzadoval, abych ho poslechla. Kdyz se tak nestalo, odmitl dite vysetrit a poslal nas na Bulovku, kam pry chodi matky meho razeni. Pri me snaze vysvetlit, ze to nemyslim spatne a chci jen byt oporou pro sve dite a otazce, proc to jemu vadi mi sdelil, ze se mnou diskutovat nebude a poslal me pryc stylem "tamhle jsou dvere". Jednal s absolutni aroganci, agresivne a vyzadoval mou poslusnost. Velmi me mrzi, ze me nenapadlo rozhovor nahravat. Rozhodne bych k nemu jiz s ditetem nesla.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Doktor Matějíček mi odmítl sdělit výsledky vyšetření nezletilého syna, jehož jsem zákonným zástupcem, s odůvodněním, že nemám u sebe synův průkaz zdravotní pojišťovny. A to přesto, že si mne pouze kvůli sdělení těch výsledků pozval (telefonicky je sdělit odmítl), přesto, že jsem byl ochoten prokázat svoji totožnost, a přesto, že bylo dopředu sděleno, že syn chodit nemusí (průkaz má u sebe, při samotném vyšetření ho předložil). To vše bez jakéhokoli náznaku omluvy nebo návrhu na vyřešení situace. Návštěva této ordinace je pouze ztráta času.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Souhlasím s většinovým názorem ostatních, tento doktor je jedná velká tragédie, a to jak profesní, tak lidská. Moje chyba, že jsem si před návštěvou nenašla hodnocení. Jakoukoliv otázku považuje za diskuzi, na kterou prý vůbec není zvědavý - je to zkrátka tragéd a arogance sama. Vůbec nechápu, jak ho s takovými ne/schopnostmi vůbec někdo zaměstná. Vyhnout se jeho ordinaci obloukem je jediná správná věc, jinak absolutní ztráta času a nápor na nervy. Naštěstí existuje spousta jiných a špičkových doktorů odborníků, jenom se k nim člověk musí přes takovouto žalostnou zkušenost dostat. Tento pán si zřejmě myslí, že titul MUDr. je zárukou nějaké odbornosti a že jako pacienti jsme povinní všechny ty jeho bláboly respektovat a tupě přijmout. Ale z vyšetření bez pohmatu a RTG vyvodit jednoznačný závěr, který nelze zpochybnit, udělat závěr - to je teda věc. Ono to přece nějak dopadne, ať to trvá, jak to trvá.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Ikdyž jsem byl objednaný tak jsem čekal 2 hodiny v čekárně. Doktor se jednomu z dvou mých problémů vysmál (problém vyřešil jiný ortoped) celou dobu měl "vtipné" hlášky které nesouviseli s mým zdravotním problémem. Návrh léčby byl RTG a za týden naviděnou → týden odkulháš :) podrobnosti jako jakou děláte práci, zda sportujete, nebo něco o vás ho nezajímá. Celé sezení završil větou "stejně všichni čekáme až jednou umřeme"

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Nejhorší zkušenost při řešení zdravotního problému jakou jsem zažila. Požadoval naprosto nesmyslný RTG jiné - nebolestivé části končetiny, nenavrhoval žádné běžné možnosti léčby, žádnou medikace ... jen nechuť pomoci, nepochopení a výsměch. Návštěva ordinace byla ztrátou času ... lékaře nedoporučuji!!!

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Pan doktor mi pečlivě vyšetřil, vše mi jako laikovi vysvětlit a navrhnul léčbu, během vyšetření byl milí i vtipný stejně jako sestřička. Mohu vřele doporučit ordinaci pana doktora, máte li opravdu orthopedický problém a potřebujete pomoci.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. pooperační péče o koleno

Tak tomuto pánovi se asi moc nedá říkat lékař, bohužel se musím přidat k negativním komentářům a potvrdit předešlé zkušenosti pacientů. Arogance, nezájem a především neznalost....Kdybych se nepřipomněla, že je třeba vyndat stehy, nechal by mi je zarůst, na rentgenu hledal kovové šrouby, i když jsem mu řekla, že tam žádné nejsou a dávala mu předešlý pooperační rentgen. Tento pán by měl odejít do předčasného důchodu nebo vrátit licenci. Jednoznačně nedoporučuji komukoliv, kdo chce cokoliv jiného než předepsat rentgen, neboť to je to jediné, co umí. Je mi líto, ale je to bohužel velmi špatný lékař.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Rameno

Bohužel jsem měla stejnou špatnou zkušenost s tímto arogantním nedá se nazvat sni lékařem. Nebyl schopen vstát od stolu a aspoň se podívat z blízka na problém. Řekl, že to stejnak skončí operací a nařídil mi nosit 6 týdnů po 24 hod ortézu a jíst po celou dobu ibalginy…prý klidně 2-3 denně. Po 6ti týdnech na kontrole se opět neobtěžoval vstát a prohlédnout, pouze se zeptal co potřebuju??? Seděl za stolem a konstatoval, že vzhledem k mému opálení jsem ortézu 100pro nenosila a posílá mne na Bulovku. Říkám, že jsem ráda, že ukončujeme spolu léčbu, že lékař, který konstatuje diagnózu dle mého odstínu opálení je profesionál jako stehno a takového arogantního a namyšleného „lékaře“ doufám už nepotkám. Podotýkám, že ortézu jsem nosila z 80%, ale důvodem byl hlavně zánět ramenního vazu, který se měl léčit zprvu. Diagnóza: částečná sublaxace ramene a silný zánět vazu, přehozená ramenní klička. Nechal mne víceméně trápit po 6 týdnů. Opravdu se zamyslete, zda vůbec chcete vážit cestu k takovému „lékaři“ s takovým počtem negativních hodnocení. O přístupu sestry se ani nevyjadřuji!

Umístění: jiné místo skolioza

K tomuto doktorovi už nikdy.
Je tomu již nějaký pátek, kdy jsem se k němu jako čtrnáctiletá holka dostala. Ordinoval v nemocnici na Bulovce, kam nás s maminkou poslala dětská doktorka po nálezu skoliozy.
Doktor mi sdělil, že kvůli skolioze nebudu moci mít děti. A řekl to způsobem, jakoby o nic nešlo. Přístup k pacientovi tedy příšerný a nechci si ani domýšlet, jak by takový doktor sděloval pacientovi například nález nádoru. Jiní doktoři to nechápali, že prý za takový přístup k pacientovi by mu nejraději sebrali licenci.
Přestoupila jsem k jinému lékaři. Jeho přístup se nedá s tímto pánem srovnat. Jako nebe a dudy.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Kontrola po úrazu kotníku

Chtěl jsem zde uvést podrobný popis toho, proč tohoto lékaře nedoporučit, avšak zdejší komentáře mi doplnily chybějící kousky skládačky. Po úrazu kotníku jsem šel pro doporučení na rehabilitaci, kteroužto jsem nedostal. Ale bandáž z Metisu ano (AHA!). Pan doktor je kultivovaný, ale vlastně mi nic neřekl a nevysvětlil. Jo a taky postrašil čímsi doživotním, což je moc príma pro kohokoliv v každém věku. Tomuto pánovi se vyhněte. Bude mít alespoň méně pacientů a tak se snad při menším počtu lidí jeho přístup k člověku zlepší.