Primadental s.r.o.,
Hvězdoslavova ul. , Praha 4, Prague 4, Praha

Umístění: Primadental s.r.o., Jiný

Víc arogantní zubařku jsem nikdy nezažila. Jsem v osmém měsíci těhotenství, je jasné, že v těhotenství dásně krvácí, požádala jsem o pomoc s vypadlou plombou, neuvěřitelně nepříjemně mi začala šťourat do dásní, které se samozřejmě rozkrvácely, co si budeme povídat, krvácely by i samotné paní zubařce po takovém šťourání. A odmítla mě ošetřit, že prý si špatně čistím zuby a přes krev tam teď nevidí... Takže jsem okamžitě s touto paní zubařkou skončila ... Nedovedu si představit, že bych k ní měla jít s akutní bolestí a ona mě odmítla ošetřit. Lidský přístup na nule, arogance, namyšlenost.

Umístění: Primadental s.r.o.,

Paní doktorka je naprostá jednička. Pečlivá, profesionální, příjemná. A hlavně na Prahu i cenově dostupná. Endodoncie, dostavba zubu,léčba kazu. Vše bezbolestné. Můžu zatím jen doporučit. ????

Umístění: Primadental s.r.o., kompletní zubní náhrada

Nejsem dorostenec,výměnu zubních protéz jsem absolvoval již po třetí v různých zdravotních zařízeních,ale s takovou péčí a profesialitou jsem se setkal prvně! Mé díky patří především pí.doktorce Mahdianové,ale i celému milému kolektivu sester Primadentalu. Budete-li mít problémy s chrupem a štěstí u příjmu,vřele doporučuji. Ještě jednou veliké díky! VL. Duba