Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Stal se mi úraz, dle jednoho ortopeda z pohotovosti to bylo na sádru, ale nebyl si tím jist, tak to konzultoval ještě s jedním doktorem, ten byl opačného názoru. Kdo si dnes může dovolit být měsíc doma, když to není nezbytně nutné? Šla jsem tedy za panem doktorem Chromým, který mi byl doporučen, jestli by se nemohl podívat na ten snímek a říct mi svůj názor.
Bohužel jsem byla velmi zklamaná, jednání příšerné, arogantní, nepříjemný, prakticky se se mnou vůbec nebavil. Jediné, co mi řekl bylo, že nemůže kontrolovat to, co dělal jeho kolega, a že pojišťovna hradí jen první ošetření. Tohle že je druhá konzultace, takže ať mu zaplatím 300,- a táhnu k čertu.
Naprostý nezájem o mě, jediné, co ho zajímalo, abych mu zaplatila za to NIC, co pro mě udělal.

Po přečtení referencí jsem byl skeptický, přesto jsem se k p doktorovi objednal s bolestí kolene. Objednal mne velice rychle a v čekárně jsem přiliš nečekal. V tom bych dal panu doktorovi plus.

Vyšetření však podle mne neodvedl nejlépe, dost laksně. Po měsíci stále zhoršujícího se stavu a žádného dalšího vyšetření, jen čekání a píchání injekcí, jsem vyhledal pomoc jiného ortopeda - na doporučení, který se až chytal za hlavu, jakto, že jsem nebyl na rentgenu, ani na jiném vyšetření a hned mě na ně poslal.

Nakonec se pan doktor ještě urazil a z ordinace mne vyhodil dosti nehezkým způsobem, který mne přivedl sem, abych se podělil o ne zrovna dobrou zkušenost a k novému ortopedovi jsem přivedl i svoji babičku s bolestmi kyčle.

Diagnozu mi též udělal od stolu, protože si přečetl zprávu z ambulantního vyšetření ( vymknutí rameního kloubu ). Poučil mě co mám dělat nebo spíš nedělat a po 3 měsících jsem prodělal rehabilitaci. Po dalších 2 měsících cvičení je rameno OK. Čekací doba, když přijdete v domluvenou hodinu je vcelku normální cca +10minut. Tohoto doktora doporučuji.

diagnozu mi udělal od stolu,bez vyšetření mě objednal na operaci, která byla úplně zbytečná. kontroly v jeho čekárně představuji několika hodinové čekání, někdy bez omluvy nepřijde vůbec. s takovýmto přístupem jsem se ještě nesetkala Arogantní nepříjemný. Nedoporučuji.

Vynikající ortoped s osobním přístupem.

Jsem v 7 měsíci těhotenství, pravděpodobně se mi propadla klenba na pravé noze, tak jsem vyhledala nejbližšího ortopeda, tedy MUDr.Chromého. Na první návštěvě mi bez rentgenu, jen tak podle hmatu řekl, že je to únavová zlomenina,snažila jsem se mu vysvětlit, že převážně doma ležím, protože jsem na rizikovém a že se mi to nezdá. Na to mi předepsal ortézu, že si jí mám koupit ve zdravotních potřebách a doporučil mi prodejnu na Praze 6 v Dejvicích. Tam tento druh ortézy vůbec neznaly, a když jsem volala do více zdravotních potřeb včetně Motola, všude mi řekli, že tento druh neznají. Za cca 2 týdny na kontrole mi řekl, že je to z nedostatku vápníku a na poslední kontrole řekl, že je to rychle přibívající váhou v těhotenství...., no tak si jakoi laici vyberte, od té doby jsem tam nešla, koupila si vložzky do bot a problém, zdá se, se vyřešil.Tak že opravdu NEDOPORUČUJU.

Pana doktora Chromého jsem mělam možnost poznat blíže
jako pacient a je to špičkový odborník, který mi zachránil po těžké fraktuře kotník, díky němu nekulhám, mohu jen doporučit.a samozřejmě když vidí jak lidi nic nedělají pro prevenci a pak chtějí zázraiky...občas ho chápu.DOPORUČUJI.Alena Bernardová

Byla jsem u pana doktora kvůli bolesti v kyčli, kterou trpím dlouho, po vyšetření řekl že tam nic nemám, tak mě poslal na rentgen a v něm nic nebylo, choval se jako bych si tu bolest vymýšlela, ptala jsem se ho tedy co s tím dělat, že mě to opravdu trápí, jestli mám brát nějaké potravinové doplňky, nebo něco a arogantně řekl následující "pomůže Vám víc, když si dáte dlažební kostku na noční stolek". Ani mi nedoporučil abych zašla třeba na jiné oddělení, naštěstí jsem po té šla ke své obvodní lékařce a ta mě poslala na revmatologické, kdyby nebylo ji, tak to asi nechám být, protože on mi dal najevo, že to nic není.

Měla jsem problémy s kolenem a tudíž jsem vyhledala pana doktora. Neudělal mi ani rentgen a diagnózu určil takříkajíc od stolu. Poté jsem šla jinam a rázem jsem věděla, s rentgenem!!! na čem jsem!!!

Pan doktor Chromý je dle mého názoru špičkový odborník, který se neschovává za hezká slovíčka, ani za drahé zahraniční medikamenty, ale léčí profesionálně. Říká pacientům i nepříjemnou pravdu. A proto ho doporučuji, protože po jeho vyšetření si jako pacient uvědomuji, že mohu trpět nějakou nemocí a musím se s touto nemocí vyrovnat a nežiji v kladných představách, že doktoři vyřeší všechny problémy.