Zubní ordinace
Ke Zdravotnímu středisku 9/447, Praha

Umístění: Zubní ordinace

Dříve jsem se jakéhokoliv lékaře, zubaře neskutečně bála a měla z toho stres, od chvíle co chodím k paní zubařce Havelkové se to otočilo o 180 stupňů. Chování a jednání paní zubařky je na špičkové úrovni, s člověkem zachází lidsky, vše vysvětlí, je svá a na nic si nehraje, to udělá pro psychiku a náladu pacienta taky moc. A velké plus, od ní zákroky ani nebolí! To je radost! Takže za mě 10 bodů z 5ti!!!! :-)

Nevím, jak to napsat a být přitom slušná...... takže lidi, pokud máte své zuby rádi, utíkejte pryč!

I při předem domluveném termínu návštěvy bylo běžné že jsem v čekárně čekal pře hodinu navíc.
Formu provedených ošetření jiní lékaři komentovali jako minimálně nevhodnou.

S PANÍ ZUBAŘKOU JSEM SPOKOJENÁ, LEPŠÍ JSEM NEMĚLA.

výborná

Velmi dobra a profesioalni zubarka, porad se chechta takze se clovek tolik neklepe. Navic se neuctuje za "dobry den" jako hodne stomatologu dnes..

velice doporučuji...

Paní doktorka je moc ochotná a milá.

Je fak super lekarka a aj odbornicka.Ked som bola mladsia zubary ma dost odpudzovali snad ako pomali kazdeho cloveka a ked uz bolo najhorsie az vtedy som sa ho odhodlala navstivit.Alde teraz som spokojna a nebojim sa vobec pretoze pani doktorka ma super vpliv na psichiku cloveka a mna osobne vzdi privedie na inu kolaj takze ked sedim v tom kresle a mam bolesti ona svojim optymizmom a dobrou naladou zahna vsecko spatne a ani sa nenazdam a je koniec zakroku.Kiez by bolo takych lekarov viac!

S touto lékařkou mám vynikající zkušenosti. Je to nejlepší odbornice s kterou jsem se ve svém životě setkala. Jsem její stálou klientkou již několik let.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli stále nabírate nové pacienty?

ne nenabíram již plna kapacita

MUDr. Michaela Havelková