MUDr.

Markéta Neckářová

Zubař

19 názorů +přidat

Vážení pacienti, v našem zubním centru Smilelnad se výhradně zaměřujeme na preventivní a estetickou stomatologii. Naším cílem je bezbolestné a kvalitní ošetření s použitím nejmodernějších… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• Pani doktorka mi vcera vytahla osmicku. Byla uzasna. Takovy zakrok, hlavne neplanovane, nouzove, je obtizny a stresujici, ale byla velice sikovna a odnazna. Muzu opravdu rici, ze to nebolelo, a, ze diky ni a jeji sestricky, jsem se citila v bezpeci. Vzdycky, kdyz chodim na prohlidku, vsichni v Smilelandu jsou profesionalni, a projemne. Mohu jen doporucit. (Omlouvam se, za mou Cestinu, jsem Anglicanka....)
    Marketa Neckarova extracted my wisdom tooth. She was just great. This kind of procedure, especially when unplanned, is difficult and stressful, but she was extremely skilled and reassuring. I can honestly say that it didn't hurt! And thanks to Dr. Neckarova and her dental nurse, I felt I was in safe hands. Whenever I visit "Smileland" the staff are all very professional and friendly. I can heartily recommend it.

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice celkově spokojený :) objednání přes tyhle stranky ..pristup prijemny ...kolektiv usměvavý , profesionální :)

• V první řadě musím zmínit, že jsem měla ze zubařů panickou hrůzu, již v čekárně jsem byla na omdlení, proto jsem se zubařům vyhýbala jak to jen šlo, okolnosti mne však donutily a já na internetu objevila paní doktorku Neckářovou. V recenzích jsem se dočetla, že je to anděl a musím jen souhlasit!!! Paní doktorka je velmi milá, vstřícná, vše vám vysvětlí. Pokaždé mi ošetřovaný zub umrtvila, takže člověk jen vydrží malé píchnutí a pak má celý zákrok bez bolesti a v klidu! Nyní chodím k zubaři jak kdybych šla do obchodu pro rohlíky:-) Už se vůbec nebojím! Personál je velmi příjemný a prostředí krásné! navíc co paní doktorka umí , to je pro mne úplný zázrak!! každý zub se snaží zachránit a např. mně vytvořila z úplné trosky zubu(který jsem předpokládala, že vytrhne) úplně nový , krásný zub! Jsem zde velmi spokojená!! Všem mohu jen doporučit!!!!

• I
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemné prostředí a ještě příjemnější první přijetí. Úžasná paní doktorka a velmi příjemná sestřička. Všem doporučuji.

• Pokud má člověk hodnotit paní doktorku, napadají jej pouze samé skvělé vlastnosti: vstřícný a empatický přístup, profesionalita, preciznost, pečlivost.
    K tomu přidejte příjemné prostředí, dobře vybavenou ordinaci, moderní přístup (i takový "detail", jako automatické zasílání SMS pro připomenutí objednané návštěvy), ošetření bez bolesti, vždy s úsměvem (jak paní doktorky, tak pacienta).
    Všech pět hvězdiček přiděluji zcela oprávněně a rád :-)

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemné prostředí milý personál špičkové ošetření všem doporučuji
    Poprvé u zubaře se synem vzorně ošetření bezbolestně vyvrtání tři zoubku

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

po odchodu mé zubní lékařky do důchodu jsem si našla paní doktorku Neckářovou. A co se nestalo? Odcházela jsem z ordinace velmi spokojená a s úsměvem. Paní doktorka je prostě anděl. Moc děkuji.

• M

Pet hvezdicek na pani doktorku Neckarovou tedy urcite nestaci! Doktor, ktery pracuje srdcem, je nedocenitelny!

Ocenuji, ze jsem pani doktorce stala za to, aby mi nabidla beleni zubu, touzila jsem po krasnem usmevu, ale nevedela jsem, co mi chybi...ani me nenapadlo, ze bych byla dobry adept na beleni, jelikoz jsem zrovna nemela zlute kourove zuby, ktere to potrebuji v prvni rade, presto po doporuceni jsem na beleni sla a byla jsem tak stastna, jak se mi rozzaril oblicej a jak jsem mela pocit omladnuti...citim vzdy, ze pani doktorce opravdu zalezi na mem chrupu a abych mela to nejlepsi, nejenom, ze mne vyslechne a snazi se najit to nejlepsi reseni, ale uz i tim, ze vybudovala dentalni hygienicke centrum s tim nejlepsim vybavenim, abychom predchazeli problemum, ne prisli az ty problemy mame; ze ma esteticke citeni, ktere se odrazi na jeji praci, nevim cim to je, ale prace od pani doktorky Neckarove nejsou vubec poznat, kde byly. Uz podle ordinace poznam, ze dostavam neco vic...je to asi takova vizitka doktora, to prostredi, v kterem pracuje...je hodne ordinaci ktere jsou designove vyvazene, ale pusobi studene a nebo proste jako ordinace... ve Smilelandu citim, ze je tam vic: relax, pohoda, radost, duvera, a laskyplny pristup.

Doktor, ktery pracuje srdcem je dar, k tomu neni co vic dodat.

• K

Velmi milá paní doktorka, profesionální přístup, individuálně se zaměřuje na mé problémy, vyšetřuje a ošetřuje pečlivě, rozhodně doporučuji)

• S

Nemůžu si vynachválit!
    Profesionální přístup paní doktorky mě nadchl. Je šikovná, milá a především důkladná
    + nádherná ordinace. Doporučuji :)

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Vážení pacienti, v našem zubním centru Smilelnad se výhradně zaměřujeme na preventivní a estetickou stomatologii.
    Naším cílem je bezbolestné a kvalitní ošetření s použitím nejmodernějších technologií. Pacienti, kteří mají zájem o zdravý a krásný úsměv jsem u nás srdečně vítáni.
    Z kapacitních důvodů v současné době přijímáme pacienty jen na výměny amalgámových výplní, estetické rekonstrukce, keramické náhrady, implantáty a dentální hygienu.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy