Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Měl jsem obrovské štěstí, když jsem se u pana doktora před lety zaregistroval. Je to vynikající odborník, vždy příjemný a ochotný se skvělým přístupem k problémům pacienta. Naprostý profesionál !! Ošetřil mě po víkendovém úrazu a opět se mohu bez problémů najíst a smát se. Díky, díky "Pane doktore"!!

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Dnes jsem pana doktora navštívila poprvé a jsem nesmírně vděčná za jeho práci a ochotu.
Vždy jsem se zubařů bála,nebo mám špatné zkušenosti,zuby nemám v dobrém stavu a opravdu jsem moc ráda za takového lékaře, jakým je právě pan doktor Martin Šebele.
Mockrát Vám pane doktore děkuji.

Umístění: Poliklinika Malešice Zuby

Dobře pečuje jak o dospělý, tak o dětský chrup. K MDDr. Šebelovi chodím já, manžel i 3 léta dcera. V ordinaci je pohoda. Dcera se pana doktora nebojí. Nafoukl jí gumovou rukavici jako balonek. Pak jsme přišli s dinosaurem co má velké zuby a on nejdřív prohlížel dinosaura a pak dceru. Naprosto super přístup i k dětem. Doporučuji.

Umístění: Poliklinika Malešice ošetření kořenových kanálků

Od doby, co navštěvuji ordinaci pana doktora Šebeleho (už 9 let), se nebojím zubaře. Profesionální přístup, precizní ošetření je samozřejmost. Vyhovuje mi, že před každým zákrokem jsem informována, co a jak se bude dít. Vřele doporučuji!

Umístění: Poliklinika Malešice Partnerovy špatné zuby

Pan doktor Šebele je nejlepší zubař, kterého jsme kdy měli. Perfektní přístup, partnerovi zachránil zuby poté, co byl leta u zubařů, kteří mu je zničili. Zuby se mu lámaly, praskaly, drolili.
I já jsem velmi spokojena s péčí a přístupem.

K panu doktorovi chodim uz nekolik let a jsem maximalne spokojena. Ocenuji mily a lidsky pristup, dobre vybavenou ordinaci a predevsim skvele odvedenou praci. K panu doktorovi jiz presla postupne cela nase rodina. Dekuji za perfektni peci :-) J. Hois

Po špatných zkušenostech od minulého zubaře, které přerostly z velký strach ze zubařů, je toto nesrovnatelné. Pan zubař je milý, hodný, všechno vysvětlí, opravdu profesionál. V ordinaci má RTG, takže člověk kvůli snímkům nemusí chodit někam jinam. Více takových lékařů. Díky!

S přítelem jsme tento týden pana doktora navštívili prvně a už nebudeme měnit. Je lidský a velmi profesionální, pečlivý a pro pacienta je přínosné, že vše ochotně vysvětlí a na každého si najde dostatek času. Na řadu jsme šli přesně na minutu, organizace času je tedy taktéž na jedničku. RTG přímo v ordinaci je další plus. Děkujeme!

S panem doktorem jsem velmi spokojena. Je milý a profesionální. Ordinace je výborně vybavená.

Pan doktor je mladý sympaťák, vše pořádně vysvětlí, poradí, vlastní RTG je velká výhoda, člověk se nemusí trmácet na jiné pracoviště. Mám pocit, že nové pacienty ještě přijímá.