Praktický lékař pro dospělé
Hostinského 1536, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou ukázkou, jak by mělo vypadat chování někoho, kdo pracuje s lidmi. Obě jsou milé, ochotné, vtipné a nikdy se mi nestalo, že by mi nepomohly, nebo pro to alespoň neudělaly maximum!
Takže doufám, že nám ještě dlouho vydržíte pomáhat

K pani doktorke Kordíkovej chodíme celá rodina už 25 rokov. Za tú dobu môžem porovnávať s prístupom iných doktorov. Pani doktorka je svedomitá, príjemná a ľudská. Keby bolo viac takých doktorov...
Pani sestrička jej zdarne sekunduje.

Naše paní Doktorka je zkušená, hodná, citlivá a máme jí moc rádi. Stejně jako její sestřičku, které nikdy nechybí úsměv na rtech. Už několikrát nám pomohla a dokáže úplně přesně stanovit diagnózu. I když nyní bydlím v Horních Měcholupech, tak za ní ráda dojíždím (když je třeba)

K pani doktorce Kordikove chodim necelych 10 let a jsem nadmiru spokojena. Lekare navstevuji v nouzi nejvyssi, ale kdyz uz, tak je mi zde venovana maximalni pozornost a pece. Kdykoliv jsem mela zdravotni problemy, pani doktorka mi vse vysvetlila a nevahala me poslat na dalsi vysetreni ke specialistum, Skutecne se zajima o to, co vas trapi a jednoduse se zde citim dobre a nedovedu si predstavit den, az pani doktorka pujde do duchodu:-(
Jak zde nekdo psal ohledne cizich lidi v ordinaci/rusivych telefonu apod.: Nikdy se mi nestalo, ze by v me pritomnosti do ordinace vchazeli cizi lide (leda kdyz jsem byla ockovana sestrickou ve 2. mistnosti, takze soukromi bylo zachovane). Telefony samozrejme zvoni, ale uprimne - nepotrebovali jste vy sami nekdy svemu doktorovi zavolat a neco s nim v rychlosti poresit? :-)

Znám už čtvrtstoletí-je to můj praktický lékař a nemohu si jí vynachválit Václav Světlík U kašny 125

Odborně fundovaná, lidsky vstřícná a milá a usměvavá, sestra přátelská, obě trpělivé, naprostá spokojenost. Nikdy se mi nestalo to, jak tady někdo píše, že by k vyšetření pustila nějaké cizí osoby do ordinace (buď dodavatele, nebo další pacienty), vždy mám soukromí a plnou pozornost. Nejlepší praktická lékařka i sestra, jakou jsem si mohla přát.

Paní doktorka Kordíková je velice dobrá lékařka, nedám na ní dopustit. Krom toho je velice milá, vstřícná, vždy vyhoví, poradí, pomůže, prostě je fajn.

Chodím k paní doktorce léta a nebojím,ani nestydím se k ní chodit i s intimními věcmi.Je milá,vstřícná,ochotná,znalá,lidská a odborník ve svém oboru.To jak píše Host z listopadu 2009 se mi ještě nestalo a kdyby ano,tak se nezblázním,Za mnou v práci chodí také kolegové.Přestěhovala jsem se z Prahy a u paní doktorky jsem zůstala.

Paní doktorka je velmi milá a vstřícná osoba. Není hrubá a ani se na nikoho nekaboní. Nové pacienty přijímá s úsměvem. Má vztah ke každému svému pacientovi, dobře je zná.

je prakticky "naší rodinnou lékařkou; po celou dobu naprostá spokojenost s jejími postupy a vlídným odborným přístupem k řešení zdravotních problémů;