Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Výborná empatická paní doktorka , léčba vždy naprosto v pořádku, moderní dobře vybavená ordinace, chodíme k ní celá rodina mnoho let a nechceme měnit. Vždy vysvětlí léčbu i s případnou cenou za plomby či korunky.

Umístění: Poliklinika Modřany záchrana části zubu

Ošetření je vždy příjemné, paní doktorka Kalabisová vždy sdělí, co bude následovat a jak to bude probíhat. Přidala bych ještě půl páté hvězdy, kdyby to šlo. Opravím, až jak skončí další ošetření.
Dagmar Falcová

K paní doktorce jsem chodil, ale byl jsem nucen udělat změnu. Objednací lhůty jsou i dva tři měsíce, pokud je akutní problém, tak vám vyjde vstříc tak, že vás objedná za 4 neděle. Jinak v čekárně čekáte i dvě hodiny, v ordinaci jste pak deset minut.

K paní doktorce chodím už hodně dlouho.S její léčbou a přístupem k pacientovi jsem velmi spokojen.Na objednání se čeká,protože má hodně pacientů.Kdykoliv mně bolel zub,tak mně ošetřila okamžitě,bez ohledu na objednání.Kdyby se u ní nečekalo a měla málo pacientů,tak asi dobrá nebude.

K paní doktorce jsem chodila několik let, pravidelně jednou za půl roku. Téměř vždy jsem odcházela s tím, že je vše v pořádku, že žádný kaz nemám. Po čase mi to začalo připadat podezřelé, protože mě zuby občas bolely, ale jí na tom nepřišlo nic divného. Rentgen mi nikdy nedělala. Po přechodu k jinému zubaři mi byly nalezeny kazy téměř na všech stoličkách. Takže několik týdnů jsem neustále docházela na vrtání a samozřejmě i finančně to bylo poměrně nákladné (bílé plomby). Takže paní Kalabisová naprosto zanedbala všechno co mohla. Kdybych celá ta léta k žádnému zubaři nechodila, vyšlo by to na stejno. Moje dentální hygienistka odhalila kaz pouhým pohledem, paní Kalabisová mi urvala kus zubu, aby pak slavnostně prohlásila, že tam opravdu je...

velmi dlouhe objednaci lhuty, kratke prohlidky. pani doktorka je mila, ale trochu by to chtelo zlepsit komunikaci s pacientem a vic ho informovat o vysledku prohlidky, moznostech lecby nebo upravy zubu...

Paní doktorka je velmi příjemná, řekla bych, že i odbornice ve svém oboru s citem pro pacienta

Lékařku můžu jedině doporučit, skvělý informovaný přístup, vžycky mi dobře poradila a možnosti léčby prodiskutovala.

super