KVALIDENT s.r.o. (mapa)

Resekce kořenů zubů • od 4 500 kč +17 Více

Keramická fazeta, onlay • od 8 450 kč

Celokeramická korunka • 8 450 Kč

Metalokeramická korunka • 6 640 Kč

Soukromá stomatologická praxe - Samarská statní lékařská univerzita (Samara, Rusko), 1995-2000 - Atestace v oboru ”Stomatologie chirurgická” 2...

• zubní kaz
  • bolesti zubů
  • bolest čelistního kloubu

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Umístění: KVALIDENT s.r.o. zubní náhrady

Pan doktor Jurčenko je opravdu génius. Nic nebolí a to k němu chodím 2 roky. Velmi vstřícný a pohodový lékař!!! Doporučuji!!!!!

Názor přidán dne 20.12.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Jurčenko umí výborně jednat s lidmi, jeho informace jsou přesné a srozumitelné. Je to profesionál, jak má být. Vlasta Šimková, Praha 10

Velmi zručný, jemný a erudovaný zubni lékař. Vždy ihned pochopí, co mám na mysli a je opravdu zručný a i bez anestezie to nebolí. Jen je škoda, že má tak málo času na záchovnou stamotologii apod, protože se věnuje hlavně chirurgii a protetice. Nevím, komu jinému bych mohla věřit .

Pana doktora mohu vřele doporučit, jsem opravdu nadšená, že jsem konečně našla blízko takle super doktora. Několikrát jsem volala či psala mimo ordinační dobu a nikdy nebyl problém, vždy odpovězeno. Manžel též nadšen postupně dávají dokupy zuby. Vítová

Pan doktor je velký profesionál, vše ohledně léčby zubu mi vysvětlil a perfektně zub vyléčil a zachráníl.
Vyzkoušela jsem několik zubních lékařů, ale tento je nejlepší. Všem vřele doporučuji i prostředí v ordinaci je příjemné. Je empatický a precizní, což všichni zubní lékaři nejsou. Renata Smolíková

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi empatický vztah k pacientovi, jemné a citlivé zacházení. Po 50 letech chodím k zubaři beze strachu. :-)

S nejčistším svědomím můžu pana doktora doporučit. Díky svému velmi zanedbanému chrupu jsem absolvovala už mnoho návštěv na této klinice a byly mi prováděny všemožné zákroky (a ještě jich mám hodně před sebou) - největší stres jsem zažívala před první návštěvou, teď už se vždy na ošetření těším - pan doktor je velmi pečlivý, citlivý, jeho práce je čistá a precizní. Ochotně zodpoví veškeré dotazy - nikdy nemám pocit, že bych s něčím otravovala. Vždy jsem se zubařů velmi bála, před ošetřením několik dnů nespala, nejedla - teď už ten pocit nemám.
Hana Hampacherová

Svědomitý lékař, klade důraz na prevenci, nikoli na pouhé opravy zubů, ochotně zodpoví dotazy pacienta. Informace, které jsem získala od pana doktora Jurčenka, jsem bohužel dosud od žádného lékaře neslyšela. Po opakovaných poměrně náročných chirurgických zákrocích jsem ani jednou netrpěla pooperačními komplikacemi. Práce pana doktora je pečlivá a odborná. Prostředí v ordinaci je velmi příjemné. Dana Kratochvílová, Praha 5

Rentgen zubů

Implantát Straumann s korunkou

od 32 000 kč

od 32 000 kč

KVALIDENT s.r.o.

Vstupní prohlídka a plán ošetření

210 Kč

Implantáty

Protetická rehabilitace

Augmentace alveolarní kosti

Umístění: KVALIDENT s.r.o. zubní náhrady

Názor přidán dne 20.12.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Hana Hampacherová

• zubní kaz