Hotovost

Odstranění zubů +8 Více

Implantáty

Bělení zubů

Můstky

Vedu moderní zubní kliniku Dentema Stomatologie s.r.o., která se zaměřuje na bezbolestnou péči a individuální přístup k pacientovi. Navštivte nás a my...

• zubní kaz
  • zubní kámen
  • zánět dásní

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: Dentema Stomatologie s.r.o. Vstupní prohlídka

Objednala jsem se k p. Mudr Jurisovi a čekala více než 2 měsíce na vstupní prohlídku. Den před prohlídkou mě p. recepční poslala SMS DORAZTE v 10.30 místo 13.30 . Jak si zajistit volno z práce ,z večera na ráno,je nezajímá a to vše bez omluvy.Musela jsem čekat více než 2 týdny na náhrádní termín ,den před´- opět zpráva,že Mudr Jurisa ZITRA neordinuje. Velice neprofesionální jednání.....................Nedoporučuji

Pan doktor je snad nejlepší zubař jakého znám a ke kterému jsem kdy chodila. Je velice citlivý, empatický, hodný a hlavně jeho práce je úplně dokonalá a chtěla bych mu za jeho práci poděkovat. Nikdo totiž nepozná, že mam v puse implantáty nebo že mam spravené přední zuby, je to tak dobře udělané, že to nejde vidět :-) Mohu jenom doporučit, protože lepší zubař v Brně není :-)

Nechala jsem si zhotovit fazety na horní jedničky a dvojky a jsem velmi spokojená s výsledkem, pan doktor mě podrobně seznámil s postupem, vše proběhlo hladce a bezbolestně. Zuby vypadají naprosto přirozeně. Personál je velmi milý, prostředí příjemné a hezké.

Ivoš
dnes jsem byl ošetřen s akutním zánětem mnou zanedbaného zubu ( a vlastně celého chrupu). Přístup celého kolektivu vytvořeného MUDr. Jurisou je ukázkou profesionální týmové práce. To si pak člověk uvědomí, že "dobrý zubař" není jen persona, ale bez dobře sehraný kolektiv, kde má každý přesně to své místo. Děkuji pane Doktore všem.
p.s. Pokud zde někdo píše o cenách, které ho překvapují, pak nic nepochopil.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

jsem čerstvě po vstupní prohlídce, pan doktor Čech mě vše ukázal, vysvětlil, řekl přibližnou cenu zákroku. S tímto spokojenost, nespokojenost s dlouhou čekací dobou, nejsem si jist, jak by to bylo s akutním vyšetřením. Ceny vyšší, ale za kvalitu se dnes platí.
Ondřej

MUDr. Matěj Jurisa

Dobrý den pane Ondrej, v případě akutního problému máme pro naše pacienty vyhrazeny speciální termíny, takže se nemusíte obávat toho, že byste dlouho čekal a nebyl ošetřen. S pozdravem Dentema Stomatologie

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přístup této ordinace je absolutně profesionální, prostředí překrásné a výkony obdovuhodné. Bohužel toto není standard pro každého a pokud si extrémně neceníte svých zubů nebo nemáte příjemn nad 40 tisíc korun měsíčně....No prostě :-)

Jsem opravdu ráda, že jsem přešla k Jurisovi. Pan doktor pomocí těch svých mašin nejen vyvrátil teorii mého předešlého zubaře o chybějících osmých zubech (rentgen ukázal, že jsou ještě schované a že mi akorát rostou zkřiva, takže mohu očekávat ještě komplikace-dobré vědět), ale také se mu podařilo dát mi správnou bílou plombu z nějakého materiálu, který mě nebolí a vypadá neviditelně (s bílou plombou od bývalého zubaře jsem měla bolesti při kousání a musel tam jít zpátky ošklivý amalgam). Jurisa je asi trochu dražší než v jiných městech, ale není se čemu divit: ordinace přístupná uprostřed Brna a taky ty mašinky a moderní materiály, to všechno určitě něco stojí. Ten můj předchozí zubař byl sice trochu levnější, ale nadělal mi v puse pořádnou paseku, už bych zpátky nešla. Jednou jsem kvůli termínově lepšímu objednání šla k jednomu z Jurisových spolupracovníků v týmu, a byla jsem taky spokojená.

O

Děkuji, že jsem mohl využít péče tohoto lékaře. O víkendu se mi utrhla korunka, kterou jsem měl OK nějakých deset let. Po zavolání se se mnou hned domluvil na termínu a poté ještě aktivně zavolal zpět, že mne může přeložit ještě na bližší termín, což bylo mimo obvyklé pracovní hodiny. Korunku vymodeloval tak, že jsem před zrcátkem nepoznal, která je pravá a která náhrada. Vyhrál si nejen s tvarem, ale také s pigmentem. Během zákroku říkal, co bude dělat, takže jsem byl v klidu. Byl jsem u něj už poněkolikáté a pokaždé jsem odcházel spokojen. Prostě totální spokojenost, doporučuji.

dražší, ale slušný, informovaný a důvěryhodný

F

U pana doktora Jurisy jsem si nechala vybělit přední odumřelé zuby asi před dvěma lety. S výsledkem jsem doteď spokojena. Zkusila jsem se proto u něj zaregistrovat i co by pacient, ale příliš jsem nepochodila. Volala jsem do jeho ordinace s tím, že mne bolí zub, tedy zřejmě bude na prvním místě spravit kaz a dále jsem žádala o preventivní prohlídku, na které jsem dlouho nebyla. Na vyšetření jsem čekala 14 dnů...Jeho nová ordinace je opravdu luxusní...nicméně..Až po příchodu jsem zjistila, že mne neobjednali k MUDr. Jurisovi, ale nějakému jinému zubaři, kterého neznám a nemám s ním zkušenost, přesto, že jsem volala na číslo dle původních stránek MUDr. Jurisy. Šlo o sice sympatického mladého zubaře se vstřícným přístupem, ale řekla bych čerstvě po škole.... Ten mi kaz opravdu našel, byť na jiném zubu než jsem předpokládala. Opravu vyčíslil přibližně na 1500 Kč. Plomby hrazené pojišťovnou prý nedělají. Když už jsem si zajistila hlídání pro děti, abych se k zubaři vůbec dostala, byla jsem v tu chvíli ochotna tu částku obětovat. Nicméně mi bylo sděleno, že bych na opravu kazu musela přijít další týden, neboť po mě je na řadě jiný pacient. Takový přístup nechápu. Pokud se objednám k zubaři s tím,že mne bolí zub, očekávám, že budu odcházet se spraveným zubem a mít klid. Na to, abych jezdila k zubaři každý týden nemám čas.

Preventivní prohlídky

Běžný termín

Korunky

Umístění: Dentema Stomatologie s.r.o. Vstupní prohlídka

Ivoš
p.s. Pokud zde někdo píše o cenách, které ho překvapují, pak nic nepochopil.

Ondřej

MUDr. Matěj Jurisa