Adresa

Belgická 16/131, Praha
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

Hodnotim pouze sluzby zubni hygieny. Uroven velmi vysoka, velmi prijemny a vstricny pristup. V objednany cas me vzdycky vzali, tj. zadne cekani, prijemna cekarna.


H

Do této ordinace chodí celá naše rodina a můžeme jedině doporučit, vybavení na výborné úrovni, nadstandardní přístup a perfektně odvedená práce.


K

Nemohu hodnotit přímo paní doktorku Poulíkovou,je u ní několik zubařek,ale paní doktorka Poulíková je majitelka a říká se jaký pán takový krám - tím to ale myslím jednoznačně v dobrém. Chodím k paní doktorce Pavelkové a můžu říct,že něco takového jsem u zubaře nezažila-citlivý a lidský přístup,ochota,odbornost...vše na špičkové úrovni a to i co se týká vybavení.Už bych nešla nikdy k jinému zubaři. Jednoznačně doporučuji!!!!


X

Opravdu je nejlepší,protože mi před časem prováděla zákrok a moc jsem se jí bála a nakonec vše proběhlo bez bolesti a stále se mě ptala jestli mě to opravdu nebolí :)


J

Ano souhlasím, i já byl spokojen, to víte, k zubaři tak často nechodím a asi jako každý z nás se klepe strachy, paní doktorka mi před zákrokem nabídla dva panáčky vodky, sama si dala jeden taky na kuráž a mohli jsme začít. A nebolelo mně nic. Doporučuji a navíc je milá a ochotná, to se u lékařů denně nevidí.


P

Skvělé jednání celého personálu a fundované zákroky. Kdyby takto vypadalo celé zdravotnictví, tak můžeme být spokojeni. Doktoři vás pozdraví, usmívají se na vás a chovají se k vám jako k člověku.


Její ordinace, a jejich doktori jsou trpěliví peclivi a vypada to ze i dukladni. Ordinace je špičkově vybavena. Jsou ochotní,a hlavně pracují do večera ... doporučuji.


H
Ověřeny pacient

Nemohu hodnotit přímo doktorku Poulíkovou, ale její ordinaci, kam chodím - pracuje u ní několik zubařek a dentálních hygienistek, se všemi mám výbornou zkušenost - jsou znalí, hodní, trpěliví, ordinace je špičkově vybavena. Objednávání je sice nadlouho (poprvé, ne na další zákroky apod.), to asi u každého dobrého zubního, ale i při objednávání jsou ochotní, vyjdou vstříc, pracují do večera ... vřele doporučuji.


K

výborná lékařka, , příjemná a citlivá, vynikající paradentologická péče


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti