Umístění: Poliklinika Senovážné náměstí Jiný

Paní doktorka je opravdu skvělá. Šel jsem na vytržení všech čtyř osmiček najednou v analgosedaci. Paní doktorka mi vše dopředu vysvětlila, předem zkontrolovala rentgen i zuby a až teprve poté navrhla postup. Vše proběhlo skvěle! P.S. Analgosedaci jako takovou doporučuji všemi deseti, krásný spánek a probudíte se až když je hotovo.

Před 10ti lety jsem byla u paní doktorky na vytržení 2 spodních osmiček v analgosedaci a říkala si, že jestli budu muset ještě někdy na nějaký zákrok tak jedině k ní! dnes jsem byla na vytržení horní osmičky a to bez uspání. tak jsem se toho bála, že jsem tam málem ani nedojela a naprosto super. Personál úžasný a paní doktorka úplně nejlepší. Injekci mi dala tak, že jsem o tom ani nevěděla a zub mi vytrhla úplně bez bolesti během 3 minut.. děkuju moc:)

Za me bohuzel "slaby", ac se to ve me bije.K pani doktorce sem byla odeslana svym zubarem, abych u ni pod analosedaci podstoupila extrakci zubu (dolni sestka), zakrok mi byl diky ochote personalu proveden jeste ten den, nicmene: pani doktorka mi spolecne se zubem urcenym k vytrzeni, ulomila i 1/2 vedlejsiho zubu, cehoz jsem si pochopitelne po odchodu z ordinace nevsimla - ona jiste ano, takove ulomeni je patrne beznym okem.

Za analgosedaci sem platila zhruba 6 000,- - ted si u "sve" zubarky priplatim za osetreni a zachranu zbyvajiciho zubu.Pro me velike zklamani a opet de facto vyhozene penize....

Paní doktorka je absolutně perfektní. Byla jsem na extrakci všech 4 osmiček a 2 sedmiček. Vždy postupně po jednom s různými časovými odstupy. Zákrok (injekce s anestézií, samotná extrakce včetně šití) nebolel ani při průběhu ani po něm, otok minimální nebo žádný. K paní doktorce jsem začala chodit na stomatochirurgické zákroky v roce 2003 a její profesionální a milý přístup se až dodnes nezměnil. Podotýkám, že můj vztah k zubním lékařům byl vždy velmi negativní z důvodu mého panického strachu z nich. Tato skvělá odbornice mě svojí prací a přístupem přesvědčila o tom, že do zubní ordinace se člověk rozhodně nemusí bát ba dokonce se tam může i těšit. Má velmi pozitivní zkušenost je podtržena i skvělým zdravotnickým personálem a super recepční Pavlou. Doporučuji všem a velmi děkuji.

Velice hodná a příjemná paní doktorka. Z plánované operace (trhání osmiček) jsem měla velký strach, ale díky ní i úžasné sestřičce to všechno proběhlo hladce a bez bolesti. Jen je trošku škoda, že u ní člověk stráví v čekárně tolik času. Každopádně ji všem doporučuji!

Paní doktorka mi v analgosedaci vyndavala 3 osmičky. Zákrok a následná péče byly zcela profesionální. Paní doktorka je velmi pečlivá, rozvážná a jemná. Příště bych se do péče svěřila opět jí. Pochvala patří i sestřičce a paní na recepci. Rozhodně doporučuji!

Před 20 lety jsem si kombinačkami vytrhl šestku vpravo dole (kolega paní Markéty doporučil příště sikovky) a její kořeny na ní čekaly, aby je vydolovala, což se jí s pomocí spousty nástrojů a šikovné sestry za 1 1/2 hodiny podařilo. Obdivuji je obě pro profesionalitu, trpělivost, vytrvalost a vztah ke mně. Už bych je nejraději nikdy neviděl :-), ale pokud by se situace opakovala vím, kam jít.

Ing. Jaroslav Lehoučka

Paní doktorka mi zachránila Vánoce, když mě pouze den objednala na extrakci dolní osmičky, částečně v dásni na poslední den kdy provádějí zákroky před Vánocemi a navíc jelikož jsem zákrok chtěla podstoupit v analgosedaci tak i sní. Překvapil mě celý personál ordinace vstřícností a ze zákroku si nic nepamatuji, ještě mě čeká kontrola, otok mám den poté vcelku snesitelný a bolest je minimální i se zašitou ránou. Škoda je že se dočítám, že už neprovádí běžné kontroly protože už bych k nikomu jinému nechtěla ani jít jak moc se zubařů bojím.

Co se zubů týče, tak jsem si toho i na svůj mladý věk zažil docela dost a také jsem již viděl několik zubařů a zubařek od těch horších (jako třeba na pohotovosti na Budějovické) až po ty lepší. A můžu s klidem říci, že mudr. Čevelová patří k těm nejlepším. Byl jsem u ní již dvakrát, jednou na trhání zbytku pětky a podruhé na řezu do dásně kvůli zánětu pod stoličkou. Ani v jednom případě mě nic nebolelo a to ani po zákroku. Paní doktorka nejen že umí své řemeslo, ale také je dobrá jako člověk, vše vysvětlí a je příjemná.

Jako jedinou nevýhodu bych zmínil to, že s její dobrou pověstí roste i počet pacientů a pokud nejste doporučení od svého zubaře nebo objednáni přímo na čas, musíte se dostavit jen ve dvou dnech dopoledne, kde bývá opravdu narváno.

Včera jsem paní doktorku navštívila. Trhala mi dvě osmičky. Neskutečně jsem se toho bála. Paní doktorka mě ovšem velice mile překvapila. Je moc milá, hezky Vám vysvětlí, co Vám právě provádí a celkově je v ordinaci příjemná atmosféra. Strach okamžitě opadl a z hrůzou očekávaného zákroku byl nakonec vcelku "příjemný" zážitek. A pro ty, komu jdou trhat osmičky tady mám velice zásadní informaci - ať se to zdá jakkoli nemožné, trhání osmiček NEBOLÍ! Umrtvovací injekce působila dokonale (a ani nebyla tak bolestivá, jak jsem čekala) a pak cítíte nanjevýš to, že se v té puse něco děje :) A ještě jedna důležitá věc, která mě potěšila - rychlost. Očekávala jsem něco ve stylu útrpné poslední hodiny na zubařském křesle, ale zuby byly venku neuvěřitelně rychle. Přestože nebyly prořezané (a musely se tedy vyřezávat z dásní) trval jeden zhruba 10-12 min a druhý a polovinu méně.