Praktický lékař - stomatolog
Sídliště 1100, Praha

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Pan doktor MUDr. Laštovka je profesionál, je vždy velmi vstřícný, ochotný a vděčím mu za jeho péči, která je naprosto nadstandardní. Po různých zkušenost mohu říci, že se porvé těším na návštevu zubaře! Pan Laštovka je naprosto úžasný a jsem mu vděčná za veškerou práci, kterou odvedl. On i paní sestřička jsou navíc vždy velmi milí a nemohu si tuto ordinaci vynachválit. Jsou skvělí! Martina Grossová

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

MUDr. Laštovka je velmi ohleduplný a precizní lékař.Vždy se mi dostalo maximální péče i vysvětlení priblému.Chodím k němu 25 let a mohu jen doporučit.

Prvních pár návštěv mi napravoval hrůzy co mi tam napáchala povinná školní zubařka! Díky němu se moje hrůza ze zubařů změnila na pouhý strach, jinému zubaři ale nevěřím a ani když lezu bolestí po zdi tak k nikomu jinému nejdu, radši si počkám až se Martin vrátí ze školení/dovolené. Nemá to se mnou lehké, i po těch 25letech co k němu chodím se bojím, ale vím že mu můžu věřit a že se pokusí pokud možno bezbolestně můj problém vyřešit. Nejlepší zubař!!!

Umístění: Praktický lékař - stomatolog

Naprosto úžasný zubař, profesionální, sympatický, skvělá atmosféra v ordinaci. Má se mnou i svatou trpělivost. Chodím k panu zubaři Laštovkovi asi dvacet let.

Pan doktor Laštovka je nejlepší zubař, kterého jsem kdy potkala a jsem moc ráda, že mě ošetřuje, i když z mých častých návštěv a nekonečných otázek musí zešedivět. Vždycky mi všechno vysvětlí, nikdy nebyl nepříjemný a hlavně všechny jeho zákroky jsou prováděny citlivě (s porozuměním - vzhledem k mému strachu ze zubaře) a odborně. Stoprocentně mu důvěřuji a jemu i jeho milé sestřičce bych dala těch 5 hvězdiček ne jednou, ale několikrát! Děkuju moc za vše.

Vynlkajici lekar. Vzdy ochotny a profesipnalni. Diky

Skvělý přístup k pacientům.

Sestříčko Jitko moc nam chybíte, bylo tam veselo, čisto, pohodově, toto je hrůza......Lada

jsem velice spokojen již řadu let

Dobrý stomatolog