KVALIDENT s.r.o.

(21 názorů)

KVALIDENT s.r.o.

Trojická 1910/7

128 00 , Praha , hl. město Praha

Nabízíme komplexní kvalifikovanou péči o chrup pro děti a dospělé. Naším cílem je dlouhodobá spokojenost pacientů, a proto používáme pouze nejmodernější materiály a technologie: estetické kompozitní výplně, celokeramické korunky a fazety, spolehlivé špičkové implantáty, šetrné bělení zubů a fluoridaci – vždy Vám nabídneme optimální a individuální řešení.

Naše vybavení

• Analgosedace

Vyšetření

• Preventivní prohlídka

Nemoci

• Léčba zánětu dásní (parodontitidy)
  • odhalení krčku zubu

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Denis Gavrikov

Zubař, MDDr.

• M
      Umístění: KVALIDENT s.r.o.

Pan doktor Gavrikov je velmi šikovný a pečlivý. Se zákrokem u dcery s vysokou kazivostí mléčných zoubků jsme byli velmi spokojeni.

• V
      Umístění: KVALIDENT s.r.o.

Pan doktor Gavrikov je precizní velice profesionální lékař. Navštívila jsem ho již několikrát. Je velice pečlivý, klidný a má příjemný přístup.
      Navíc ošetření v Kvalidentu je bezbolestné, což jsem opravdu uvítala! Termíny k objednání jsou poměrně krátké.
      Za sebe mohu velice pana doktora i celý tým Kvalidentu stoprocentně doporučit.
      Kadiová Veronika

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Maxim Jurčenko

Zubař, Parodontolog, MUDr.

• E
      Umístění: KVALIDENT s.r.o.Služby: resekce kořenů zubů

Nepíšem hodnotenia lekárom, ale tentokrát som sa rozhodla, že spravím výnimku. Som pacientkou pana doktora už asi 10rokov, kedy ma odmietla vyšetriť moja bývalá zubárka, kvôli ktorej liečbe sa mi zapálil koreň vo zvyšku zubu pod korunkou, ktorá sa následne ulomila. Pán doktor pomohol problém vyriešiť a odvtedy som s ním nemala jedinú zlú skúsenosť, vždy je pokojný, ochotný, ľudsky príjemný a profesionálny. Rozhodne odporúčam.

• K
      Umístění: KVALIDENT s.r.o.Služby: zubní náhrady

Pan doktor Jurčenko je opravdu génius. Nic nebolí a to k němu chodím 2 roky. Velmi vstřícný a pohodový lékař!!! Doporučuji!!!!!

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře