Privátní stomatologická praxe
Meteorologická 987/21, Praha

Na paní doktorku nemáme jedinou výhradu. Vodím k ní dvě děti, 7 a 9 let. Obě mají snimatelná rovnátka k rozšíření horního patra. Nikdy nebyl žádná problém. Mužu jedině doporučit.

docházíme již cca deset let, začínalo se trháním mléčného chrupu, pokračovalo snímatelnými rovnátky a nyní máme fixní a zuby stále nejsou srovnané ?!!!!!

K paní doktorce docházíme na rovnátka s dětmi již druhým rokem a jsme s její péčí maximálně spokojeni. Je pravdou, že (nyní již bývalá) sestra nebyla z nejlepších, ale v současné době má paní doktorka sestřičku novou a ta je velmi milá a ochotná!!! Navíc se paní doktorka nyní přestěhovala do krásné nové ordinace. Kdybyste to hledali tak je to: Meteorologická 21, Praha 4 - Libuš, tel: 736 699 199
s klidným svědomím Vám mohu tuto lékařku doporučit.

maximální spokojenost, výborná péče i služby...
moc děkujeme

K paní doktorce chodím s dcerou kvůli rovnátkům už pátý rok, začaly jsme na "sundavacích" rovnátkách, nyní má dcera fixní. Po odborné stránce nemám k paní doktorce výtky. Snad jen, že v létě má paní doktorka skoro celé prázdniny volno a tak je problém, pokud je něco potřeba. Zato k její sestřičce výhrady mám. Je škoda, že přátelskou atmosféru v ordinaci kazí právě tato nepříjemná paní. Jednou se mi dokonce stalo, že jsem jí omylem dala objednací kartu k jinému lékaři a sestřičce stálo za to, aby arogantně zmínila můj omyl ( s tím, že jí obírám o čas, když jí dávám špatnou kartu, ona kvůli tomu nepůjde dvakrát z ordinace). Také při platbách napočítává zajímavé částky. Chodíme vlastně na stále stejné procedury, jednou je to za 280,- podruhé za 350,- a minule za 420,-. Bez zdůvodnění zvýšení částky. Na můj dotaz proč to tak je - neodpověděla. Když jsem chtěla vystavit daňový doklad, byla nerudná. Očekávala jsem, že rozepíše částku ale napsala pouze - zubní materiál. Kvůli sestřičce uvažuji o přestupu k jinému ortodontistovi.