KVALIDENT s.r.o.

(19 názorů)

KVALIDENT s.r.o.

Trojická 1910/7

128 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Nabízíme komplexní kvalifikovanou péči o chrup pro děti a dospělé. Naším cílem je dlouhodobá spokojenost pacientů, a proto používáme pouze nejmodernější materiály a technologie: estetické kompozitní výplně, celokeramické korunky a fazety, spolehlivé špičkové implantáty, šetrné bělení zubů a fluoridaci – vždy Vám nabídneme optimální a individuální řešení.

Naše vybavení

• Analgosedace

Vyšetření

• Preventivní prohlídka

Nemoci

• Léčba zánětu dásní (parodontitidy)
  • odhalení krčku zubu

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Denis Gavrikov

Zubař, MDDr.

• V
      Umístění: KVALIDENT s.r.o.

Pan doktor Gavrikov je precizní velice profesionální lékař. Navštívila jsem ho již několikrát. Je velice pečlivý, klidný a má příjemný přístup.
      Navíc ošetření v Kvalidentu je bezbolestné, což jsem opravdu uvítala! Termíny k objednání jsou poměrně krátké.
      Za sebe mohu velice pana doktora i celý tým Kvalidentu stoprocentně doporučit.
      Kadiová Veronika

• Umístění: KVALIDENT s.r.o.

Vynikajici - mohu vsem vrele doporucit! Dr. Gavrikov je velmi mily, profesionalni a peclivy, se sestrickou jsou dokonale sehrani. Jeden zub mi vytvareli prakticky z niceho a vypada uplne jako pravy. Navic vse zcela bezbolestne. Dekuji moc!

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Maxim Jurčenko

Zubař, Parodontolog, MUDr.

• K
      Umístění: KVALIDENT s.r.o.Služby: zubní náhrady

Pan doktor Jurčenko je opravdu génius. Nic nebolí a to k němu chodím 2 roky. Velmi vstřícný a pohodový lékař!!! Doporučuji!!!!!

• V
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Jurčenko umí výborně jednat s lidmi, jeho informace jsou přesné a srozumitelné. Je to profesionál, jak má být. Vlasta Šimková, Praha 10

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře