Zubní lékař
U Družstva Život 22, Praha

SKVELA ZUBARKA,KVALITNI PRACE,PRIJEMNE PROSTREDI!

!!!ROZHODNE DOPORUCUJI!!!PANI ZUBARKA DELA SVOU PRACI ZODPOVEDNE A DUKLADNE,ZACHRANI I NEMOZNE,PACIENTUM SE PLNE VENUJE,UTULNA,CISTA ORDINACE,MILA,USMEVAVA SESTRICKA.JIZ NEKOLIK LET CHODIM K PANI DOKTORCE A NEMAM CO VYTKNOUT!

Pokaždé, když jsem byla objednaná, tak jsem čekala v čekárně - klidně i dvě hodiny a více. Velice nepříjemná, arogantní. Odmítla mi sdělit ceník a pokaždé si řekla jinou částku.
Na zubní hygienu mi doporučí pokaždé něco jiného a zkritizuje co mi doporučila naposledy. Snaží se vyrýžovat na každém maximum, ale neváží si svých pacientů!
Když jsem byla v jiném stavu, dvakrát jsem se hnala na prohlídku, abych zjistila, že se neordinuje a nikdo mi ani nezavolal?? A následně jsem byla seřvána, že jsem si nezavolala o nový termín.
A vrchol byl, když mé babičce, které je 78 let a má všechny své vlastní zuby začala vykládat, že si neumí čistit zuby!! To asi těžko, když má v 78 všechny své, že??

dlouha doba objednani, cca ctvrt roku, casto termin den predem ( nekdy i jen par hodin pred) zrusen ze strany pani doktorky, prapodivne nepruhledne uctovani. Snazi se pry zachranit kazdy zub, to sice ano, ale to je tak vse, diagnostika problemu velmi mizerna, naladova, nazory na cistici pomucky meni ze dne na den, to co minule rekla vyhodit pri dalsi navsteve doporuci a proda. . .

odmítla mi dát stvrzenku za poplatky, nechápu proč