Stomatologická ordinace
Mojmírova 14, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím už přes 20 let a je opravdu skvělý. Vysvětlí zákrok a možnosti, v provedení je pečlivý, ordinace hezky vybavená včetně čekárny. Ceny na dnešní dobu v pohodě. Nikdy se mi nestalo, že by něco zanedbal, odbyl nebo pokazil. Díky němu mám zuby v pořádku a nemám s nimi žádné potíže.

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Pan doktor má lidský přístup k pacientům, je trpělivý, empatický, vždy hledá to nejšetrnější řešení pro ošetření chrupu.

Umístění: Stomatologická ordinace implantát

Pan doktor je velmi pečlivý a super! Ceny jsou přiměřené kvalitě a mnohem levnější než u mého předchozího lékaře. Každou věc pečlivě vysvětlí, snaží se aby to nebolelo. 1000% doporučují a jsem štastný že jsem konečně našel dobrého zubaře!

Profesionál s citlivým přístupem k pacientovi, výborné vybavení ordinace podporuje pohodu při ošetření. Jsem mu vděčná za pěkné zoubky... a to vše bez bolesti! J.M. Praha

C

Dle mého názoru, výborný, pečlivý, profesionální stomatolog - doporučuji

MUDr. Wojnar je skutečný profesionál, který bere svoji práci vážně a veškeré zákroky provádí maximálně zodpovědně a pečlivě. Spolu se svoji zdravotní sestrou tvoří dokonalý tým.

Nejlepší zubní lékař jakého jsem kdy měla. Je ochotný, vstřícný, pečlivý, jemný.
Nikdy mě to moc nebolí.

Pečlivý, lidský, zábavný....už se nebojím zubaře!

Skutečně si myslíte, že celých 300,- Kč je důvod proč by se nejaký zubář vrtal dvě hodiny Ve Vaších ústech? Ono to už tak býva, že trhání osmiček není nic příjemného, že pár dní nemůžete jíst, že se za to u zubaře občas platí a že to občas, pokud osmička roste blbě, trvá nějakou dobu, kým zákrok skončí.

To ještě nedělá z lekáře zlého lékaře.
Ale i to je názor! :-)

Ja jsem maximálně spokojená.

Zatím nejlepší zubař z těch, co jsem doposud potkala. Pokud hledáte trpělivého a vstřícného zubaře, který Vás s tou největší pečlivostí a nejmenší možnou bolestí ošetří, tak pan doktor Wojnar je jeden z nich. Navíc si cením, že člověku poskytne všechny informace k danému zákroku předem a popíše možné varianty.