Stomatologie Horešovský & Mašek
Tachovská 8/609, Praha

Umístění: Stomatologie Horešovský & Mašek

Dobrý den, pana doktora si nesmírně cením a nemohu si stěžovat na jeho práci. Možná to je i mým zdravotním problémem, který mám, a díky panu doktorovi se podařilo ho do jisté míry opravit. Přístup pana doktora je za mě dobrý a odbornost přímo vynikající.

Umístění: Stomatologie Horešovský & Mašek Vytrzeni dvou osmicek

Pan doktor a cely jeho kolektiv,je naprosto úžasný,Mohu všem jen doporučit.Trhal mi dva zuby,pod rajským plynem a opravdu skvěle. Úžasné chování pana doktora i sester.Moc jim dekuji

Odborně asi v pořádku, neměla jsem žádné reklamace jeho práce, ale nelíbí se mi jeho chování v ordinaci. Nad pacientem si povídá se sestrou o svých dětech apod., to nepovažuji za profesionální. Teď v lednu jsem tam byla na kontrole, vrtal mi zub. Když jsem moc silně skousla novou plombu, tak mi vynadal, že tak silně ne, že to musí udělat znovu a pronesl: "To je tak, když ženy neposlouchají muže. Však voni vás to ty muslimové naučej!" Pokračoval dál rádoby freudiánskou psychoanalýzou toho, že ženy už nechtějí změkčilé bílé muže a chtějí drsné muslimy, kteří je násilím donutí se vrátit k plotně. Toto říkal nahlas před dvěma ženami (já a zdr. sestra).
Vidím, že poslední názory tady jsou starší než rok a půl, za tu dobu se mohlo mnohé změnit. Každopádně by si měli lékaři obecně své politické názory a soukromé povídání nechávat pro sebe. Od jiných klientů vím, že bere přednostně neobjednané pacienty, své známé, zatímco objednaného tam nechá i hodinu a půl čekat. Pan Mašek ztratil klientku.

Když čtu názory na pana doktora Maška, musím jenom konstatovat, že vše dobré, co bylo řečeno, je pravda. Jsem moc ráda, že jsem se k panu doktorovi dostala, i když tomu předcházelo úmrtí mého pana zubaře, shodou okolností byl MUDr. Mašek jeho "žákem". Opravdu je vynikající a díky pokročilosti vědy, materiálu a pravděpodobně nesmírné houževnatosti pana doktora svého učitele přeskočil, protože mám zkušenost, že ten by se se mnou do implantace zubů nepustil. Pokud se k němu dostanete, mohu jenom doporučit. Pacientka Lola Laštovičková

Vše, co tu již bylo napsáno, sedí 100%. Není to klišé, ale na návštěvy k panu doktorovi se vždycky těším. Pan doktor i se sestřičkou jsou neskutečně příjemní a vtipní lidé, kteří dokázali překonat mé dříve zakořeněné nepříjemné zubařské zážitky. O profesionalitě, lidskosti, ohleduplnosti a obrovském osobním nasazení ani nemluvím. Pan doktor i sestřička jsou můj zubařský poklad. Škoda, že na ty návštěvy u nich nemáme víc času :)

S panem doktorem jsem maximálně spokojená, dokonce jsem zvládla i vrtání bez injekce, což se mi s jiným doktorem nestalo. Chodíme tam celá rodina a jen co se narodí naše malý, hned jak se prořežou zoubky, půjde tam taky.

C

S přítelkyní chodíme k Dr.Maškovi a přítelkyně zavítala k zákroku také k Dr.Přichystalovi(sousedící ordinace).Oba jsou špička ve svém oboru se 100% nasazením a osobním přístupem a zájmem o pacienta.Jsme rádi, že můžeme chodit k takovým odborníkům.

Pan doktor Michal Mašek je neuvěřitelně lidský, slušný a příjemný člověk. Předpokládám, že nikdo nechodí k zubaři s radostí, já tedy obzvlášť ne:-), ale jeho přístup k pacientům, kteří mají ze zubařského křesla přímo "fóbii", je neuvěřitelný. Takovým pacientům nabídne ošetření v analgosedaci (už to mám za sebou) a vřele doporučuji těm, kteří si pro strach z bolesti zubů nechají svůj úsměv dojít tam, kde se o hezkém úsměvu už hovořit zcela jistě nedá. Pomůže každému a oceňuje, že i přes strach ze zubního ošetření pacient příjde. Jeho vlídný úsměv při odchodu se nedá ničím nahradit :-)). Prostě PAN zubař !!!

I naše celá rodina navštěvuje už několik let tohoto zubaře,sme velice spokojený!!I když mám velké trápení se svými zuby,on vždy pomůže,a od doby kdy ho navštěvuji,už se zubaře nebojím!!Lepšího totiž neznám..!Wildhaberovi

Milý, pečlivý, hezký přístup.